Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 1
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 30 mars 2016

Lang 6,0 km

6 000 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thomas Nipen Nydalen 38:29 6:24
2 Johan Svedberg Heming Orientering 39:47 +1:18 6:37
3 Jan R. Eriksen Asker 41:37 +3:08 6:56
4 Jan Tore Henriksen Norges Bank 43:05 +4:36 7:10
5 Steinar Låg DNV 43:19 +4:50 7:13
6 Mikael Olausson OSI 44:19 +5:50 7:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
7 Roger Telle-Hansen Tyrving IL 44:33 +6:04 7:25
8 Øyvind Enger NTNUI 45:35 +7:06 7:35
9 Bjørn Grinde OSI 45:51 +7:22 7:38
10 Niklas Norman Heming 46:28 +7:59 7:44
11 Henning Spjelkavik Tyrving IL 48:22 +9:53 8:03
12 Trond Lund Vålerenga 48:36 +10:07 8:06
13 Stein H. Hagen Fossum 49:20 +10:51 8:13
14 Jan Fredrik Helgaker DNV 49:27 +10:58 8:14
15 Guttorm Egge OSI 49:31 +11:02 8:15
16 Sindre Langås Nydalen SK 49:38 +11:09 8:16
17 Bengt Solheimdal Johansen Veritas 50:20 +11:51 8:23
18 Eivind Ruth Veritas 51:12 +12:43 8:32
19 Erik Holter Færder Seilforening 51:25 +12:56 8:34
20 Knut Bårtveit Bø O-lag 53:36 +15:07 8:56
21 Per J. Karlsbakk Esso/Veritas 54:14 +15:45 9:02
22 Ivar-Kristian Waarum IL GeoForm 54:23 +15:54 9:03
23 Anton Plaian Asker SK 54:26 +15:57 9:04
24 Ketil Berge Vestre Aker SK 54:42 +16:13 9:07
25 Morten Tangen Hamar 55:06 +16:37 9:11
26 Vidar Elvekrok Eiker O-lag 56:43 +18:14 9:27
27 Bård Natvig Nittedal O-lag 57:09 +18:40 9:31
28 Marita Hernandez Toten-Troll 58:15 +19:46 9:42
29 Eskil Åsmul Trollelg 59:03 +20:34 9:50
30 Marius Burmo Privat 1:00:11 +21:42 10:01
31 Jacob Dybwad Heming 1:01:05 +22:36 10:10
32 Espen Messel Koll 1:02:09 +23:40 10:21
33 Tormod Øvergaard Vestre Aker SK 1:02:11 +23:42 10:21
34 Lise Horntvedt Core energy 1:02:58 +24:29 10:29
35 Mariken Homleid IL GeoForm 1:07:11 +28:42 11:11
36 Audrun Utskarpen OSI 1:08:45 +30:16 11:27
37 Petter Christensen DNV 1:10:57 +32:28 11:49
38 Lars Christensen DNV 1:12:27 +33:58 12:04
39 Tommaso Querini Privat 1:22:28 +43:59 13:44
40 Tobias Mikael Espedal Nydalen 1:23:47 +45:18 13:57
Tore Hoff Statoil ikke godkjent
Tore Kjølseth Lundin ikke godkjent
Kristoffer Jacobsen Tyrving IL ikke godkjent
Svein Nygård Norges Bank BIL ikke godkjent

Mellom 3,7 km

3 900 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Egil Eide Tyrving IL 30:49 7:54
2 Egil W. Iversen Heming 34:34 +3:45 8:51
3 Einar Thorstensen Kamp/Vestheim 35:11 +4:22 9:01
4 Lars Benestad IK Grane 35:29 +4:40 9:05
5 Bjørn Are Carlsson Fossum 36:42 +5:53 9:24
6 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal IF 36:50 +6:01 9:26
6 Knud Bjørne-Larsen Norsk Film 36:50 +6:01 9:26
8 Roar Sigurdsen Ringnes 38:36 +7:47 9:53
9 Kjersti Skantze Tyrving IL 38:41 +7:52 9:55
10 Linda Hanssen Østmarka OK 39:26 +8:37 10:06
11 Trude Fixdal Koll 39:34 +8:45 10:08
12 Tore Sundtjønn Sparebank1 39:44 +8:55 10:11
13 Sven Orvik Konnerud 40:05 +9:16 10:16
14 Kjell Røkke Tyrving IL 40:45 +9:56 10:26
15 Sivert Kverme Fossum 40:50 +10:01 10:28
16 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim 41:48 +10:59 10:43
17 Claus Frimann Clasen Lyberg & Partnere 42:42 +11:53 10:56
18 Egil Huseth Kamp/Vestheim 43:43 +12:54 11:12
19 Pål W. Hanssen BDO BIL 44:15 +13:26 11:20
20 Veslemøy Solberg Konnerud 44:16 +13:27 11:21
21 Sigbjørn Modalsli Fossum 44:17 +13:28 11:21
22 Olav Nipen Tyrving IL 44:26 +13:37 11:23
23 Runa Skyttersæter Heming 44:50 +14:01 11:29
24 Finn Gange Privat 45:46 +14:57 11:44
25 Christian Fredrik Borg Koll 46:05 +15:16 11:48
26 Harald Rikheim Rådtassene 46:36 +15:47 11:56
27 Øyvind Fidje Privat 46:41 +15:52 11:58
28 Einar Hem Lillomarka OK 46:58 +16:09 12:02
29 Fanny Fløgstad Sohlberg Heming 47:00 +16:11 12:03
30 Knut Møgedal Aker Solutions 47:11 +16:22 12:05
31 Stein Myhre Oslo Sporveier 47:37 +16:48 12:12
32 Nora Ursin Fossum IF 48:06 +17:17 12:20
33 Kjersti Tho Stabæk 48:29 +17:40 12:25
34 Erik Borg Koll 49:35 +18:46 12:42
35 Tor Ommundsen DNV 51:25 +20:36 13:11
36 Nina  Sjue DNV 52:08 +21:19 13:22
37 Bjørn Egner Heming/Njård OL 52:51 +22:02 13:33
38 Linda Fredh Hamar OK 57:38 +26:49 14:46
39 Kåre Knudsen IL GeoForm 58:41 +27:52 15:02
40 Nanna Fløgstad Sohlberg Heming 1:00:00 +29:11 15:23
41 Bjørn Gunnerød IL GeoForm 1:01:11 +30:22 15:41
42 Jakob Haldorsen GeoForm 1:01:42 +30:53 15:49
43 Martha Gjermo Privat 1:03:22 +32:33 16:14
44 Anne Lise Øfsthus Asker SK 1:04:44 +33:55 16:35
45 Astri Rogstad OSI 1:08:03 +37:14 17:26
Bjørn Spjelkavik Tyrving IL ikke godkjent
Kjetil Espedal Nydalen ikke godkjent
Halvard Bjørgum  DNV ikke godkjent
Don Skantze Tyrving IL ikke godkjent
Bjørn Sandelien Heming/Njård OL ikke godkjent
Håvard Christiansen Forsvarsbygg ikke godkjent
Britta Fismen Nydalens SK ikke godkjent
Morten Fismen Fossum ikke godkjent
Rune Hultgreen Oppsal ikke godkjent
Johanne Øderud Vatne Bækkelaget ikke godkjent
Per Schanche Asker skiklubb ikke godkjent
Brita Sauar Statoil ikke godkjent

Kort 2,4 km

2 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Aulie Koll 21:55 8:46
2 Lars Arnesen Privat 26:11 +4:16 10:28
3 Nina Jørgensen Tyrving IL 26:58 +5:03 10:47
4 Ingrid Lund Tyrving IL 30:26 +8:31 12:10
5 Per Haugen Lillomarka 30:55 +9:00 12:22
6 Enikø Bertalan Asker SK 31:51 +9:56 12:44
7 Carl Fredrik  Kolderup Stabæk 34:24 +12:29 13:45
8 Tom  Ibsen Lommedalen 36:16 +14:21 14:30
9 Siw Solstad Veritas 38:27 +16:32 15:22
10 Aud I.  Spjelkavik Tyrving IL 39:30 +17:35 15:48
11 Knut Hangeraas IL GeoForm 40:24 +18:29 16:09
12 Marit Økern Jensen Bærum Skiklub 41:03 +19:08 16:25
13 Terje Throndsen Pecon 41:53 +19:58 16:45
14 Sidsel Sandelien Veidirektoratet 44:13 +22:18 17:41
15 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 44:55 +23:00 17:58
16 Marlon Rustad Bækkelaget 47:05 +25:10 18:50
17 Kristin Vigander Fossum 47:06 +25:11 18:50
18 Lars Øderud Vatne Bekkelaget 47:12 +25:17 18:52
19 Aage Mella Østmarka OK 48:39 +26:44 19:27
20 Tiril Espedal Nydalen 48:57 +27:02 19:34
Per Gjermo Asker ikke godkjent
Silje With Veritas ikke godkjent
Sissel Plejdrup Opsal IF ikke godkjent
Knut Karlsen Promega ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor