Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 3
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 24 mai 2016

N-løype

1 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kristine Sanderud Nordgaard Odal OL - Orientering 12:06 9:18
2 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 12:29 +0:23 9:36
3 Asbjørn Lande Eidskog OL 13:24 +1:18 10:18
4 Vilde Myrvang Lunderseter IL 15:05 +2:59 11:36
5 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 17:06 +5:00 13:09
6 Elise Mobrenna Odal OL - Orientering 19:37 +7:31 15:05
7 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 38:28 +26:22 29:35

H-16C

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Lande Eidskog OL 33:28 16:44
2 Simeon Braaten Odal OL - Orientering 42:11 +8:43 21:05
3 Even Mobrenna Odal OL - Orientering 1:18:30 +45:02 39:15

D-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 43:47 21:53

17-C

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Linnes Odal OL - Orientering 24:12 12:06
2 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 30:36 +6:24 15:18
3 Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering 40:36 +16:24 20:18
4 Camilla Glomsås Odal OL - Orientering 42:18 +18:06 21:09
5 Berit Dalheim Lunderseter IL 54:40 +30:28 27:20

H-16AB

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 53:09 16:06
2 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 1:02:38 +9:29 18:58
Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering diskvalifisert

A-Lang

4 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 40:23 8:46
2 Eivind Lande Eidskog OL 40:24 +0:01 8:46
3 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 51:49 +11:26 11:15
4 Grethe Bergersen Eidskog OL 1:21:52 +41:29 17:47

H17-AB

3 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 40:34 12:17
2 Stian Myrvang Lunderseter IL 42:18 +1:44 12:49
3 Kjell Magne Nordvi Grue IL 43:19 +2:45 13:07
4 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 44:45 +4:11 13:33
5 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 45:19 +4:45 13:43
6 Leif Billingsø Eidskog OL 45:54 +5:20 13:54
7 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 46:06 +5:32 13:58
8 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 46:33 +5:59 14:06
9 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 51:13 +10:39 15:31
10 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 56:07 +15:33 17:00
11 Klaus Engen Eidskog OL 57:52 +17:18 17:32
12 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:01:48 +21:14 18:43
13 Amund Glomsås Odal OL - Orientering 1:05:00 +24:26 19:41
14 Jan Otto Sætaberget Grue IL 1:09:43 +29:09 21:07
15 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 1:21:01 +40:27 24:33
Niklas Stolpe Eidskog OL diskvalifisert

D17-AB

3 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 45:16 13:43
2 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:10:19 +25:03 21:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor