Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 11
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 18 august 2016

D -12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hermine Grønneberg Hedrum OL 24:08
2 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 1:00:13 +36:05
3 Thomine Hilstan Porsgrunn OL 1:00:14 +36:06

D 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ella Honningdal Nilsen Skien OK 42:53
2 Malene Nysæter Skien OK 42:56 +0:03

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 30:08

D 17-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 37:57
2 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 40:01 +2:04

D 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunn Ingeborg Kval-Engstad Skien OK 31:35
2 Jorunn Brun Saga Skien OK 48:22 +16:47

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Stormyr IL Hauken 22:26

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 30:57
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 35:22 +4:25
3 Trude Nysæter Skien OK 42:39 +11:42
4 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 47:53 +16:56

D 50-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 33:53

D 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Strande Skien OK 26:14
2 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 49:56 +23:42
3 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 1:03:18 +37:04

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olaug F. Johansen Skien OK 52:27
2 Magnhild Tilly Bagås IL Hauken 1:00:37 +8:10

H 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Brodin Porsgrunn OL 32:10
2 Gaute Nysæter Skien OK 36:40 +4:30
3 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 54:52 +22:42
4 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 1:07:18 +35:08

H -12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 22:29

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 24:31
Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL aktiv

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 35:14
Skjalg Nysæter Skien OK diskvalifisert

H 17-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Hovi Skien OK 41:31
2 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 42:17 +0:46
3 Simon Nysæter Skien OK 47:16 +5:45
4 Børge Nordli Porsgrunn OL 59:48 +18:17

H 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Dalsegg Skien OK 24:13

H 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 42:20
2 Øyvind Flaatten OK Skeidi 42:43 +0:23
3 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 43:03 +0:43
4 Morten Hamre IL Hauken 48:09 +5:49
5 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 54:44 +12:24
6 Truls Fjeldstad Porsgrunn OL 57:56 +15:36
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:01:22 +19:02
8 Lars Rune Lie OK Skeidi 1:03:05 +20:45
9 Thomas Brodin Porsgrunn OL 1:04:50 +22:30
10 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:23:55 +41:35

H 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Richard Kirste Skien OK 48:15
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 51:11 +2:56
3 Terje Urfjell IL Imås 51:28 +3:13
4 Tom Saga Skien OK 52:47 +4:32
5 Harald Omland Skien OK 1:15:55 +27:40
Jan Ivar Gundersen Hedrum OL diskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 32:24
2 Per Furuheim Skien OK 33:55 +1:31
3 Atle Remme Porsgrunn OL 36:23 +3:59
4 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 54:35 +22:11

H 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 30:33
2 Kjell Meen Porsgrunn OL 31:22 +0:49
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 37:54 +7:21
4 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 38:36 +8:03
5 Rolf Lye Porsgrunn OL 48:46 +18:13
6 Helge Tvedten Larvik OK 58:36 +28:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor