Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 2 juni 2016

N-åpen

1 700 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ida Eilertsen Byåsen IL 21:37 12:42
0 Oliver  Furuhaug Byåsen IL 14:27 8:30
0 Sigrid Hægstad Byåsen IL 32:02 +2:25 18:50
0 Nora Rosvold Otterlei Byåsen IL 21:06 12:24
0 Erlend Grønli Freidig 20:12 11:52
0 Ole Ulseth Sylte Freidig 16:20 9:36
0 Frida Holmquist Byåsen IL 32:36 +2:59 19:10
0 Silja Fuglem Malvik IL 22:44 13:22
0 Dagfinn Stenvik Byåsen IL 31:24 +1:47 18:28
0 Mia Stormo OL Trollelg 32:07 +2:30 18:53
0 Amund Andreas Buhaug Nidarøst OK 24:31 14:25
0 Oliver Vatterholm Jernberg Freidig 24:55 14:39
0 Hanne Marie Tørhaug Wing OK 18:19 10:46
0 Jonas Fuglem Korsvold Wing OK 15:12 8:56
0 Anna Emilie Lona Wing OK 26:40 15:41
0 Stina Gåsø OL Trollelg 25:03 14:44
0 Jakob Jøsang With Wing OK 23:43 13:57
0 Tina Uglemsmo Selbu OK 27:50 16:22
0 Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL 26:13 15:25
0 Frida Luther OL Trollelg 27:11 15:59
0 Anna F. Høysæter Wing OK 25:29 14:59
0 Olav Bjørkan Byåsen IL 43:37 +14:00 25:39
0 Benjamin Callanan Wing OK 31:11 +1:34 18:20
0 Odin Horghagen OL Trollelg 19:53 11:41
0 Laurits Sørumgård Freidig 32:13 +2:36 18:57
0 Benjamin Braathen OL Trollelg 28:20 16:40
0 Martin Melhuus Wing OK 24:21 14:19
0 Emil Aleksander Nolte Freidig 18:55 11:07
0 Lars Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 19:50 11:40
0 Liv Ingrid Søberg Mjaaland Nidarøst OK 1:00:45 +31:08 35:44
0 Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 37:52 +8:15 22:16
0 Eline Sandnes OL Trollelg 15:53 9:20
0 Sofus H Lind Wing OK 24:23 14:20
0 Alfred F. Høysæter Wing OK 21:20 12:32
0 Unni Margrethe Buhaug Nidarøst OK 26:32 15:36
0 Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 31:24 +1:47 18:28
0 Erik Aglen Alsos Wing OK 29:37 17:25
0 Karoline B. Hjelmen OL Trollelg 20:33 12:05
0 Hedda Sæbø Nidarøst OK 23:29 13:48
0 Johanna Søraas Wing OK 29:44 +0:07 17:29
0 Even Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 20:16 11:55
0 Kristine Braathen Wing OK 48:33 +18:56 28:33
0 Thomas Gundersen Nidarøst OK 24:13 14:14
0 Klara Luther OL Trollelg 29:08 17:08
0 Ingeborg Kolstad Wing OK 17:15 10:08
0 Kristin Petersen OL Trollelg 16:25 9:39
0 Martin Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 21:58 12:55
0 Nathaniel Braathen OL Trollelg 26:44 15:43
0 Sven Sigurd Klæbo Drevdal Wing OK 40:11 +10:34 23:38
0 Simen Martinsen Bekkvik OL Trollelg 29:55 +0:18 17:35
0 Wilmer Granlund Byåsen IL 16:51 9:54
0 Inger Stokke Wing OK 30:48 +1:11 18:07
0 Eivind Mjaaland Nidarøst OK 59:25 +29:48 34:57

D -10

1 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 38:22 +8:35 22:34
0 Agnes Vatterholm Jernberg Freidig 33:45 +3:58 19:51
0 Nora Hanssen Byåsen IL 24:29 14:24
0 Nora Halvorsen Freidig 29:47 17:31
0 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 25:19 14:53
0 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 22:56 13:29

D 11-12

2 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 16:13 7:22
2 Una Kittilsen Freidig 18:25 +2:12 8:22
3 Solveig Louise Nissen Freidig 22:37 +6:24 10:16
4 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 22:46 +6:33 10:20
5 Marita Aske Freidig 23:11 +6:58 10:32
6 Anna Aurora Nolte Freidig 23:59 +7:46 10:54
7 Maria Strømdal Wik Freidig 24:39 +8:26 11:12
8 Stine Gilje Hageler Byåsen IL 26:03 +9:50 11:50
9 Tora Kittilsen Freidig 27:24 +11:11 12:27
10 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 28:54 +12:41 13:08
11 Thea Eilertsen Byåsen IL 29:18 +13:05 13:19
12 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 30:31 +14:18 13:52
13 Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 31:28 +15:15 14:18

D 11-12N

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 18:00 8:34
2 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 32:28 +14:28 15:27

D 13-14

2 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Haugskott OL Trollelg 25:30 9:06
2 Vilde Lereim Storli Freidig 26:31 +1:01 9:28
3 Tale Tannvik Skei Freidig 27:30 +2:00 9:49
4 Ane Malene Kolstad Freidig 30:47 +5:17 10:59
5 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 33:24 +7:54 11:55
6 Mari Eidsmo Freidig 36:13 +10:43 12:56
7 Tuva Grøtte Wing OK 43:26 +17:56 15:30
8 Stine Aune Nidarøst OK 47:49 +22:19 17:04

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stine Myhr Amundsen Wing OK 28:05 12:45

D 15-16

3 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dina Reitan Freidig 36:16 10:59
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 40:20 +4:04 12:13
3 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 45:14 +8:58 13:42
4 Synne Kvamme Wing OK 50:24 +14:08 15:16
5 Sarah Brynhildsen Wing OK 1:05:41 +29:25 19:54
6 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 1:09:57 +33:41 21:11
7 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1:12:46 +36:30 22:03

D 15-20B

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Myhr Amundsen Wing OK 37:55 13:32
2 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 1:00:54 +22:59 21:45

D 17-18

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 39:40 12:01
2 Andrine Viken Byåsen IL 44:10 +4:30 13:23
3 Eldrid Bratsberg Wing OK 1:04:08 +24:28 19:26
4 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 1:07:44 +28:04 20:31

H -10

1 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sivert Sæther Levin Freidig 20:34 +3:12 12:05
0 Hallvard Hellevik Freidig 25:06 +7:44 14:45
0 Sondre Holås Sødring OL Trollelg 44:07 +26:45 25:57
0 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 17:22 10:12
0 Alf Petter Lynum Freidig 20:43 +3:21 12:11
0 Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 36:05 +18:43 21:13

H 11-12

2 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Grønli Freidig 19:20 8:47
2 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 20:42 +1:22 9:24
3 Magne Guttvik Wing OK 23:11 +3:51 10:32
4 Vegard Lereim Storli Freidig 23:37 +4:17 10:44
5 Vegard Fjeldstad OL Trollelg 23:45 +4:25 10:47
6 Iver Dalsaune Thun Freidig 26:05 +6:45 11:51
6 Kristoffer Lerli Melhus IL 26:05 +6:45 11:51
8 Sigurd Braathen Wing OK 26:18 +6:58 11:57
9 Aksel Viken Byåsen IL 28:06 +8:46 12:46
10 Alfred Gilje Sanne Freidig 28:07 +8:47 12:46
11 Jørgen Aune Byåsen IL 29:04 +9:44 13:12
12 Sverre Hellevik Freidig 30:05 +10:45 13:40
13 Tord Romundstad Nidarøst OK 33:25 +14:05 15:11
14 Isak Liljedal Freidig 35:18 +15:58 16:02
15 Dennis Indgjerd Holm Nidarøst OK 35:47 +16:27 16:15
16 Johan Bjørkan Byåsen IL 39:32 +20:12 17:58
17 Kasper Lodgaard Byåsen IL 44:48 +25:28 20:21
18 Tristan Halvorsen Freidig 53:50 +34:30 24:28

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birk Bonsaksen Wing OK 28:44 13:40

H 13-14

2 800 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Rø Freidig 25:33 9:07
2 Mikkel Holt Freidig 26:13 +0:40 9:21
3 Einar Eide Byåsen IL 26:27 +0:54 9:26
4 Vemund Mølnvik Freidig 29:28 +3:55 10:31
5 Henrik Braathen Wing OK 30:55 +5:22 11:02
6 Petter Andreas Lona Wing OK 32:03 +6:30 11:26
7 Olaf Gilje Sanne Freidig 33:35 +8:02 11:59
8 Håkon Sæternes Byåsen IL 33:38 +8:05 12:00
9 Vegard Ulseth Sylte Freidig 33:51 +8:18 12:05
10 Erlend Aune Byåsen IL 36:17 +10:44 12:57
11 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 36:33 +11:00 13:03
12 Nikolai Renolen Wing OK 38:19 +12:46 13:41
13 Kristoffer Haugen Misund Freidig 38:39 +13:06 13:48
14 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 39:43 +14:10 14:11
15 AamundsHåvard Singsaas Freidig 42:34 +17:01 15:12
16 August Maske Freidig 42:59 +17:26 15:21
17 Vetle Grønvik Ekra Freidig 45:49 +20:16 16:21
18 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 46:06 +20:33 16:27
19 Brage Asplem Freidig 46:09 +20:36 16:28
20 Gabriel Callanan Wing OK 48:04 +22:31 17:10
21 Oskar Storler Melhus IL 52:24 +26:51 18:42
22 Peter Prytz Jensen Melhus IL 53:36 +28:03 19:08
23 Jens Husby Malvik IL 55:46 +30:13 19:55
24 Andreas Aagensen Melhus IL 57:34 +32:01 20:33
25 Albert Odin Klæbo Drevdal Wing OK 1:03:12 +37:39 22:34
26 Edvin Skauby grønning Selbu OK 1:03:55 +38:22 22:49
27 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 1:06:23 +40:50 23:42
28 Espen Karlsen Melhus IL 1:30:04 +1:04:31 32:10

H 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ørjan Sæter Melhus IL 25:30 11:35
2 Mathias Enebak Iversen Freidig 28:32 +3:02 12:58
3 Erik Tofte jr Melhus IL 31:28 +5:58 14:18

H 13-16N

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 August Hopstad Nykvist Wing OK 21:03 9:09
2 Amund Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 29:38 +8:35 12:53
3 Harald Sørflakne Melhus IL 34:20 +13:17 14:55

H 15-16

3 700 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 28:40 7:44
2 Simen Spets Storhov Freidig 29:46 +1:06 8:02
3 Kristian Fredrik Lynum Freidig 33:26 +4:46 9:02
4 Jo Even Kolstad Freidig 33:31 +4:51 9:03
5 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 35:00 +6:20 9:27
6 Lars Sandstad Freidig 37:28 +8:48 10:07
7 Are Lodgaard Byåsen IL 39:08 +10:28 10:34
8 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 40:27 +11:47 10:55
9 Jonas Grønli Freidig 40:36 +11:56 10:58
10 Håkon Holstad Freidig 42:14 +13:34 11:24
11 Matias Nissen Freidig 43:05 +14:25 11:38
12 Hallvard Dahle Wing OK 43:38 +14:58 11:47
13 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 44:48 +16:08 12:06
14 Jonas Vindal Wing OK 45:29 +16:49 12:17
15 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 54:30 +25:50 14:43
16 Kenneth Kjelaas Malvik IL 57:48 +29:08 15:37
17 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 1:01:39 +32:59 16:39
18 Tobias Gundersen Nidarøst OK 1:03:57 +35:17 17:17
19 Johannes Langaas Nidarøst OK 1:14:31 +45:51 20:08

H 15-20B

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Tegnander Wing OK 32:21 11:33
2 Filip Hoseth Melhus IL 35:06 +2:45 12:32
3 Sander Sandmo Melhus IL 45:12 +12:51 16:08

H 17-18

3 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Haugskott OL Trollelg 30:44 8:18
2 Arvid Lyngstad Wing OK 30:53 +0:09 8:20
3 Johannes K. Midtbø Wing OK 35:09 +4:25 9:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor