Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: lørdag 6 august 2016

7.5 km A-nivå

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Eid Nielsen NTNUI 45:14
2 Halvor Eid Nielsen Ärla IF 46:54 +1:40
3 Per Melander Often NTNUI 47:19 +2:05
4 Ole Hulbak Hemsedal IL 51:51 +6:37
5 Karl Levin Sävedalens AIK 51:53 +6:39
6 Bjørn Hølleland Fana IL 51:54 +6:40
7 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 56:27 +11:13
8 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 58:56 +13:42
9 Jon Kaarby Nydalens SK 1:00:23 +15:09
10 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:01:09 +15:55
11 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:05:10 +19:56
12 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:07:35 +22:21
13 Sverre Thune Farum Orienteringsklub 1:11:25 +26:11
14 Sanna Svensson Främmestads IK 1:13:21 +28:07
15 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:13:52 +28:38
16 Tore Svein Nese Askøy OL 1:15:59 +30:45
17 Nils Erik Hulbak Hemsedal IL 1:16:33 +31:19
18 Øystein Rodem Nydalens SK 1:17:44 +32:30
19 kari Jussie Lønning Sturla, IF 1:17:49 +32:35
20 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 1:18:19 +33:05
21 Guri Sollien Hulbak Hemsedal IL 1:19:02 +33:48
22 Geir Flaa Tyin-Filefjell Orienteringsklubb 1:27:40 +42:26
23 Line Drange Ruud Røyken OL 1:29:37 +44:23
24 Torill Sjødin Drange IL Tyrving 1:38:59 +53:45
25 Ivar Hostad Varegg Fleridrett 1:49:50 +1:04:36

4.5 km A-nivå

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Frøyd Sogndal IL 32:57
2 Petter Kaarby Nydalens SK 33:17 +0:20
3 Maren Kaarby Nydalens SK 44:44 +11:47
4 Anne Gyri Gløersen OL Tønsberg og omegn 51:25 +18:28
5 Anne Berit Eid Nydalens SK 58:08 +25:11
6 Egil Karlsen Askøy OL 58:10 +25:13
7 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 1:00:24 +27:27
8 Mette Rogne Varegg Fleridrett 1:01:59 +29:02
9 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 1:03:17 +30:20
10 Dag Christensen Voss IL 1:09:33 +36:36
11 Britt Karlsen Askøy OL 1:09:56 +36:59
12 Karen Marie Eid Kaarby Nydalens SK 1:10:08 +37:11
13 Toralf Igesund Klubbløs 1:13:00 +40:03
13 Charlotte Thune Farum Orienteringsklub 1:13:00 +40:03
15 Jon Petter Nielsen Nydalens SK 1:30:00 +57:03
16 Elin Sjødin Drange Varegg Fleridrett 1:34:47 +1:01:50
17 Jan Häger Andrarums IF 1:40:38 +1:07:41
18 Atle Marøen Gneist, IL 2:40:37 +2:07:40
19 Birgit Falch Tyin-Filefjell Orienteringsklubb 2:40:46 +2:07:49

2.5 km B/C-nivå

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Kristian Nese Tyin-Filefjell Orienteringsklubb 19:43
2 Markus Månum Moen Måren OK 24:29 +4:46
3 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 25:32 +5:49
4 Helene Reime Hellem Varegg Fleridrett 33:02 +13:19
5 Eva Macody Lund Varegg Fleridrett 46:50 +27:07

1.5 km N-nivå

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Håvard H. Madslien Klubbløs fullført
Ingrid H. Madslien Klubbløs fullført
Henrik Drange Ruud Tyin-Filefjell Orienteringsklubb ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor