Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 3 mai 2016

D 17-

2 470 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 16:37 6:43
2 Silje Bøen Kristiansand OK 18:18 +1:41 7:24
3 Hege Hennig Lunde OK Sør 18:21 +1:44 7:25
4 Una Glende Janson Kristiansand OK 18:36 +1:59 7:31
5 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 18:50 +2:13 7:37
6 Målfrid Konst Kristiansand OK 18:52 +2:15 7:38
7 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 19:17 +2:40 7:48
8 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 19:18 +2:41 7:48
9 Gro Børte Kristiansand OK 19:20 +2:43 7:49
10 Heidi Fidje Andersen OK Sør 21:03 +4:26 8:31
11 Gro Eide OK Sør 22:14 +5:37 9:00
12 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 22:28 +5:51 9:05
13 Marie Bøen Porsgrunn OL 25:49 +9:12 10:27

D 50-

2 470 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Myhre Oddersjaa SSK 21:02 8:30
2 Ragnhild Hald Kristiansand OK 22:37 +1:35 9:09
3 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 25:02 +4:00 10:08

D 60-

2 470 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 22:46 9:13
2 Brit I. Danielsen Oddersjaa SSK 26:11 +3:25 10:36
3 Solveig Schou OK Sør 28:50 +6:04 11:40
4 Elin Glad Balchen Oddersjaa SSK 30:36 +7:50 12:23
Gudveig Jørundland OK Sør diskvalifisert

H 17-

2 470 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 12:09 4:55
2 Marius Pytten Kristiansand OK 12:11 +0:02 4:55
3 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 12:19 +0:10 4:59
4 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 12:45 +0:36 5:09
5 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 13:01 +0:52 5:16
6 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 13:12 +1:03 5:20
7 Stig Dalsøren Kristiansand OK 13:29 +1:20 5:27
8 Ole Kostøl Kristiansand OK 13:38 +1:29 5:31
9 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 14:24 +2:15 5:49
10 Kjell Arne Håland OK Sør 15:01 +2:52 6:04
11 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 15:03 +2:54 6:05
12 Stein-Erik Scheie OK Sør 15:24 +3:15 6:14
13 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 15:41 +3:32 6:20
14 John Runde Kristiansand OK 16:14 +4:05 6:34
15 Roar Myhre Kristiansand OK 17:41 +5:32 7:09
16 Morten Coward OK Sør 17:54 +5:45 7:14
17 Rune Skogerbø IL Vindbjart 18:16 +6:07 7:23
18 Sven Atle Sødal Oddersjaa SSK 19:10 +7:01 7:45
19 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 19:19 +7:10 7:49
20 Herman Høgseth Haavind Oddersjaa SSK 22:15 +10:06 9:00
Ernst Pytten Kristiansand OK diskvalifisert
Jan Eide OK Sør diskvalifisert

H 50-

2 470 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 14:49 5:59
2 Kristen Ribe Kristiansand OK 16:55 +2:06 6:50
3 Arild Knutsen Søgne og Songdalen OK 18:34 +3:45 7:31
4 Terje Wold OK Sør 19:36 +4:47 7:56
5 Robert Coward OK Sør 19:54 +5:05 8:03
6 Øivind Sæbø Kristiansand OK 22:04 +7:15 8:56
7 Fredrik B. Ording IL Høvdingen 22:52 +8:03 9:15
8 Hans Sommerfelt Helle OK Sør 23:01 +8:12 9:19
9 Steinar Skaare Kristiansand OK 23:18 +8:29 9:25
10 Terje Uleberg OK Sør 23:47 +8:58 9:37
11 Jørn Stordalen OK Sør 28:15 +13:26 11:26
Øyvind Torgersen Kristiansand OK diskvalifisert

H 60-

2 470 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 17:11 6:57
2 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 17:26 +0:15 7:03
3 Erik Hodne Oddersjaa SSK 20:06 +2:55 8:08
4 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 20:27 +3:16 8:16
5 Jostein Korsvik OK Sør 21:46 +4:35 8:48
6 Atle Solheim Kristiansand OK 22:02 +4:51 8:55
7 Bjørn A. Schou OK Sør 25:53 +8:42 10:28
Einar Jørundland OK Sør diskvalifisert

H-16N

1 540 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andres Odd Berge Oddersjaa SSK 10:49 7:01
2 Markus Mollestad Kristiansand OK 12:00 +1:11 7:47
3 Aksel Hott Kristiansand OK 12:16 +1:27 7:57
4 Tobias Kvarsnes Kristiansand OK 12:34 +1:45 8:09
5 Lars Kostøl Kristiansand OK 17:01 +6:12 11:02
6 Fredrik Pytten Kristiansand OK 18:25 +7:36 11:57
7 Peter Stav Johanssen OK Sør 22:51 +12:02 14:50

H12

2 470 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Chris Ruben Erfjord OK Sør 22:37 9:09
2 Vetle Berg Kristiansand OK 25:23 +2:46 10:16

H13-16

2 470 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 13:38 5:31
2 Brage Takle Kristiansand OK 15:12 +1:34 6:09
3 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 15:18 +1:40 6:11
4 Jonas Myhre Kristiansand OK 16:19 +2:41 6:36
5 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 16:53 +3:15 6:50
6 Sander Lindevik Kristiansand OK 17:17 +3:39 6:59
7 Sander Vaksvik Skaare Kristiansand OK 17:30 +3:52 7:05
8 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 17:48 +4:10 7:12
9 Sindre Fidje Andersen OK Sør 17:58 +4:20 7:16
10 Erlend Fidje Andersen OK Sør 22:12 +8:34 8:59
11 Fredrik Eye Færavaag Kristiansand OK 28:06 +14:28 11:22
12 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 29:40 +16:02 12:00
Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK diskvalifisert
Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK diskvalifisert

H17N

1 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Clemens Müller Oddersjaa SSK diskvalifisert

H-bedr

2 470 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oluf Bøckman Nikkelverket BIL 15:16 6:10
2 Nils Gunnar Gjelsten Nikkelverket BIL 18:02 +2:46 7:18
3 Øivind Stenstad Nikkelverket BIL 18:49 +3:33 7:37
4 Kai Johansen Nikkelverket BIL 18:57 +3:41 7:40
5 Thorbjørn Værp Puzzlepart 19:14 +3:58 7:47
6 Reidar Sæstad Kristiansand OK 19:28 +4:12 7:52
7 Harald Eik Nikkelverket BIL 19:46 +4:30 8:00
8 Arne Anton Erlandsen Asplan Viak BIL Kristiansand 20:28 +5:12 8:17

D-16N

1 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julia Raanes Kristiansand OK 15:55 10:20
2 Tina Booth Kristiansand OK 19:05 +3:10 12:23
3 Andrea Nævdal Færestramd Kristiansand OK 19:22 +3:27 12:34
4 Selma White Søgne og Songdalen OK 20:00 +4:05 12:59

D12

2 470 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Kostøl Kristiansand OK 19:59 8:05
2 Maria Stødle Kristiansand OK 21:35 +1:36 8:44
3 Astrid White Søgne og Songdalen OK 22:10 +2:11 8:58

D13-16

2 470 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Stødle Kristiansand OK 17:17 6:59
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 17:40 +0:23 7:09
3 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 18:25 +1:08 7:27
4 Julie Christiansen Kristiansand OK 22:14 +4:57 9:00
5 Julie Bergersen Kristiansand OK 24:37 +7:20 9:57
Marte Lynne Kristiansand OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor