Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK2
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: onsdag 11 mai 2016

H Lang

3 300 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Magne Svendsbøe Haugesund IL Orientering 37:25 11:20
2 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 38:40 +1:15 11:43
3 Einar Marius H. Martinsen Haugesund IL Orientering 42:39 +5:14 12:55
4 Einar Martinsen Vikebygd IL 43:55 +6:30 13:18
5 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 45:30 +8:05 13:47
6 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 48:07 +10:42 14:34
7 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 48:50 +11:25 14:47
8 Ivar Kvale Haugesund IL Orientering 53:23 +15:58 16:10
9 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 54:03 +16:38 16:22
10 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 59:18 +21:53 17:58
11 Lars Vestvik Haugesund IL Orientering 1:00:15 +22:50 18:15
Jostein Baustad Haugesund IL Orientering diskvalifisert
John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Jan Steffensen Haugesund IL Orientering brutt

D Lang

3 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 44:56 13:36
2 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 51:21 +6:25 15:33

H Mellom

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 39:13 15:05
2 Sverre Bakkevig Haugesund IL Orientering 40:09 +0:56 15:26
3 Arne Stakkestad Haugesund IL Orientering 41:10 +1:57 15:50
4 Frode Nysted Haugesund IL Orientering 42:48 +3:35 16:27
5 Trygve Voll Haugesund IL Orientering 1:18:14 +39:01 30:05

D Mellom

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 35:05 13:29
2 Jana-Elena Koser Haugesund IL Orientering 41:13 +6:08 15:51
3 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 1:03:47 +28:42 24:31
4 Hildegunn Kalleland Haugesund IL Orientering 1:04:13 +29:08 24:41

H -16K

1 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 19:08 11:57
2 Kristoffer Jørgensen Haugesund IL Orientering 19:35 +0:27 12:14
3 Victor Ringdal Haugesund IL Orientering 26:37 +7:29 16:38
4 Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering 34:09 +15:01 21:20

H 17-K

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Kristoffersen Haugesund IL Orientering 20:27 12:46
Henry Røthing Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D -16K

1 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 22:43 14:11
2 Emilie Bjønnes Haugesund IL Orientering 29:15 +6:32 18:16
Mari Fjeldheim Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Thea Hovda Olsen Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Alva Østensjø Røthing Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D 17-K

1 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 16:34 10:21
2 Kari Anne B. Ringdal Haugesund IL Orientering 27:15 +10:41 17:01
3 Inger Lise Bratteteig Haugesund IL Orientering 29:20 +12:46 18:20
4 Linn Wikstrøm Haugesund IL Orientering 34:50 +18:16 21:46
4 Marit Wikstrøm Haugesund IL Orientering 34:50 +18:16 21:46
Mari Grønlund Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Hilde Vestvik Haugesund IL Orientering brutt

H Ny

1 300 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eivind Bjørnnes Haugesund IL Orientering 30:00 23:04
0 Sebastian Jørgensen Haugesund IL Orientering 14:01 10:46
0 Johan Lundegård Haugesund IL Orientering 29:05 22:22
0 Andreas Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 6:12 4:46
0 Kai Opedal Haugesund IL Orientering 15:58 12:16
0 Tormod Opedal Haugesund IL Orientering 15:58 12:16
0 Runar Reidarson Haugesund IL Orientering 20:48 16:00
0 Caspar Røthing Haugesund IL Orientering 3:10 2:26
0 Torstein Østensjø Røthing Haugesund IL Orientering 19:02 14:38
0 Zeid Sleeman Haugesund IL Orientering 32:30 +2:30 25:00

D Ny

1 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Thelma Aase Haugesund IL Orientering 25:47 19:50
0 Tuva Alfredsen Haugesund IL Orientering 25:56 +0:09 19:56
0 Liva A. Areklett Haugesund IL Orientering 20:59 16:08
0 Lea Bauer-Nilsen Haugesund IL Orientering 32:27 +6:40 24:57
0 Sara Birkeland Haugesund IL Orientering 25:09 19:20
0 Tea Bjelland Haugesund IL Orientering 24:14 18:38
0 Ingrid Bjørnnes Haugesund IL Orientering 30:00 +4:13 23:04
0 Live Bjørnnes Haugesund IL Orientering 30:00 +4:13 23:04
0 Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 30:00 +4:13 23:04
0 Hilde Heskedal Haugesund IL Orientering 19:53 15:17
0 Martine Høijness Haugesund IL Orientering 21:35 16:36
0 Synne Kappe Haugesund IL Orientering 20:23 15:40
0 Julie Ekrene Talmu Haugesund IL Orientering 18:01 13:51
0 Lotte Enershaug Tomren Haugesund IL Orientering 30:00 +4:13 23:04
0 Marianne Wiig Haugesund IL Orientering 12:33 9:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor