Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 27 april 2016

Lang

6 300 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Svedberg Heming Orientering 50:38 8:02
2 Olav Eide Bekkelaget SK 50:44 +0:06 8:03
3 Ulf Brenna DNB 53:26 +2:48 8:28
4 Gard Lindseth Nydalens SK 53:35 +2:57 8:30
5 Erik Paulsrud Koll IL 55:07 +4:29 8:44
6 Svein Nygård Norges Bank BIL 55:16 +4:38 8:46
7 Niklas Norman Heming Orientering 55:23 +4:45 8:47
8 Ivar Seierstad IL GeoForm 56:09 +5:31 8:54
9 Sindre Langaas Nydalens SK 57:20 +6:42 9:06
10 Stefan Ring Statnett 57:43 +7:05 9:09
11 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 58:08 +7:30 9:13
12 Peter Westerberg Vanersborg sk 58:48 +8:10 9:20
13 Skage Grønneberg Heming Orientering 58:54 +8:16 9:20
14 Erlend Gjestrud Notodden OL 59:21 +8:43 9:25
15 Espen Wigaard Oppsal IF 59:49 +9:11 9:29
16 Halvor Aurmo Heming Orientering 1:02:48 +12:10 9:58
17 Ina Vesterlund Nydalens SK 1:04:02 +13:24 10:09
18 Vigdis Hobøl Oppsal IF 1:06:17 +15:39 10:31
19 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1:07:00 +16:22 10:38
20 Erik Holter Privat 1:07:30 +16:52 10:42
21 Erik Stordal Asker Skiklubb 1:08:02 +17:24 10:47
22 Guttorm L Egge OSI 1:08:18 +17:40 10:50
23 Atle Fossestøl Privat 1:11:08 +20:30 11:17
24 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:11:48 +21:10 11:23
25 Daniel Fløtre Kongsberg OL 1:13:01 +22:23 11:35
26 Knut Onsager IL GeoForm 1:14:09 +23:31 11:46
27 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:14:43 +24:05 11:51
28 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:15:19 +24:41 11:57
29 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:16:02 +25:24 12:04
30 Espen Messel Koll 1:19:24 +28:46 12:36
31 Marius Burmo Privat 1:20:08 +29:30 12:43
32 Eskil Åsmul OL Trollelg 1:21:27 +30:49 12:55
33 Stefan Kernstock DNV 1:23:55 +33:17 13:19
34 Jens Hetland Nydalens SK 1:27:48 +37:10 13:56
35 Belinda Jørandli OSI 1:31:59 +41:21 14:36
36 Andre Rø GeoForm 1:33:04 +42:26 14:46
37 Håkon Bugge Privat 1:33:58 +43:20 14:54
38 Svenja Kernstock DNV 1:35:42 +45:04 15:11
39 Jacob Dybwad Heming Orientering 1:39:20 +48:42 15:46
40 sirkku juntunen privar 2:26:00 +1:35:22 23:10
Magnus Godaker Seltor bolig ikke godkjent

Mellom

4 400 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Fismen Fossum IF 37:55 8:37
2 Vemund Kongsnes Østmarka OK 39:15 +1:20 8:55
3 Kjell Markset Koll 41:15 +3:20 9:22
4 Martin Granly Siemens Oslo 43:39 +5:44 9:55
5 Jon Fixdal IL Koll 43:42 +5:47 9:55
6 Bjørn Are  Carlsson Fossum IF 44:02 +6:07 10:00
7 Kristin Goa Meteorologen 45:15 +7:20 10:17
8 Andreas Erichsen Nydalens SK 45:37 +7:42 10:22
9 Hans O Augedal Asker SK 48:05 +10:10 10:55
10 Mons Chr. Løvfald Nydalens SK 48:59 +11:04 11:07
11 Stein Mella Yara Praxair 50:54 +12:59 11:34
12 Knut Anders Løken Fossum IF 50:57 +13:02 11:34
13 Pål Therkelsen Privat 51:37 +13:42 11:43
14 Claus Frimann Clasen Lyberg & Partnere 51:49 +13:54 11:46
15 Eivind Selvig Nydalens SK 52:11 +14:16 11:51
16 Arnt Ove Takvam Fearnsport 52:30 +14:35 11:55
17 Roar Sigurdsen Ringnes 52:58 +15:03 12:02
18 Kristin Dale Selvig Nydalens SK 54:28 +16:33 12:22
19 Per Fosser Indre Østfold OK 54:42 +16:47 12:25
20 Justinas Miseikis OSI 55:38 +17:43 12:38
21 Håvard Christiansen Forsvarsbygg 56:06 +18:11 12:44
22 Einar Hem Lillomarka OL 56:43 +18:48 12:53
23 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal IF 57:31 +19:36 13:04
24 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 57:38 +19:43 13:05
25 Fredrik Saugestad Nydalens SK 58:05 +20:10 13:12
26 Knut Erik Østengen ATN 58:20 +20:25 13:15
27 Mariken Homleid IL GeoForm 58:33 +20:38 13:18
28 Jarle Nilsen Siemens Oslo 58:53 +20:58 13:22
29 Knud Bjørne Larsen Riksteateret 58:58 +21:03 13:24
30 Petter Næss Oppsal IF 59:05 +21:10 13:25
31 Anne Berit Eid Nydalens SK 59:49 +21:54 13:35
32 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:01:09 +23:14 13:53
33 Jon Foss Friskis&Svettis 1:03:23 +25:28 14:24
34 Margrete Engzelius Asker SK 1:05:43 +27:48 14:56
35 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:06:13 +28:18 15:02
36 Roar Nydal Asker 1:06:23 +28:28 15:05
37 Finn Gange Privat 1:08:25 +30:30 15:32
38 Villiam Onstad Kjelsås IL 1:09:03 +31:08 15:41
39 Lars Onstad Oslostudentenes IK 1:09:20 +31:25 15:45
40 Tormod Hegdal Heming Orientering 1:10:59 +33:04 16:07
41 Halvard Bjørgum DNV 1:12:01 +34:06 16:22
42 Tor Olav Hystad OSI 1:13:02 +35:07 16:35
43 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:23:28 +45:33 18:58
44 Christina Heiestad Privat 1:26:02 +48:07 19:33
45 Maiken Forsager Koll IL 1:27:13 +49:18 19:49
46 Tommaso Querini Privat 1:29:20 +51:25 20:18
47 Jo Ulltveit-Moe IL Koll 1:30:22 +52:27 20:32
48 Alexander Gaardendahl Fearnsport 1:30:34 +52:39 20:34
Tom Edvardsen Koll ikke godkjent
Tov Arne Bondal Notodden OL ikke godkjent
Øivind Gylver Asker SK ikke godkjent
Yngve Antonsen Privat ikke godkjent
Anne Danielsen Nydalens SK ikke godkjent
Thorbjørn Breistrand Nydalens SK ikke godkjent

Kort

2 500 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Merete Schau Trollo 35:04 14:01
2 Knut Tore Solheim Nydalens SK 37:28 +2:24 14:59
3 Odd Kletteli Bækkelagets SK 40:00 +4:56 16:00
4 Sturle Hånes IL GeoForm 41:05 +6:01 16:26
5 Toril Eine Esso Sport 43:34 +8:30 17:25
6 Maren Vik Vedvartsen Koll 44:03 +8:59 17:37
7 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 44:37 +9:33 17:50
8 Eyvind Aas IL GeoForm 45:57 +10:53 18:22
9 Christine Parnemo OSI 47:47 +12:43 19:06
10 Lenny Enstrøm Oslostudentenes IK 47:51 +12:47 19:08
11 Frank Finstad Raumar OL 48:05 +13:01 19:14
12 Inger Finstad Raumar OL 48:22 +13:18 19:20
13 Dagfinn Føllesdal OSI 48:56 +13:52 19:34
14 Øyvind Fidje Privat 51:08 +16:04 20:27
15 Anne Nydal Asker 51:26 +16:22 20:34
16 Knut Hangeraas IL GeoForm 51:31 +16:27 20:36
17 Axel Boix Escolan Oslostudentenes IK 52:04 +17:00 20:49
18 Elena Grand Nydalens SK 53:15 +18:11 21:18
19 Eilen Arctander Vik Koll 58:48 +23:44 23:31
20 Jan  Henriksen NILU 59:32 +24:28 23:48
21 Aage Mella Østmarka OK 1:00:29 +25:25 24:11
22 Lene Anett Killingmo Privat 1:00:39 +25:35 24:15
23 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:01:15 +26:11 24:30
24 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 1:02:00 +26:56 24:48
25 Alfred Fidje Privat 1:08:52 +33:48 27:32
Eva Fixdal Heming Orientering ikke godkjent
Lena Hatling Årvoll IL ikke godkjent
Helde Wanneik Årvoll IL ikke godkjent

Nybegynner

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nicolas Barthelemy Privat 21:04 8:25
2 Vorind Botten OSI 29:12 +8:08 11:40
3 sjoerd fra Fjellet OSI 32:04 +11:00 12:49
4 Balder Gammelli-Messel IL Koll 41:33 +20:29 16:37
5 Kerstin Baetz Siemens Oslo 43:07 +22:03 17:14
6 Odin Gammelli-Messel IL Koll 1:02:08 +41:04 24:51
7 Lisbeth Simonsden GeoForm 1:04:44 +43:40 25:53
Lena Endresen Koll ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor