Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 3 juli 2016

N-åpen

1 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 29:09 18:13
0 Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 16:18 10:11
0 Erik Beitdokken Porsgrunn OL 31:10 +2:01 19:28
0 Marie Beitdokken Porsgrunn OL 25:09 15:43
0 Iver Brunborg NOTEAM 37:00 +7:51 23:07
0 Synne Stigen Byggland Høydalsmo IL 30:12 +1:03 18:52
0 Sigve Nygård Fagervold NOTEAM 20:02 12:31
0 Eskil Hafskjold Nydalens SK 26:48 16:45
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 26:33 16:35
0 Eirik Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 24:48 15:30
0 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 28:11 17:36
0 Solveig Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 23:45 14:50
0 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 19:38 12:16
0 Thea Aksvik Wienenga Idrettslaget Dyre Vaa 21:48 13:37

D 11-12

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 17:19 10:11
2 Idun Hekland IL Gular 36:08 +18:49 21:15

D 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 14:27 9:01
2 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 14:40 +0:13 9:10

D 13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 32:00 10:40
2 Une Holtermann Porsgrunn OL 33:02 +1:02 11:00
3 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 52:52 +20:52 17:37

D 13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 43:29 17:23
Emilie Støren Bø OL diskvalifisert

D 13-16N

1 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Myhre Skien OK 16:33 10:20
2 Malene Espeland NOTEAM 33:20 +16:47 20:50
2 Tuva Lilleås NOTEAM 33:20 +16:47 20:50

D 15-16

4 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 39:16 9:34
2 Anna Meen Porsgrunn OL 43:43 +4:27 10:39
3 Solveig Letmolie Eiker OL 46:12 +6:56 11:16
4 Elise Ausen Porsgrunn OL 48:10 +8:54 11:44
5 Solveig Eline Berg IL Tyrving 48:56 +9:40 11:56
6 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 53:14 +13:58 12:59
Hanna Johansson Hedrum OL brutt

D 17-A kort

3 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerd Inger Brunborg NOTEAM 37:51 9:57
2 Britt Kari Legård Odda OL 41:26 +3:35 10:54
3 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 44:51 +7:00 11:48
4 Ingrid Letmolie Eiker OL 45:56 +8:05 12:05
5 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:01:49 +23:58 16:16

D 17-B

3 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maris Talve-Laugen Sandnes IL 39:56 13:18
2 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 42:55 +2:59 14:18
3 Maria Tjønn Idrettslaget Dyre Vaa 1:01:56 +22:00 20:38

D 17-C

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 30:25 12:10
2 Ingunn Gåsodden Skien OK 32:15 +1:50 12:54
3 Kristin Johansson Hedrum OL 37:34 +7:09 15:01
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 49:01 +18:36 19:36
5 Rangnhild Nersten Fossum IF 52:43 +22:18 21:05
6 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 1:02:34 +32:09 25:01
7 Magnhild Tilly Bagås IL Hauken 1:04:08 +33:43 25:39

D 17-20

5 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:02:54 11:26
2 Aurora Moholth Kongsberg OL 1:05:20 +2:26 11:52

D 21-

6 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Oram Bækkelagets SK 53:25 8:45
2 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 54:35 +1:10 8:56
3 Anna Ulvensøen NTNUI 57:23 +3:58 9:24
4 Siri Selvig NTNUI 1:09:21 +15:56 11:22
5 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:09:55 +16:30 11:27
6 Selma Tonjer Nydalens SK 1:12:00 +18:35 11:48
7 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 1:15:40 +22:15 12:24
8 Silje Skorve Skarpeid Ganddal IL 1:21:58 +28:33 13:26
9 Turid Zagar Nes Larvik OK 1:26:11 +32:46 14:07
10 Gyri Myhre Skien OK 1:26:32 +33:07 14:11
11 Julie Strømman Berteig Fossum IF 1:26:49 +33:24 14:13
12 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 1:28:55 +35:30 14:34
13 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:35:10 +41:45 15:36

D 35 kort

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 56:14 16:32
2 Mai Helen Linga IL Gular 1:13:04 +16:50 21:29

D 40-

4 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Berglund Ringerike OL 41:07 10:01
2 Liv Schjerven Lardal OL 42:34 +1:27 10:22
3 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 48:17 +7:10 11:46
4 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 53:19 +12:12 13:00
5 Linda Fredh Måren OK 1:17:06 +35:59 18:48
Christina Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK diskvalifisert

D 45-

3 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Sandven Notodden OL 41:07 10:49
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 42:11 +1:04 11:06
3 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 43:28 +2:21 11:26
4 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 45:47 +4:40 12:02

D 50-

3 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrun Nygård Asker Skiklubb 43:16 11:23
2 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 43:18 +0:02 11:23
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 43:24 +0:08 11:25
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 44:43 +1:27 11:46
5 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 48:18 +5:02 12:42
6 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 51:32 +8:16 13:33
7 Nina Bugodt Idrettslaget Dyre Vaa 58:04 +14:48 15:16
8 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:35:16 +52:00 25:04

D 55-

3 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete S B Hovi Skien OK 37:54 11:08
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 41:16 +3:22 12:08
3 Gyrid Kvaale Bø OL 52:18 +14:24 15:22
Gunilla Gedin Göteborg Majorna OK brutt

D 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 39:21 11:34
2 Aud Kjemperud Eiker OL 1:00:09 +20:48 17:41
3 Gunn Botnen Bø OL 1:04:20 +24:59 18:55

D 65-

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 59:41 17:33
2 Edel Slettemark Stord Orientering 1:07:29 +7:48 19:50

D 70-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Timenes Laugen IL Imås 37:45 13:28
2 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 42:34 +4:49 15:12
3 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 1:15:44 +37:59 27:02

H 11-12

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Meen Porsgrunn OL 15:58 9:23
2 Anders Loen Aarstad Odal OL - Orientering 16:23 +0:25 9:38
3 Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 17:49 +1:51 10:28
4 Olve Hekland IL Gular 37:48 +21:50 22:14

H 13-14

3 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 27:11 9:03
2 Adam Conway Kongsberg OL 29:43 +2:32 9:54
3 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 32:02 +4:51 10:40
4 Arthur Brunborg Nittedal 34:02 +6:51 11:20
5 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:01:05 +33:54 20:21

H 13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Ausen Porsgrunn OL 36:03 14:25
2 Heine Linga IL Gular 43:41 +7:38 17:28

H 13-16N

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Truls Aksvik Wienenga Idrettslaget Dyre Vaa 12:29 7:48
2 Marius Aksvik Wienenga Idrettslaget Dyre Vaa 17:30 +5:01 10:56

H 15-16

5 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 53:17 9:41
2 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 54:25 +1:08 9:53
3 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 55:35 +2:18 10:06
4 Even-Andre Thorbjørnsen Notodden OL 56:10 +2:53 10:12
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 1:07:21 +14:04 12:14
6 Hermann Brunborg Nittedal 1:37:01 +43:44 17:38

H 17-A kort

5 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 53:26 9:42
2 Magnus Nygaard NTNUI 1:05:06 +11:40 11:50
3 Morten Tangen Måren OK 1:05:07 +11:41 11:50
4 Anders Hvasshovd Kongsberg OL 1:42:21 +48:55 18:36
5 Odin Linga IL Gular 1:52:35 +59:09 20:28

H 17-B

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Kjetså Otra IL 37:24 12:28
2 Magnus Beitdokken Porsgrunn OL 48:51 +11:27 16:17

H 17-C

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tony Halsall Otra IL 27:04 10:49
2 Anders Seljestad Odda OL 32:53 +5:49 13:09
3 Sten Øivind Bjerke Larvik OK 45:52 +18:48 18:20

H 17-20

8 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 59:03 7:22
2 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:04:29 +5:26 8:03
3 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:06:07 +7:04 8:15
Sebastian Daland Kristiansand OK brutt

H 21-

8 000 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 50:09 6:16
2 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 52:45 +2:36 6:35
3 Simen Aamodt NTNUI 55:37 +5:28 6:57
4 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 55:49 +5:40 6:58
5 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 57:34 +7:25 7:11
6 Halvor Saunes Nydalens SK 58:13 +8:04 7:16
7 Gaute Friestad Kristiansand OK 58:59 +8:50 7:22
8 Sindre Sandven Fossum IF 59:06 +8:57 7:23
9 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:02:53 +12:44 7:51
10 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:03:43 +13:34 7:57
11 Thomas Nipen Nydalens SK 1:04:24 +14:15 8:03
12 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 1:05:51 +15:42 8:13
13 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:07:27 +17:18 8:25
14 Glenn Tore Løland Sauda Orienteringsklubb 1:08:40 +18:31 8:35
15 Steinar Lande Bø OL 1:09:45 +19:36 8:43
16 Nils Albert Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 1:12:40 +22:31 9:05
17 Lars Steinar Hefre Bø OL 1:13:55 +23:46 9:14
18 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 1:16:55 +26:46 9:36
19 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:19:12 +29:03 9:54
20 Vegard Line Oslostudentenes IK 1:21:09 +31:00 10:08
21 Bjørge Timenes Laugen Sandnes IL 1:22:29 +32:20 10:18
22 Harald Hovi Skien OK 1:24:36 +34:27 10:34
Ragnar Tonjer Nydalens SK diskvalifisert
Fredrik Sandal Ganddal IL diskvalifisert

H35 kort

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Myrland Notodden OL 38:10 10:02
2 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 42:03 +3:53 11:03
3 Per Morten Wienenga Idrettslaget Dyre Vaa 55:20 +17:10 14:33

H 40-

6 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Berglund Ringerike OL 54:54 9:00
2 Tormod Skauge IL Gular 59:37 +4:43 9:46
3 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:05:00 +10:06 10:39
4 Bård Hekland IL Gular 1:16:28 +21:34 12:32
5 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 1:52:26 +57:32 18:25

H 45-

6 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 58:13 9:32
2 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 58:32 +0:19 9:35
3 Kåre Ulevåg NOTEAM 1:02:23 +4:10 10:13
4 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:03:45 +5:32 10:27
5 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 1:14:35 +16:22 12:13
6 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 1:19:27 +21:14 13:01
7 Øyvind Støren Bø OL 1:19:34 +21:21 13:02
8 Roar Myhre Kristiansand OK 1:23:42 +25:29 13:43
9 Asbjørn Roe Larvik OK 1:31:43 +33:30 15:02
Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb brutt

H 50-

5 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 46:10 8:23
2 Christian Grotnes IL Tyrving 51:59 +5:49 9:27
3 Trond Brevik Fossum IF 52:17 +6:07 9:30
4 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 55:42 +9:32 10:07
5 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 59:45 +13:35 10:51
6 Jan Gatevold Porsgrunn OL 1:04:24 +18:14 11:42
7 Phil Conway Kongsberg OL 1:08:42 +22:32 12:29
8 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 1:12:36 +26:26 13:12
9 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:18:12 +32:02 14:13
10 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:26:31 +40:21 15:43
11 Are Njåstein IL Tyrving 1:41:03 +54:53 18:22
Rune Røed Stokke IL diskvalifisert
Helge Espeland NOTEAM diskvalifisert

H 55-

3 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 32:47 8:37
2 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 34:32 +1:45 9:05
3 Hallvard Berg IL Tyrving 35:08 +2:21 9:14
4 Ulf Wallin Göteborg Majorna OK 37:57 +5:10 9:59
5 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 39:29 +6:42 10:23
6 Per Sandberg Nydalens SK 40:47 +8:00 10:43
7 Eivind Tokheim Odda OL 41:30 +8:43 10:55
8 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 44:51 +12:04 11:48
9 Erlend Holtermann Porsgrunn OL 47:05 +14:18 12:23
10 Harald Omland Skien OK 47:51 +15:04 12:35
11 Roy Gjerding OK Moss 53:44 +20:57 14:08

H 60-

3 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 30:28 8:01
2 Rune Laurantsen Skien OK 34:33 +4:05 9:05
3 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 35:07 +4:39 9:14
4 Svein Linga IL Gular 36:56 +6:28 9:43
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 38:37 +8:09 10:09
6 Jarle Botnen Bø OL 40:24 +9:56 10:37
7 Per Chr. Hagen Bø OL 42:08 +11:40 11:05
8 Ketil Kvaale Høydalsmo IL 43:17 +12:49 11:23
9 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 48:44 +18:16 12:49
10 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 48:58 +18:30 12:53
11 Rolf Lunde Eiker OL 49:23 +18:55 12:59
12 Olav Nipen IL Tyrving 49:34 +19:06 13:02
13 Ove Oaland Ganddal IL 50:46 +20:18 13:21

H 65-

3 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 34:12 10:03
2 Finn Pettersen Gjerstad IL 36:58 +2:46 10:52
3 Øyvind Stene Asker Skiklubb 37:30 +3:18 11:01
4 Øyvin Simonsen IL Imås 38:58 +4:46 11:27
5 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 40:59 +6:47 12:03
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 41:20 +7:08 12:09
7 Paul Skjaker Hadeland OL 41:47 +7:35 12:17
8 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 42:25 +8:13 12:28
9 Svein Eriksen Sandefjord OK 44:55 +10:43 13:12
10 Åmund Tonna Eiker OL 49:42 +15:30 14:37
11 Martin Nauf Hedrum OL 1:14:31 +40:19 21:55

H 70-

2 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Fossheim Hedrum OL 33:18 11:53
2 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 33:55 +0:37 12:06
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 35:54 +2:36 12:49
4 Kjell Meen Porsgrunn OL 37:42 +4:24 13:27
5 John Ivar Kjellevold Modum OL 38:42 +5:24 13:49
6 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 42:14 +8:56 15:05
7 Klaus Engen Eidskog OL 42:40 +9:22 15:14
8 Tormod Fjære Hedrum OL 43:17 +9:59 15:27
9 Ragnar Hillestad Lardal OL 43:23 +10:05 15:29
10 Rolf Lye Porsgrunn OL 48:37 +15:19 17:21
11 Steinar Slettemark Stord Orientering 49:22 +16:04 17:37

H 75-

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingolf Dybvik Stord Orientering 35:20 12:37
2 Olav Mostaul Høydalsmo IL 44:40 +9:20 15:57
3 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 46:11 +10:51 16:29
4 Magnar Reppesgård Hedrum OL 48:45 +13:25 17:24
5 Harald Wibye OK Moss 1:10:25 +35:05 25:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor