Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 4 april 2016

Herrer A-løype

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Matthew Speake Lillomarka OL 33:02
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 35:57 +2:55
3 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 36:11 +3:09
4 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 37:43 +4:41
5 Riccardo Scalet Lillomarka OL 40:42 +7:40
6 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 42:10 +9:08
7 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 42:21 +9:19
8 Arne Dybdahl Lillomarka OL 44:23 +11:21
9 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 44:32 +11:30
10 Hallvard Fjær Lillomarka OL 45:05 +12:03
11 Martin Granly Lillomarka OL 45:17 +12:15
12 Ulrik Astrup Arnesen  Heming Orientering 46:28 +13:26
13 Robert Merl Lillomarka OL 46:59 +13:57
14 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 48:50 +15:48
15 Johan Mattsson Lillomarka OL 50:20 +17:18
16 Dag Wang Lillomarka OL 50:24 +17:22
17 Frode Sandersen Nittedal OL 52:39 +19:37
18 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 53:01 +19:59
19 Brian Aagaard Nilsen Lillomarka OL 56:39 +23:37
20 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1:02:17 +29:15
21 Simen Masdal Lillomarka OL 1:03:54 +30:52
22 Truls Angell Lillomarka OL 1:05:14 +32:12
23 Claes-H. Unger Lillomarka OL 1:12:47 +39:45
24 Mathias Vold Lillomarka OL 1:24:12 +51:10

Damer A-løype

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carlotta Scalet OK Orion 40:42
2 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 46:01 +5:19
3 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 46:20 +5:38
4 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 47:06 +6:24
5 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 49:53 +9:11
6 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 51:05 +10:23
7 Ida Tangen Nydalens Skiklub 54:34 +13:52
8 Emma Paulsen Nittedal OL 55:45 +15:03
9 Kristin Brekke Lillomarka OL 1:02:51 +22:09
10 Kristin Berg Fossum IF 1:05:00 +24:18
11 Trude Fixdal IL Koll 1:11:22 +30:40

Herrer B-løype

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Ivar Juvik Lillomarka OL 32:03
2 Tore Sundtjønn Årvoll IL 32:43 +0:40
3 Morten Fismen Fossum IF 33:23 +1:20
4 Einar Hem Lillomarka OL 38:58 +6:55
5 Johnny Johansen Lillomarka OL 39:32 +7:29
6 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 43:17 +11:14
7 Lars Audun Vold Lillomarka OL 44:13 +12:10
8 Andreas Flø Lillomarka OL 48:51 +16:48
9 Kjetil Jacobsen Hamar OK 50:41 +18:38
10 Assaf Bar Nathan Lillomarka OL 51:50 +19:47
11 Kai Halvorsen Aarekol Siemens 54:47 +22:44
12 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 1:09:20 +37:17
13 Harald Sørensen Lillomarka OL 1:16:37 +44:34
Fredrik Steiwer Lillomarka OL diskvalifisert

Damer B-løype

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marit Eithun Nittedal OL 38:53
2 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 42:56 +4:03
3 Gunnhild Vikhamar Lillomarka OL 46:32 +7:39
4 Hege Wang Lillomarka OL 47:19 +8:26
5 Reidunn Hallan Lillomarka OL 51:00 +12:07
6 Elin Flø Lillomarka OL 1:00:16 +21:23

Herrer C-løype

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 18:55
2 Arne Michelsen Lillomarka OL 30:00 +11:05
3 Terje Throndsen Nittedal OL 30:19 +11:24
4 Børge Nilsen Berg Fossum IF 30:32 +11:37
5 Odin Fismen Fossum IF 30:58 +12:03
6 Tor E Henriksen Lillomarka OL 32:53 +13:58

Damer C-løype

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elin Brekke Lillomarka OL 31:11
2 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 50:01 +18:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor