Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Skien/POL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Skien/POL
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 7 juni 2016

N-åpen

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Erik Beitdokken Porsgrunn OL 21:19
Sunniva Brekka Kjærsgaard Porsgrunn OL 19:43
Sigrid Bruem Porsgrunn OL 24:37
Elvira Solberg Dalsegg Skien OK 23:48
Hans Hauggrav Porsgrunn OL 35:33
Thomine I. Hilstand Porsgrunn OL 21:34
Jesper Johansen Porsgrunn OL 28:32
Lilly N. Karlsen Porsgrunn OL 24:22
Even L. Porsgrunn OL 31:27
Ole Magnus Storemyr Porsgrunn OL 22:22
Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 21:34
Felix Woxen Porsgrunn OL 31:10

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 24:34
Vilde Aakre Leistad Skien OK 24:33

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 24:16

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nea Ekre Dalsegg Skien OK 21:23

D 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 27:08
2 Une Holtermann Porsgrunn OL 27:42 +0:34
3 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 41:39 +14:31

D 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 27:25
2 Hanna Nysæter Skien OK 36:14 +8:49
3 Anna Meen Porsgrunn OL 39:36 +12:11
4 Elise Ausen Porsgrunn OL 40:44 +13:19

D 17-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guro Vassend Fossum IF 28:23
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 34:16 +5:53
3 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 38:56 +10:33
4 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 41:29 +13:06

D 17-C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gry Aakre Skien OK 19:38
2 Rita Raastad Skien OK 21:54 +2:16
3 Inger-Lene Flatin Skien OK 25:31 +5:53
4 Gunn Kval-Engstad Skien OK 29:44 +10:06
5 Mette Olsen Røimal Skien OK 58:30 +38:52

D 40-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 32:27
2 Trude Kaland Porsgrunn OL 40:41 +8:14
3 Åse Nysæter Skien OK 42:49 +10:22
4 Eli Sæterdal Skien OK 44:57 +12:30
5 Janne Larsen Porsgrunn OL 1:04:58 +32:31
6 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:09:52 +37:25
Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 34:08
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 35:51 +1:43
3 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 37:37 +3:29
4 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:10:01 +35:53

D 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Strande Skien OK 34:51
2 Tone Grande Porsgrunn OL 40:54 +6:03
3 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 55:29 +20:38

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 44:57
Olaug F. Johansen Skien OK fullført

H -10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Sindre Flatin Erichsen Skien OK 30:38
Gaute Nysæter Skien OK 30:35
Sondre Randahl Lie Porsgrunn OL 46:44

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 23:19
2 Henrik Repstad Storemyr Porsgrunn OL 41:09 +17:50

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Adrian Hagen Porsgrunn OL 15:25

H 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 25:16
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 30:12 +4:56
3 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 37:57 +12:41
Martin Ausen Porsgrunn OL ikke startet

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 29:06
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 30:09 +1:03

H 17-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 36:36
2 Frode Nysæter Skien OK 38:34 +1:58
3 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 42:26 +5:50
4 Fredrik Raastad Skien OK 46:59 +10:23
5 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 53:10 +16:34
6 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 54:12 +17:36
7 Espen Selboskar Porsgrunn OL 57:38 +21:02
8 Simon Nysæter Skien OK 57:52 +21:16
9 Truls Meyer Bergskås Skien OK 1:33:56 +57:20
Georg S. Andresen Skien OK brutt

H 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Knut Erichsen Skien OK diskvalifisert

H 40-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 45:31
2 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 48:26 +2:55
3 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:03:03 +17:32
4 Jostein Mehammer Porsgrunn OL 1:03:27 +17:56
5 Thomas Brodin Porsgrunn OL 1:05:01 +19:30
6 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:12:30 +26:59
Jon Skriubakken Porsgrunn OL diskvalifisert

H 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Hylleseth Skien OK 42:30
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 47:07 +4:37
3 Espen Raastad Skien OK 56:05 +13:35
4 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:00:37 +18:07
5 Harald Omland Skien OK 1:06:04 +23:34

H 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Furuheim Skien OK 32:10
2 Rune Laurantsen Skien OK 35:24 +3:14
3 Atle Remme Porsgrunn OL 40:46 +8:36
4 Ole Johansson Porsgrunn OL 41:29 +9:19
5 Kjell Dolva Skien OK 44:16 +12:06

H 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Klovning Porsgrunn OL 32:49
2 Kjell Meen Porsgrunn OL 33:05 +0:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor