Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 april 2016

D 17-

2 430 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 18:07 7:27
2 Marianne Andersen Kristiansand OK 18:49 +0:42 7:44
3 Christina White Søgne og Songdalen OK 19:55 +1:48 8:11
4 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 22:44 +4:37 9:21
5 Hege Hennig Lunde OK Sør 23:16 +5:09 9:34
6 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 25:10 +7:03 10:21
7 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 25:21 +7:14 10:25
8 Gro Børte Kristiansand OK 25:38 +7:31 10:32
9 Linn Carina Daland Kristiansand OK 26:12 +8:05 10:46
10 Sanna Sandell Kristiansand OK 26:40 +8:33 10:58
11 Målfrid Konst Kristiansand OK 27:12 +9:05 11:11
12 Heidi Fidje Andersen OK Sør 27:24 +9:17 11:16
13 Inger Skjævesland IF Trauma 31:11 +13:04 12:49
14 Mari Coward OK Sør 33:59 +15:52 13:59
15 Trine Eskeland OK Sør 34:36 +16:29 14:14
Aud Sørbø Ausland Oddersjaa SSK diskvalifisert
Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK diskvalifisert

D 50-

2 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hald Kristiansand OK 26:24 10:51
2 Unni Myhre Oddersjaa SSK 26:39 +0:15 10:58
3 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 31:25 +5:01 12:55
4 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 31:31 +5:07 12:58
5 Anne Karin Ribe Kristiansand OK 34:28 +8:04 14:11

D 60-

2 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 29:25 12:06
2 Elin Glad Balchen Oddersjaa SSK 35:14 +5:49 14:29
3 Kirsten Salthaug Rambøll 38:02 +8:37 15:39
4 Gudveig Jørundland OK Sør 40:06 +10:41 16:30
5 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 42:52 +13:27 17:38

H 17-

2 430 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Holger Hott Kristiansand OK 15:23 6:19
2 Ole Kostøl Kristiansand OK 16:07 +0:44 6:37
3 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 16:29 +1:06 6:46
4 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 17:15 +1:52 7:05
5 Stig Dalsøren Kristiansand OK 18:03 +2:40 7:25
5 Vegard Myhre Kristiansand OK 18:03 +2:40 7:25
7 Kjell Arne Håland OK Sør 18:13 +2:50 7:29
8 Stein-Erik Scheie OK Sør 18:25 +3:02 7:34
9 Magnar Stav Johanssen OK Sør 18:44 +3:21 7:42
10 Marius Pytten Kristiansand OK 19:05 +3:42 7:51
11 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 19:18 +3:55 7:56
12 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 19:48 +4:25 8:08
13 Bjørnar Kregnes Kristiansand OK 20:10 +4:47 8:17
14 Morten Coward OK Sør 22:11 +6:48 9:07
15 Sven Atle Sødal Oddersjaa SSK 24:14 +8:51 9:58
16 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 24:55 +9:32 10:15
17 Steinar Sunde Søgne og Songdalen OK 26:43 +11:20 10:59
Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK diskvalifisert
Tor Åmdal Kristiansand OK diskvalifisert
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

H 50-

2 430 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 19:56 8:12
2 Kristen Ribe Kristiansand OK 21:39 +1:43 8:54
3 Øivind Sæbø Kristiansand OK 22:00 +2:04 9:03
4 Øyvind Torgersen Kristiansand OK 22:11 +2:15 9:07
5 Jan Oddvar Skisland Oddersjaa SSK 22:21 +2:25 9:11
6 Robert Coward OK Sør 23:50 +3:54 9:48
7 Dag Petter Sødal Oddersjaa SSK 24:09 +4:13 9:56
8 Terje Wold OK Sør 25:17 +5:21 10:24
9 Helge Kristensen OK Sør 27:47 +7:51 11:26
10 Hans Sommerfelt Helle OK Sør 28:32 +8:36 11:44
11 Terje Uleberg OK Sør 28:59 +9:03 11:55
12 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 31:39 +11:43 13:01
13 Asle Kregnes Kristiansand OK 31:52 +11:56 13:06
14 Steinar Skaare Kristiansand OK 38:31 +18:35 15:51

H 60-

2 430 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 20:01 8:14
2 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 20:54 +0:53 8:36
3 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 20:59 +0:58 8:38
4 Jostein Korsvik OK Sør 22:37 +2:36 9:18
5 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 23:42 +3:41 9:45
6 Stein Coward OK Sør 23:56 +3:55 9:50
7 Erik Hodne Oddersjaa SSK 25:15 +5:14 10:23
8 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 25:36 +5:35 10:32
9 Kåre Jacobsen OK Sør 25:46 +5:45 10:36
10 Reidar Stav Johanssen Kristiansand OK 27:39 +7:38 11:22
11 Sigmund Salthaug Rambøll 29:54 +9:53 12:18
12 Per Larsen Kristiansand OK 30:08 +10:07 12:24
13 Sigmund Berg Kristiansand OK 31:56 +11:55 13:08
14 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 35:17 +15:16 14:31
15 Magne Moy OK Sør 36:45 +16:44 15:07
16 Einar Jørundland OK Sør 41:16 +21:15 16:58
Jan Tore Jørgensen OK Sør diskvalifisert

H-16N

1 250 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aksel Hott Kristiansand OK 8:03 6:26
2 Vetle Berg Kristiansand OK 8:51 +0:48 7:04
3 Lars Kostøl Kristiansand OK 12:37 +4:34 10:05
4 Georg Amundsen OK Sør 14:30 +6:27 11:36
5 Kurt Kristian Willam Thisted Kristiansand OK 14:44 +6:41 11:47
6 Bent Aaris Willam Thisted Kristiansand OK 14:45 +6:42 11:48
7 Fabian Johannessen Kristiansand OK 14:49 +6:46 11:51
8 Peter Stav Johanssen OK Sør 15:02 +6:59 12:01
9 Fredrik Iglebæk OK Sør 19:12 +11:09 15:21
Tobias Kvarsnes Kristiansand OK diskvalifisert

H12

2 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isa Bønnhoff Ucler OK Sør 42:07 17:19

H13-16

2 430 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 17:06 7:02
2 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 19:39 +2:33 8:05
3 Kristian Pytten Kristiansand OK 21:27 +4:21 8:49
4 Sindre Fidje Andersen OK Sør 21:45 +4:39 8:57
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 21:50 +4:44 8:59
6 Brage Takle Kristiansand OK 21:51 +4:45 8:59
7 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 22:26 +5:20 9:13
8 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 22:43 +5:37 9:20
9 Sander Vaksvik Skaare Kristiansand OK 24:45 +7:39 10:11
10 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 25:52 +8:46 10:38
11 Sander Lindevik Kristiansand OK 29:35 +12:29 12:10
12 Anders Bjørnholmen Øvensen Kristiansand OK 30:23 +13:17 12:30
13 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 30:40 +13:34 12:37

H-bedr

2 430 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Hansen AB PIL 19:01 7:49
2 Ulrik Thisted Nikkelverket BIL 19:48 +0:47 8:08
3 Bjarne Færestrand Broadnet 23:42 +4:41 9:45
4 Harald Eik Nikkelverket BIL 23:55 +4:54 9:50
5 Øivind Stenstad Nikkelverket BIL 24:33 +5:32 10:06
6 Reidar Sæstad DNB 24:39 +5:38 10:08
7 Stig Erik Ørum Rambøll 24:49 +5:48 10:12
8 Steinar R Berge Nikkelverket BIL 31:57 +12:56 13:08
Kai Johansen Nikkelverket BIL diskvalifisert

D-16N

1 250 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Bergersen Kristiansand OK 8:58 7:10
2 Linne Ausland Oddersjaa SSK 9:49 +0:51 7:51
3 Selma White Søgne og Songdalen OK 13:26 +4:28 10:44
4 Hanne Tønnesen OK Sør 14:57 +5:59 11:57
5 Emma Iglebæk OK Sør 16:28 +7:30 13:10

D12

2 430 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Kostøl Kristiansand OK 28:36 11:46
2 Maria Stødle Kristiansand OK 29:35 +0:59 12:10
3 Astrid White Søgne og Songdalen OK 32:13 +3:37 13:15
4 Tina Booth Kristiansand OK 47:38 +19:02 19:36

D13-16

2 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 22:14 9:08
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 22:43 +0:29 9:20
3 Inga Stødle Kristiansand OK 25:25 +3:11 10:27
4 Julie Christiansen Kristiansand OK 30:50 +8:36 12:41
5 Tuva Hepburn Kristiansand OK 31:27 +9:13 12:56

D-bedr

2 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elke Thisted Nikkelverket BIL 39:18 16:10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor