Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 7
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 26 mai 2016

D -12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Isabel Aaltvedt Ramirez Porsgrunn OL 33:26
2 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 40:40 +7:14

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 30:09

D 17-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 43:50

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 34:29
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 44:18 +9:49
3 Trude Nysæter Skien OK 56:48 +22:19
4 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 58:46 +24:17

D 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 36:21
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 39:43 +3:22
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 39:57 +3:36
4 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:11:01 +34:40

D 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristil Kristensen OK Skeidi 42:59
2 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 46:16 +3:17
3 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 1:12:12 +29:13

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 43:50

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 30:50

H -12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Adrian Hagen Porsgrunn OL 32:41
2 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 38:49 +6:08
3 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 39:30 +6:49
4 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 39:31 +6:50

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 26:13

H 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Skjalg Nysæter Skien OK 27:41
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 32:47 +5:06
3 Morten Andresen OK Skeidi 46:34 +18:53

H 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 37:14
2 Ole Flaatten OK Skeidi 40:24 +3:10
3 Gunnar Johannesen Porsgrunn OL 48:20 +11:06
4 Espen Selboskar Porsgrunn OL 51:21 +14:07
5 Børge Nordli Porsgrunn OL 52:40 +15:26

H 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 39:04
2 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 42:11 +3:07
3 Gisle Nysæter Skien OK 42:35 +3:31
4 Morten Hamre IL Hauken 45:24 +6:20
5 Tore Ulleland Porsgrunn OL 46:26 +7:22
6 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:04:23 +25:19
7 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:14:41 +35:37
Øyvind Flaatten OK Skeidi diskvalifisert
Frode Nysæter Skien OK diskvalifisert
Jon Skriubakken Porsgrunn OL diskvalifisert

H 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Hovi Skien OK 42:40
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 43:37 +0:57
3 Tom Saga Skien OK 49:12 +6:32
4 Jan Glittum OK Skeidi 1:01:19 +18:39
5 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:04:49 +22:09
6 Harald Omland Skien OK 1:25:11 +42:31

H 60-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Furuheim Skien OK 33:32
2 Rune Laurantsen Skien OK 35:36 +2:04
3 Dag Kristensen OK Skeidi 37:44 +4:12
4 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 38:54 +5:22
5 Atle Remme Porsgrunn OL 41:58 +8:26
6 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 43:39 +10:07
7 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 45:02 +11:30
8 Ole Johansson Porsgrunn OL 45:39 +12:07
Kay Jørgensen Porsgrunn OL diskvalifisert

H 70-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 27:11
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 31:56 +4:45
3 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 34:31 +7:20
4 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 37:51 +10:40
5 Egil Ronæss Porsgrunn OL 56:41 +29:30
6 Carl Ove Berg OK Skeidi 1:00:47 +33:36
Lars Magne Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor