Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 3
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 13 april 2016

Lang

5 800 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Nipen Nydalens SK 36:52 6:21
2 Kristoffer Jacobsen Tyrving 38:54 +2:02 6:42
3 Holger Schlaupitz Privat 41:38 +4:46 7:10
4 Lars Ivar Aarseth FBI 42:17 +5:25 7:17
5 Skage Grønneberg Heming Orientering 42:48 +5:56 7:22
6 Sindre Langaas Nydalens SK 43:19 +6:27 7:28
7 Haakon Ingvaldsen IF KIF 43:41 +6:49 7:31
8 Espen Wigaard Oppsal IF 44:36 +7:44 7:41
9 Johan Lunde IL Koll 44:39 +7:47 7:41
10 Marthe Gløersen OSI 45:43 +8:51 7:52
11 Thomas Schive Bækkelaget SK 46:07 +9:15 7:57
12 Guttorm L Egge OSI 47:29 +10:37 8:11
13 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 48:16 +11:24 8:19
14 Knut Bårtveit Bø OL 48:28 +11:36 8:21
15 Vegard Line OSI 50:02 +13:10 8:37
16 Jan Fredrik Helgaker DNV 50:08 +13:16 8:38
17 Louise Oram Bekkelaget SK 51:01 +14:09 8:47
18 Erik Holter Privat 51:47 +14:55 8:55
19 Erik Stordal Asker Skiklubb 51:52 +15:00 8:56
20 Halvor Hobøl Oppsal IF 52:00 +15:08 8:57
21 Knut Onsager IL GeoForm 52:38 +15:46 9:04
22 Eskil Åsmul OL Trollelg 53:12 +16:20 9:10
23 Per Jogeir Karlsbakk DNV 53:24 +16:32 9:12
24 Vidar Elvekrok Eiker OL 54:01 +17:09 9:18
25 Per Schanche Asker SK 54:05 +17:13 9:19
26 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 54:32 +17:40 9:24
27 Anders Hammer Aker Solutions 54:39 +17:47 9:25
28 Einar Thorstensen Kamp/Vestheim IF 54:49 +17:57 9:27
29 Belinda Jørandli OSI 55:56 +19:04 9:38
30 Ivar Refsland UiO 56:10 +19:18 9:41
31 Per Osen Statoil Oslo BIL 56:52 +20:00 9:48
32 Marius Burmo Privat 58:55 +22:03 10:09
33 Svenja Kernstock DNV 59:09 +22:17 10:11
34 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:00:26 +23:34 10:25
35 Anton Plaian Asker SK 1:00:37 +23:45 10:27
36 Ivar-Kristian Waarum IL GeoForm 1:01:19 +24:27 10:34
37 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:02:36 +25:44 10:47
38 Audrun Utskarpen OSI 1:04:03 +27:11 11:02
39 Erik Borg IL Koll 1:04:08 +27:16 11:03
40 Øivind Gylver Asker SK 1:05:26 +28:34 11:16
41 Håkon Bugge Privat 1:10:29 +33:37 12:09
42 Jacob Dybwad Heming Orientering 1:21:57 +45:05 14:07
Anette Wigaard Oppsal IF ikke godkjent
Tore Kjølseth Lundin ikke godkjent

Mellom

4 000 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vemund Kongsnes Østmarka OK 34:49 8:42
2 Kjell Markset Koll 36:21 +1:32 9:05
3 Vidar Berteig Fossum IF 36:29 +1:40 9:07
4 Lea Rebekka Tonjer OSI 36:51 +2:02 9:12
5 Per Johanson Folkehelseinstituttet 37:15 +2:26 9:18
6 Martin Granly Siemens Oslo 37:28 +2:39 9:22
7 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 38:03 +3:14 9:30
8 Jens Hetland Nydalens SK 40:00 +5:11 10:00
9 Stein Mella Yara Praxair 40:14 +5:25 10:03
10 Eirik Tandrevold Fossum IF 40:34 +5:45 10:08
11 Øivind Due Trier OSI 41:29 +6:40 10:22
12 Bjørn Are  Carlsson Fossum IF 41:46 +6:57 10:26
13 Trude Fixdal IL Koll 42:23 +7:34 10:35
14 Hans O Augedal Asker SK 43:59 +9:10 10:59
15 Bente Landmark Fossum IF 44:06 +9:17 11:01
16 Arnt Ove Takvam Fearnsport 44:07 +9:18 11:01
17 Anne Danielsen Nydalens SK 44:32 +9:43 11:08
18 Håvard Christiansen Forsvarsbygg 44:49 +10:00 11:12
19 Petter Næss Oppsal IF 44:52 +10:03 11:13
20 Ellen Turter Nydalens SK 45:40 +10:51 11:25
21 Knut Anders Løken Fossum IF 45:42 +10:53 11:25
22 Pål W. Hanssen BDO BIL 46:12 +11:23 11:33
23 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 46:25 +11:36 11:36
24 Esben Bach OSI 46:46 +11:57 11:41
25 Tor Trøan Hadeland OL 46:53 +12:04 11:43
26 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal IF 46:58 +12:09 11:44
27 Harald Rikheim Rådtassene 47:18 +12:29 11:49
28 Julia  Plaian Asker SK 47:20 +12:31 11:50
29 Stefan Kernstock DNV 47:52 +13:03 11:58
30 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 48:54 +14:05 12:13
31 Kjetil Jacobsen Hamar OK 49:14 +14:25 12:18
32 Andreas Erichsen Nydalens SK 50:38 +15:49 12:39
33 Kai Halvorsen Aarekol Siemens Oslo 50:56 +16:07 12:44
34 Elin Sjønnesen Nyhus Nittedal OL 51:11 +16:22 12:47
35 Roar Sigurdsen Ringnes 51:25 +16:36 12:51
36 Hans Henrik Fremming Meteorologen 52:38 +17:49 13:09
37 Liv Paltiel Folkehelseinstituttet 53:02 +18:13 13:15
38 Lars-Kristian Bjerk Heming Orientering 53:53 +19:04 13:28
38 Nanna Fløgstad Sohlberg Heming Orientering 53:53 +19:04 13:28
40 Uno Hanslien Bilpost BIL 54:31 +19:42 13:37
41 Ivar Strømstad Raumar OL 54:33 +19:44 13:38
42 Christian Fredrik Borg IL Koll 54:47 +19:58 13:41
43 Tor Ommundsen DNV 55:25 +20:36 13:51
44 Einar Hem Lillomarka OL 55:45 +20:56 13:56
45 Kjersti Tho Stabæk IF 56:46 +21:57 14:11
46 Bjørn Egner Heming Orientering 57:01 +22:12 14:15
47 Nina  Sjue DNV 57:22 +22:33 14:20
48 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 57:51 +23:02 14:27
49 Margrete Engzelius Asker SK 58:30 +23:41 14:37
50 Alain Ferber FBI 58:39 +23:50 14:39
51 Nora Ursin Fossum IF 58:42 +23:53 14:40
52 Tormod Hegdal Heming Orientering 59:52 +25:03 14:58
53 Mariken Homleid IL GeoForm 1:00:21 +25:32 15:05
54 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:00:46 +25:57 15:11
55 Eyvind Aas IL GeoForm 1:02:35 +27:46 15:38
56 Jakob Rudander Privat 1:08:52 +34:03 17:13
57 Francisco Velázquez Oslostudentenes IK 1:17:29 +42:40 19:22
58 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:17:54 +43:05 19:28
59 Jakob Haldorsen IL GeoForm 1:29:31 +54:42 22:22
60 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:57:48 +1:22:59 29:27
Einar Jensen Nydalens SK ikke godkjent
Øyvind Fidje Privat ikke godkjent
Tom Edvardsen Koll ikke godkjent
Jarle Nilsen Siemens Oslo ikke godkjent
Finn Gange Privat ikke godkjent
Enikø Bertalan Asker SK ikke godkjent
Marie Arneberg Kjelsås IL ikke godkjent
Mons Chr. Løvfald Nydalens SK ikke godkjent

Kort

2 200 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Arne Privat 25:05 11:24
2 Bjørn Erik Reinseth HSK-RIFF 25:24 +0:19 11:32
3 Morten Rambech Dahl Kamp/Vestheim IF 28:24 +3:19 12:54
4 Sharon Broadwell Folkehelseinstituttet 29:01 +3:56 13:11
5 Hans Larsen Raumar OL 29:59 +4:54 13:37
6 Sturle Hånes IL GeoForm 30:20 +5:15 13:47
7 Lenny Enstrøm Oslostudentenes IK 32:21 +7:16 14:42
8 Anne Regine Bakstad Friskis&Svettis 33:00 +7:55 15:00
9 Svein Kvalheim Råstad 33:31 +8:26 15:14
10 Axel Boix Escolan Oslostudentenes IK 34:16 +9:11 15:34
11 Per Haugen Lillomarka OL 36:00 +10:55 16:21
12 Tom Ibsen Lommedalens IL 36:23 +11:18 16:32
13 Christin Vangen OSI 36:28 +11:23 16:34
14 Knut Tore Solheim Nydalens SK 36:40 +11:35 16:40
15 Oddvar Mella Privat 37:22 +12:17 16:59
16 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 37:25 +12:20 17:00
17 Terje Throndsen Nittedal Olja Lyn 37:38 +12:33 17:06
18 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 38:10 +13:05 17:20
19 Lene Anett Killingmo Privat 40:09 +15:04 18:15
20 Aud Ingjerd Spjelkavik IL Tyrving 40:17 +15:12 18:18
21 Bernt Tollefsen IL GeoForm 40:19 +15:14 18:19
22 Magne Grande FBI 41:19 +16:14 18:46
23 Arne Christian Scheie Østmarka OK 42:40 +17:35 19:23
24 Knut Hangeraas IL GeoForm 43:32 +18:27 19:47
25 Sondre Øhrn Nydalens SK 43:56 +18:51 19:58
26 Alfred Fidje Privat 44:50 +19:45 20:22
27 Anne Sjønnesen Nittedal OL 45:54 +20:49 20:51
28 Jan  Henriksen NILU 49:10 +24:05 22:20
29 Per  Gjermo Asker SK 50:18 +25:13 22:51
30 Aage Mella Østmarka OK 59:08 +34:03 26:52
31 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 1:08:52 +43:47 31:18
32 Kathy Kelley IL GeoForm 1:19:29 +54:24 36:07
Tor E. Henriksen Lillomarka OL ikke godkjent
Arnfinn Sjønnesen Nittedal OL ikke godkjent

Nybegynner

3 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Østensen OSI 44:37 14:52
2 Harald Aulie IL Koll 50:35 +5:58 16:51
3 Vorin Botten OSI 1:02:45 +18:08 20:55
4 Christina Heiestad Privat 1:05:50 +21:13 21:56
Lourenzo Labayan OSI ikke godkjent
Ludwig Probst OSI ikke godkjent
Klaudia Nyberg Privat ikke godkjent
Andrea Romarheim Privat ikke godkjent
Lena Endresen Koll IL ikke godkjent
Jonas Aarseth Nydalens SK ikke godkjent
Sebastian  Heltberg OSI ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor