Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 7 september 2016

D -12N

1 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Gjetanger Måren OK 9:49 8:10
2 Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 10:50 +1:01 9:01
3 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 11:12 +1:23 9:20
4 Anna Løvik Halvorsen Måren OK 12:00 +2:11 10:00
5 Leonora Flåtting Måren OK 12:01 +2:12 10:00
6 Maria Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 12:49 +3:00 10:40
7 Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 14:38 +4:49 12:11
8 Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 29:00 +19:11 24:10

D 11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 19:50 11:01
2 Eline Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 36:53 +17:03 20:29
3 Vilde Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 50:46 +30:56 28:12

D 13-14

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 26:06 11:20
2 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 28:06 +2:00 12:13
3 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 30:41 +4:35 13:20
4 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 31:57 +5:51 13:53

D 15-16

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linn Mei Waaler Måren OK 26:13 10:29
2 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 26:24 +0:11 10:33

D 17-

3 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 29:08 8:19
2 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 34:37 +5:29 9:53
3 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 38:54 +9:46 11:06

D 40-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Fredh Måren OK 48:15 19:18

D 50-

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 30:56 12:22
2 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 41:15 +10:19 16:30
3 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 41:56 +11:00 16:46

D 60-

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Bakken Måren OK 55:39 22:15
2 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 1:07:46 +12:07 27:06

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 36:46 15:59

H -12N

1 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 11:01 9:10
2 Fredrik Brandt-Kjelsen Måren OK 12:47 +1:46 10:39
3 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 13:23 +2:22 11:09
4 Henrik Vagle Valand Kolbotn og Skimt OL 13:50 +2:49 11:31
5 Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 14:01 +3:00 11:40
6 Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 14:34 +3:33 12:08
7 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 16:23 +5:22 13:39
8 Jakob Klaren Nielsen Ås-NMBU Orientering 18:08 +7:07 15:06
9 Vegard Gaustad Ås-NMBU Orientering 18:42 +7:41 15:35
10 Jens Storaunet Ås-NMBU Orientering 22:10 +11:09 18:28
Olav Nordlie Kolbotn og Skimt OL ikke startet

H 11-12

1 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Gjedebo Oppsal Orientering 14:00 7:46
2 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 14:03 +0:03 7:48
3 Simen Rønning Johansen Måren OK 14:57 +0:57 8:18
4 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 16:33 +2:33 9:11
5 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 16:42 +2:42 9:16
6 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 17:56 +3:56 9:57
7 Fredrik Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 41:50 +27:50 23:14

H 13-14

2 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 16:10 7:01
2 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 19:06 +2:56 8:18
3 Andreas Gjetanger Måren OK 20:33 +4:23 8:56
4 Isak Kråkevik Åberg Måren OK 22:30 +6:20 9:46
5 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 24:15 +8:05 10:32
Magnus Endresen Måren OK diskvalifisert

H 13-16N

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Nygård Måren OK 15:25 8:33

H 15-16

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Moen Måren OK 44:30 12:42
2 Lukas Fossheim Måren OK 57:43 +13:13 16:29

H 17-

4 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Bjerknes Måren OK 34:55 8:30
2 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 35:20 +0:25 8:37
3 Andreas Aabel Klubbløs 38:02 +3:07 9:16
4 Morten Tangen Måren OK 39:27 +4:32 9:37
5 Truls Hestengen Klubbløs 41:17 +6:22 10:04
6 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 42:00 +7:05 10:14

H 40-

3 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 32:18 9:13
2 Lars Petter Endresen Måren OK 38:52 +6:34 11:06
3 Bjørn-Erik Pedersen Ås-NMBU Orientering 50:02 +17:44 14:17
Øyvind Thømt Indre Østfold OK diskvalifisert

H 50-

3 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 29:53 8:32
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 30:37 +0:44 8:44
3 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 30:55 +1:02 8:50
4 Ove Martinsen Hauketo IF 31:42 +1:49 9:03
5 Håvard Steinsholt Ås-NMBU Orientering 32:33 +2:40 9:18
6 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 33:13 +3:20 9:29
7 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 34:06 +4:13 9:44
8 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 34:21 +4:28 9:48
9 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 36:57 +7:04 10:33
10 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 48:39 +18:46 13:54
11 Petter Fure Oppsal Orientering 56:54 +27:01 16:15
Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
John Ytternes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H 60-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Turtumøygard Måren OK 28:01 11:12
2 Nils Bøhn Kolbotn og Skimt OL 28:06 +0:05 11:14
3 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 28:39 +0:38 11:27
4 Peter Klaveness Måren OK 31:51 +3:50 12:44

H 70-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 31:00 12:24
2 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 37:35 +6:35 15:02
3 Åsmund Jahr Driv IL 50:31 +19:31 20:12
4 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:15:10 +44:10 30:04

LangLett

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gustav Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 24:48 8:51
2 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 29:55 +5:07 10:41
3 Lars Rønning Johansen Måren OK 30:02 +5:14 10:43
4 Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering 30:15 +5:27 10:48

Åpen B

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 29:11 12:41
2 Håvard Grønli Kolbotn og Skimt OL 29:25 +0:14 12:47
Aksel Gøytil Bødtker Måren OK diskvalifisert

Åpen C

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Happiness Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 23:25 13:00
2 Sofie Asak-Jensen Klubbløs 32:44 +9:19 18:11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor