Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 4
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 28 april 2016

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maren Cecilie Mustad OK Skeidi 23:38

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Meen Porsgrunn OL 24:53

D 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Janne Larsen Porsgrunn OL 20:14

D 17-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 25:23

D 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 20:47
2 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 30:04 +9:17

D 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 24:22
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 25:40 +1:18
3 Gro Pedersen OK Skeidi 27:44 +3:22
4 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 27:51 +3:29
5 Rita Raastad Skien OK 30:57 +6:35
6 Randi Grytdal Kleven OK Skeidi 31:41 +7:19
7 Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL 33:29 +9:07
8 Anniken Ausen Porsgrunn OL 40:53 +16:31
9 Siri-Mette Olsen Porsgrunn OL 43:43 +19:21

D 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Herum OK Skeidi 25:22
2 Tonny Lindquist OK Skeidi 34:57 +9:35
3 Kristil Kristensen OK Skeidi 39:45 +14:23
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 41:38 +16:16
5 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 59:39 +34:17

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 39:41

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Brodin Porsgrunn OL 21:21
2 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 23:27 +2:06

H 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 22:21
2 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 24:08 +1:47
Martin Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 21:56

H 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Langerud Porsgrunn OL 17:00
2 Per Kristensen OK Skeidi 44:18 +27:18

H 17-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 15:05
2 Ole Flaatten OK Skeidi 17:02 +1:57
3 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 17:04 +1:59
4 Fredrik Raastad Skien OK 17:11 +2:06
5 Fredrik Polland OK Skeidi 20:16 +5:11
6 Børge Nordli Porsgrunn OL 22:26 +7:21
7 Åsmund Hasaas OK Skeidi 22:43 +7:38

H 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Flaatten OK Skeidi 17:07
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 17:55 +0:48
3 Anders Holst Porsgrunn OL 19:54 +2:47
4 Bjørn Polland OK Skeidi 19:55 +2:48
5 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 21:09 +4:02
6 Morten Hamre IL Hauken 21:34 +4:27
7 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 22:32 +5:25
8 Lars Rune Lie OK Skeidi 23:57 +6:50

H 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arve Glittum OK Skeidi 17:58
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 19:20 +1:22
3 Jan Glittum OK Skeidi 21:30 +3:32
4 Bjørn Richard Kirste Skien OK 23:08 +5:10
5 Tom Saga Skien OK 25:07 +7:09
6 Tron Solberg OK Skeidi 29:23 +11:25
7 Harald Omland Skien OK 29:30 +11:32
8 Morten Andresen OK Skeidi 32:20 +14:22
Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL aktiv

H 60-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Hovi Skien OK 19:38
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 23:49 +4:11
3 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 24:10 +4:32
4 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 24:52 +5:14
5 Atle Remme Porsgrunn OL 25:53 +6:15
6 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 30:33 +10:55
7 Eilef Landsverk Skien OK 34:52 +15:14
8 Øystein Kleven OK Skeidi 40:20 +20:42
9 Øivind Pedersen OK Skeidi 49:55 +30:17
Dag Kristensen OK Skeidi diskvalifisert

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 25:33
2 Carl Ove Berg OK Skeidi 27:04 +1:31
3 Ragnar Hillestad Lardal OL 28:18 +2:45
4 Rolf Lye Porsgrunn OL 37:40 +12:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor