Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 9
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Lang

5 700 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Carlvåg Linkøping 44:27 7:47
2 Martin Hoset Nydalens SK 47:25 +2:58 8:19
3 Sindre Langaas Nydalens SK 52:14 +7:47 9:09
4 Steinar  Låg DNV 52:30 +8:03 9:12
5 Niklas Norman Heming Orientering 52:31 +8:04 9:12
6 Ivar Seierstad IL GeoForm 53:51 +9:24 9:26
7 Christian Grotnes Tyrving 56:52 +12:25 9:58
8 Hallvard Koren OK Moss 58:10 +13:43 10:12
9 Rolv Anders Systad Lyn 58:49 +14:22 10:19
10 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 58:56 +14:29 10:20
11 Ingunn Weltzien Tyrving 1:00:23 +15:56 10:35
12 Richard Baxter DNV 1:04:10 +19:43 11:15
13 Knut Onsager IL GeoForm 1:04:54 +20:27 11:23
14 Are Eriksen OSI 1:05:25 +20:58 11:28
15 Arnfinn Kringlen Indre Østfold OK 1:06:31 +22:04 11:40
16 Erik Stordal Asker Skiklubb 1:07:22 +22:55 11:49
17 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:07:23 +22:56 11:49
18 Knut Bårtveit Bø OL 1:08:01 +23:34 11:55
19 Egil Iversen Heming Orientering 1:09:55 +25:28 12:15
20 Ivar-Kristian Waarum IL GeoForm 1:10:50 +26:23 12:25
21 Bjørn Erik Reinseth HSK-RIFF 1:11:11 +26:44 12:29
22 Per Jogeir Karlsbakk DNV 1:11:40 +27:13 12:34
23 Eskil Åsmul OL Trollelg 1:12:36 +28:09 12:44
24 Elina Itkonen OSI 1:13:04 +28:37 12:49
25 Vidar Elvekrok Eiker OL 1:16:57 +32:30 13:30
26 Mariken Homleid IL GeoForm 1:18:05 +33:38 13:41
27 Ivar Aanerød Bodø orientering 1:20:32 +36:05 14:07
28 Belinda Jørandli OSI 1:21:08 +36:41 14:14
29 Øivind Gylver Asker SK 1:24:38 +40:11 14:50
30 Svenja Kernstock DNV 1:32:51 +48:24 16:17
31 Sirkku Juntunen OSI 1:37:58 +53:31 17:11
Johan Svedberg Heming Orientering ikke godkjent
Anders Hammer Aker Solutions BIL ikke godkjent
Stian  Overskeid Indre Østfold OK ikke godkjent

Mellom

3 700 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Blomseth Vålerenga 34:45 9:23
2 Vemund Kongsnes Østmarka OK 36:29 +1:44 9:51
3 Kjell Markset Koll 36:36 +1:51 9:53
4 Håkon Sagberg Privat 37:55 +3:10 10:14
5 Martin Granly Siemens Oslo 38:22 +3:37 10:22
6 Odd Arne Lian Veidekke 38:24 +3:39 10:22
7 Truls Kvaase Bækkelagets SK 39:19 +4:34 10:37
8 Bjørn Are  Carlsson Fossum IF 39:22 +4:37 10:38
9 Øyvind Sørlie Hadeland OL 40:02 +5:17 10:49
10 Paul Solheim Privat 41:46 +7:01 11:17
11 Eivind Ruth DNV 42:24 +7:39 11:27
12 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 43:27 +8:42 11:44
13 Terje Sundberg IL GeoForm 44:08 +9:23 11:55
14 Eirik Tandrevold Fossum IF 44:23 +9:38 11:59
15 Håvard Christiansen Forsvarsbygg 45:18 +10:33 12:14
16 Ellen Turter Nydalens SK 45:31 +10:46 12:18
17 Aleidis Løken Heming Orientering 46:00 +11:15 12:25
18 Per Kaarby Fossum IF 46:14 +11:29 12:29
19 Arnt Ove Takvam Fearnsport 46:35 +11:50 12:35
20 Morten Kongsberg IL Tyrving 47:11 +12:26 12:45
21 Wenche Hultgreen Tyrving 47:58 +13:13 12:57
22 Endre Hallan Norconsult 50:14 +15:29 13:34
23 Knut Anders Løken Fossum IF 50:53 +16:08 13:45
24 Jesper Graff Indre Østfold OK 50:57 +16:12 13:46
25 Hans Henrik Fremming Meteorologen 51:07 +16:22 13:48
26 Egil Reidar Osnes Privat 51:13 +16:28 13:50
27 Synnøve Sandberg Nydalens SK 51:35 +16:50 13:56
28 Anne Danielsen Nydalens SK 51:46 +17:01 13:59
29 Pål W. Hanssen BDO BIL 52:41 +17:56 14:14
30 Jens Hetland Nydalens SK 52:49 +18:04 14:16
31 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal IF 53:02 +18:17 14:20
32 Jacob Dybwad Heming Orientering 53:18 +18:33 14:24
33 Bente Landmark Fossum IF 53:25 +18:40 14:26
34 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 53:31 +18:46 14:27
35 Marit Wenseth Kure Nydalens SK 55:10 +20:25 14:54
36 Trude Fixdal IL Koll 55:31 +20:46 15:00
37 Stein Mella Yara Praxair 55:36 +20:51 15:01
38 Knut Bjarne Sætre Bærum kommune 56:04 +21:19 15:09
39 Yngve Antonsen Privat 56:29 +21:44 15:15
40 Kristin Goa Meteorologen 57:50 +23:05 15:37
41 Tom Edvardsen Koll 57:58 +23:13 15:40
42 Finn Gange Privat 59:06 +24:21 15:58
43 Jo Ulltveit-Moe IL Koll 59:28 +24:43 16:04
44 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:00:40 +25:55 16:23
45 Andre Rø GeoForm 1:00:55 +26:10 16:27
46 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:01:02 +26:17 16:29
47 Margrete Engzelius Asker SK 1:03:50 +29:05 17:15
48 Per Ole Moen GeoForm 1:04:37 +29:52 17:27
49 Arne Kongsnes Kolbotn & Skimt OL 1:05:53 +31:08 17:48
50 Thomas Thorsen Privat 1:06:17 +31:32 17:54
51 Roar Nydal Asker SK 1:06:48 +32:03 18:03
52 Tor Ommundsen DNV 1:07:47 +33:02 18:19
53 Marie Arneberg Kjelsås IL 1:07:59 +33:14 18:22
54 Hallvard Føllesdal OSI 1:09:06 +34:21 18:40
55 Maiken Korsager Koll 1:09:10 +34:25 18:41
56 Morten Tandberg Eriksen Kongsberg OL 1:12:44 +37:59 19:39
57 Kristine Amlie Tyrving 1:13:59 +39:14 19:59
58 Jarle Nilsen Siemens Oslo 1:18:41 +43:56 21:15
59 Thorbjørn Breistrand Nydalens SK 1:19:53 +45:08 21:35
60 Birgit Korvald Nydalens SK 1:20:51 +46:06 21:51
61 Helle Svare Lorentzen Nydalens SK 1:23:10 +48:25 22:28
62 Jan Pel Privat 1:32:13 +57:28 24:55
63 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:47:39 +1:12:54 29:05
Sigurd Haugerud IL GeoForm ikke godkjent
Bernt Tollefsen IL GeoForm ikke godkjent
Halvor Mangseth OSI ikke godkjent
Jakob Haldorsen IL GeoForm ikke godkjent
Per Sandberg Nydalens SK ikke godkjent

Kort

2 600 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Arnesen Privat 31:34 12:08
2 Elisabeth Arvesen Nydalens SK 32:54 +1:20 12:39
3 Morten Rambech Dahl Kamp/Vestheim IF 34:02 +2:28 13:05
4 Lenny Enstrøm Oslostudentenes IK 36:43 +5:09 14:07
5 Elena Grand Nydalens SK 39:16 +7:42 15:06
6 Kjetil Jacobsen Hamar OK 41:31 +9:57 15:58
7 Ben Cocker Privat 41:33 +9:59 15:58
8 Alexandra Devik OSI 41:51 +10:17 16:05
9 Maren Vik Edvardsen Koll 41:59 +10:25 16:08
10 Axel Boix Escolan Oslostudentenes IK 44:32 +12:58 17:07
11 Kristin Sletner Røyken OL 45:09 +13:35 17:21
12 Gunnhild Nordgaard Hermstad Privat 47:46 +16:12 18:22
13 Kåre Knudsen IL GeoForm 51:27 +19:53 19:47
14 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 52:19 +20:45 20:07
15 Harald Aulie IL Koll 52:37 +21:03 20:14
16 Tom Ibsen Lommedalens IL 52:46 +21:12 20:17
17 Arne Christian Scheie Østmarka OK 53:10 +21:36 20:26
18 Anne Nydal Asker 55:09 +23:35 21:12
19 Lena Hatling Årvoll IL 58:07 +26:33 22:21
20 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 58:12 +26:38 22:23
21 Silje With DNV 1:05:07 +33:33 25:02
22 Turid Bratland OSI 1:15:12 +43:38 28:55
23 Jan  Henriksen NILU 1:16:41 +45:07 29:29
24 Francisca Perger KLP BIL 1:20:58 +49:24 31:08
25 Marianne Wright  Pedersen KLP BIL 1:21:03 +49:29 31:10
26 Per  Gjermo Asker SK 1:33:23 +1:01:49 35:55
Bernt Tollefsen IL GeoForm ikke godkjent
Terje Throndsen Nittedal Olja Lyn ikke godkjent
Kathy Kelley IL GeoForm ikke godkjent
Eilen Arctander Vik Koll ikke godkjent

Nybegynner

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anil Dardagan OSI 38:28 14:47
2 Mathea Hovind OSI 41:26 +2:58 15:56
3 Maylinn Stomperud Privat 43:49 +5:21 16:51
Torbjørn Dalløkken GeoForm ikke godkjent
Lena Endresen Koll ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor