Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 21 april 2016

D11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 32:34
Vilde Aakre Skien OK aktiv

D -12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 18:45

D 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 24:07
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 26:52 +2:45
3 Anna Meen Porsgrunn OL 31:26 +7:19
Anna Meen Porsgrunn OL aktiv

D 17-C

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Janne Larsen Porsgrunn OL 18:00
2 Lene Meen Porsgrunn OL 18:39 +0:39
3 Inger-Lene Flatin Skien OK 38:56 +20:56
Marte Bergsland Trøsken IL aktiv
Lill Birkenlund Porsgrunn OL diskvalifisert
Heidi Eriksen Larvik OK diskvalifisert
Siri-Mette Olsen Porsgrunn OL diskvalifisert

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Lise Emilie Nilsen Trøsken IL aktiv

D 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 25:26
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 27:25 +1:59
3 Gry Aakre Skien OK 33:39 +8:13
4 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 34:08 +8:42
5 Eli Sæterdal Skien OK 34:49 +9:23
6 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 37:59 +12:33

D 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 28:32
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 33:08 +4:36
3 Rita Raastad Skien OK 35:14 +6:42
4 Turid Vongraven Skien OK 37:34 +9:02
5 Randi Grytdal Kleven OK Skeidi 37:53 +9:21
6 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 47:12 +18:40

D 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristil Kristensen OK Skeidi 37:59
2 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 51:46 +13:47
3 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 53:16 +15:17

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 44:39
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 52:10 +7:31
3 Magnhild Tilly Bagås IL Hauken 52:54 +8:15

H 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Brodin Porsgrunn OL 16:15
2 Gaute Nysæter Skien OK 19:57 +3:42
3 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 20:32 +4:17
4 Adrian Hagen Porsgrunn OL 32:40 +16:25
5 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 38:52 +22:37

H -12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Linus Brodin Porsgrunn OL aktiv

H 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 24:39
2 Anders Rosenvold Porsgrunn OL 31:12 +6:33
Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL aktiv
Martin Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert

H 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Skjalg Nysæter Skien OK 21:43
Rasmus Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert
Alexander Repstad Storemyr IL Hauken diskvalifisert

H 17-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 24:13
2 Ole Flaatten OK Skeidi 25:47 +1:34
3 Fredrik Polland OK Skeidi 27:59 +3:46
4 Vegard Landsverk Skien OK 29:42 +5:29
5 Martin Laurantsen Skien OK 31:51 +7:38
Håkon Kornmo Porsgrunn OL aktiv
Thore Kornmo Porsgrunn OL aktiv
Børge Nordli Porsgrunn OL aktiv
Fredrik Raastad Skien OK diskvalifisert

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Langerud Porsgrunn OL 14:21
2 Espen Selboskar Porsgrunn OL 14:53 +0:32
3 Fabian Heyerdahl Klubbløs 26:23 +12:02

H 40-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Sundby Larvik OK 23:06
2 Gisle Nysæter Skien OK 25:51 +2:45
3 Øyvind Flaatten OK Skeidi 26:21 +3:15
4 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 26:30 +3:24
5 Dag Ausen Porsgrunn OL 26:41 +3:35
6 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 28:09 +5:03
7 Oscar Espeland Porsgrunn OL 29:08 +6:02
8 Bjørn Polland OK Skeidi 30:08 +7:02
9 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 32:55 +9:49
10 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 36:44 +13:38
11 Sigurd Holtskog Skien OK 41:08 +18:02

H 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Gisholt OK Skeidi 25:52
2 Arve Glittum OK Skeidi 28:03 +2:11
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 30:07 +4:15
4 Jan Glittum OK Skeidi 32:29 +6:37
5 Tom Saga Skien OK 33:54 +8:02
6 Bjørn Richard Kirste Skien OK 37:35 +11:43
Tron Solberg OK Skeidi aktiv

H 60-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Laurantsen Skien OK 25:12
2 Per Furuheim Skien OK 25:30 +0:18
3 Per Chr. Hagen Bø OL 26:30 +1:18
4 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 27:08 +1:56
5 Atle Remme Porsgrunn OL 28:40 +3:28
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 28:44 +3:32
7 Dag Kristensen OK Skeidi 28:53 +3:41
8 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 30:03 +4:51
9 Morten Andersen OK Skeidi 31:42 +6:30
10 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 32:52 +7:40
11 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 35:44 +10:32
12 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 36:30 +11:18
Eilef Landsverk Skien OK diskvalifisert

H 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 28:49
2 Carl Ove Berg OK Skeidi 33:57 +5:08
3 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 37:15 +8:26
4 Rolf Lye Porsgrunn OL 41:03 +12:14
5 Egil Ronæss Porsgrunn OL 46:37 +17:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor