Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 3 mai 2016

N-åpen

960 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Oscar Lie Alexandersen Gimle IF 10:51 11:18
0 Ola Bislingen Halden SK 14:26 +3:35 15:02
0 Inger Anne Braarud Halden SK 12:37 +1:46 13:08
0 Johan Fredrik Braarud Halden SK 15:22 +4:31 16:00
0 Joel Bronebakk Johansson Halden SK 16:11 +5:20 16:51
0 Agnes Steffensen Johansen Gimle IF 13:23 +2:32 13:56
0 Millie Johanne Jonsdatter Halden SK 11:59 +1:08 12:28
0 Eilert Kristiansen Halden SK 10:13 10:38
0 Signe Kvalheim Halden SK 16:07 +5:16 16:47
0 Thea Kvalheim Halden SK 13:20 +2:29 13:53
0 Martin Malme Halden SK 10:04 10:29
0 Emma Nordlie Magnussen Halden SK 12:39 +1:48 13:10
0 Vilhelm Svarød Halden SK 18:19 +7:28 19:04
0 Andreas Tveter Halden SK 10:42 11:08
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 10:04 10:29
Torine Hagen-Tafjord Halden SK diskvalifisert
Elias Thoresen Halden SK diskvalifisert
Minna Sofie Wingstedt Halden SK diskvalifisert

D 11-12

2 160 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Lien Backstrøm Halden SK 22:31 10:25
2 Emma Helene Olsen Halden SK 23:38 +1:07 10:56
3 Maren Henriksen Halden SK 23:51 +1:20 11:02
4 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 27:13 +4:42 12:36
5 Mathilde Fossaas Gimle IF 29:57 +7:26 13:51
6 Josefin Eylertsen Halden SK 38:49 +16:18 17:58
7 Julie Brenås Varteig OL 39:34 +17:03 18:19
8 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 39:42 +17:11 18:22
Helle Kvalheim Halden SK diskvalifisert

D 13-16C

2 160 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 21:41 10:02
2 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 22:53 +1:12 10:35
3 Synne Marie Jenssen Halden SK 24:05 +2:24 11:08
4 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 24:32 +2:51 11:21
5 Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK 27:02 +5:21 12:30
6 Ingvild Agnalt Trøsken IL 27:46 +6:05 12:51
7 Sylvia Dannevig Halden SK 32:18 +10:37 14:57

D 17-

2 360 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 16:20 6:55
2 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 16:30 +0:10 6:59
3 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 17:03 +0:43 7:13
4 Nora Torgersen Halden SK 17:39 +1:19 7:28
5 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 17:42 +1:22 7:30
6 Heidi Stokseth Halden SK 18:10 +1:50 7:41
7 Stine Marie Norsted Kildebo Halden SK 19:21 +3:01 8:11
8 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 20:38 +4:18 8:44
9 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 21:04 +4:44 8:55
10 Irene Felde Olaussen Halden SK 21:44 +5:24 9:12
11 Synne Malene Brække Halden SK 21:58 +5:38 9:18
12 Camilla Imrik Fredrikstad SK 22:07 +5:47 9:22
13 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 24:19 +7:59 10:18
14 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 24:46 +8:26 10:29

D 50-

2 360 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 21:17 9:01
2 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 21:22 +0:05 9:03
3 Heidi Børstad Sarpsborg OL 22:46 +1:29 9:38
4 Bente Line Indre Østfold OK 23:45 +2:28 10:03
5 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 25:03 +3:46 10:36
6 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 29:41 +8:24 12:34

H 11-12

2 160 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 23:44 10:59
2 Jonas Olaussen Halden SK 31:11 +7:27 14:26
3 Henrik Aarbu Varteig OL 31:50 +8:06 14:44
4 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 34:14 +10:30 15:50
5 Ole Sivert Bergsland Varteig OL 34:19 +10:35 15:53

H 13-16C

2 160 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Kopperud Knutsen Gimle IF 21:31 9:57
2 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 26:13 +4:42 12:08
3 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 26:34 +5:03 12:17
4 Jonathan Eylertsen Halden SK 29:00 +7:29 13:25
5 Frederic Mathisen Halden SK 30:07 +8:36 13:56
6 Martin Kindem Gimle IF 41:19 +19:48 19:07

H 17-

2 360 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 13:38 5:46
2 Andreas Johansson Halden SK 13:41 +0:03 5:47
3 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 13:48 +0:10 5:50
4 Erlend Brendstuen Halden SK 14:39 +1:01 6:12
5 Øyvind Stokseth Halden SK 15:05 +1:27 6:23
6 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 15:06 +1:28 6:23
7 Jørgen Vister Halden SK 15:48 +2:10 6:41
8 Pål Backstrøm Halden SK 15:49 +2:11 6:42
9 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 16:23 +2:45 6:56
10 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 18:02 +4:24 7:38
11 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 18:27 +4:49 7:49
12 Claus Norsted Halden SK 19:05 +5:27 8:05
13 Bjørn Brække Halden SK 19:21 +5:43 8:11
Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK diskvalifisert
Rune Nygård Indre Østfold OK diskvalifisert

H 50-

2 360 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Brenås Varteig OL 16:14 6:52
2 Øystein Jensen Sarpsborg OL 17:45 +1:31 7:31
3 Maths Carlsson Tolered-Utby 18:09 +1:55 7:41
4 Tor Ragnar Andersen Halden SK 18:17 +2:03 7:44
5 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 18:28 +2:14 7:49
6 Tormod Jensen Sarpsborg OL 18:55 +2:41 8:00
7 Tore Sandem Indre Østfold OK 19:47 +3:33 8:22
8 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 20:28 +4:14 8:40
9 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 22:34 +6:20 9:33
10 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 25:15 +9:01 10:41
11 Johnny Kitterød Gimle IF 25:35 +9:21 10:50
Morten Kildebo Halden SK diskvalifisert
Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert

H -16

2 360 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 13:28 5:42
2 Eirik Imrik Fredrikstad SK 15:58 +2:30 6:45
3 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 16:13 +2:45 6:52
4 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 17:26 +3:58 7:23
5 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 17:39 +4:11 7:28
6 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 18:27 +4:59 7:49
7 Jonatan Aune Halden SK 19:20 +5:52 8:11
8 Vegar Skinne Indre Østfold OK 20:15 +6:47 8:34
9 Sivert Poppe Fredrikstad SK 22:18 +8:50 9:26
10 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 22:39 +9:11 9:35
11 Jakob Torgersen Halden SK 24:30 +11:02 10:22
Ole Øivind Norsted Halden SK diskvalifisert
Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK diskvalifisert
Martin Brække Halden SK diskvalifisert
Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK diskvalifisert

D -16

2 360 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 18:34 7:52
2 Marie Hansen Sarpsborg OL 19:53 +1:19 8:25
3 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 20:19 +1:45 8:36
4 Hanna Lye Moum Halden SK 20:55 +2:21 8:51
5 Lisa Jenssen Halden SK 21:10 +2:36 8:58
6 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 22:23 +3:49 9:29
7 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 22:26 +3:52 9:30
8 Elisabeth Brække Halden SK 23:05 +4:31 9:46
9 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 24:51 +6:17 10:31
10 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 24:57 +6:23 10:34
11 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 28:02 +9:28 11:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor