Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 5 april 2016

H Lang

3 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Martinsen Vikebygd IL 21:26 7:08
2 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 22:51 +1:25 7:37
3 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 23:22 +1:56 7:47
4 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 24:53 +3:27 8:17
5 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 26:11 +4:45 8:43
6 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 26:21 +4:55 8:47
7 Ivar Kvale Haugesund IL Orientering 26:51 +5:25 8:57
8 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 26:58 +5:32 8:59

D Lang

3 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 24:33 8:11
2 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 26:36 +2:03 8:52
3 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 29:54 +5:21 9:58

H Mellom

3 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 28:21 9:27
2 Sverre Bakkevik Haugesund IL Orientering 29:35 +1:14 9:51
3 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 30:19 +1:58 10:06
4 Frode Nysted Haugesund IL Orientering 30:28 +2:07 10:09
5 Lars Johann Milje Haugesund IL Orientering 31:38 +3:17 10:32
6 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 32:18 +3:57 10:46
7 Arne Stakkestad Haugesund IL Orientering 33:16 +4:55 11:05
8 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 34:47 +6:26 11:35
9 Sigved Gramstad Haugesund IL Orientering 36:24 +8:03 12:08
10 Knut B Kvala Haugesund IL Orientering 37:32 +9:11 12:30
11 Harald Steinsland Vikebygd IL 41:22 +13:01 13:47
Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D Mellom

3 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jana-Elena Koser Haugesund IL Orientering 30:34 10:11
2 Solfrid Thuestad Haugesund IL Orientering 30:52 +0:18 10:17
3 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 34:37 +4:03 11:32
4 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 35:17 +4:43 11:45
5 Tonje Hausberg Bjerga Vikebygd IL 36:26 +5:52 12:08
Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering diskvalifisert

H -16K

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Gramstad Berstad Haugesund IL Orientering 25:43 13:32
2 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 30:49 +5:06 16:13
3 Victor Ringdal Haugesund IL Orientering 36:32 +10:49 19:13
4 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 38:25 +12:42 20:13

H 17-K

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung Erland Haugesund IL Orientering 12:30 6:34

D -16K

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 24:40 12:58
2 Emilie Bjørnnes Haugesund IL Orientering 26:00 +1:20 13:41
3 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 32:08 +7:28 16:54
3 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 32:08 +7:28 16:54

H Ny

1 400 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Peder Gramstad Berstad Haugesund IL Orientering 24:28 17:28
0 Alfinn Bjerga Vikebygd IL 19:31 13:56
0 Eirik Engesli Haugesund IL Orientering 16:53 12:03
0 Elias Engesli Haugesund IL Orientering 24:39 +0:11 17:36
0 Even Engesli Haugesund IL Orientering 16:45 11:57
0 Isak Erland Haugesund IL Orientering 11:19 8:05
0 Johan Ulsund Hansen Haugesund IL Orientering 15:05 10:46
0 Erlend Bakkevig Hauge Haugesund IL Orientering 11:24 8:08
0 Robin Helliesen Haugesund IL Orientering 26:31 +2:03 18:56
0 Aleksander Tolland Jensen Haugesund IL Orientering 25:12 +0:44 18:00
0 Cornelius Lindtner Haugesund IL Orientering 22:59 16:25
0 Johan Lundegård Haugesund IL Orientering 24:37 +0:09 17:35
0 Bjørnar Løvland Haugesund IL Orientering 16:55 12:05
0 Håkon Nordhus Haugesund IL Orientering 19:46 14:07
0 Andreas Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 18:54 13:30
0 Sverre Omenås Haugesund IL Orientering 30:33 +6:05 21:49
0 Torstein Østensjø Røthing Haugesund IL Orientering 24:52 +0:24 17:45
0 Oliver Sakkestad Haugesund IL Orientering 16:52 12:02
0 Jonas Sjo Bjerga Vikebygd IL 15:21 10:57
0 Tom Rune Waka Valen Haugesund IL Orientering 26:40 +2:12 19:02

D Ny

1 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Esther Regine Erland Haugesund IL Orientering 23:45 16:57
0 Mari Hjelmtveit Fjeldheim Haugesund IL Orientering 12:47 9:07
0 Juli-Janne Gåsdalen Vikebygd IL 25:41 +1:56 18:20
0 Emilie Wiig Kolnes Haugesund IL Orientering 23:35 16:50
0 Ine Hovda Olsen Haugesund IL Orientering 21:52 15:37
0 Thea Hovda Olsen Haugesund IL Orientering 14:11 10:07
0 Sofie Schønberg Omenås Haugesund IL Orientering 30:33 +6:48 21:49
0 Elen Tjoflot Nes Vikebygd IL 15:27 11:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor