Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 10
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 11 august 2016

D -12N

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nea Ekre Dalsegg Skien OK 19:21
2 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 20:36 +1:15
3 Sigrid Bruem Porsgrunn OL 20:44 +1:23
4 Thomine Hilstan Porsgrunn OL 20:49 +1:28
Elvira Solberg Dalsegg Skien OK fullført

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Meen Porsgrunn OL 25:32

D 17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guro Vassend Fossum 21:03
2 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 24:30 +3:27
3 Benedikte Bøen Porsgrunn OL 29:41 +8:38

D 17-N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Stormyr IL Hauken 14:27
2 Hege Andersen IL Koll 17:40 +3:13

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 27:22
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 30:12 +2:50
3 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 41:35 +14:13
4 Lene Meen Porsgrunn OL 41:46 +14:24
5 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 50:58 +23:36

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 26:55
2 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 50:14 +23:19
3 Tone Grande Porsgrunn OL 50:51 +23:56

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Strande Skien OK 18:53

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Ellen Mathisen Porsgrunn OL brutt

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 14:40

H -12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Kristoffer Borg IL Koll 6:48
2 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 15:43 +8:55
3 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 30:00 +23:12

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Ola Meen Porsgrunn OL diskvalifisert

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 21:46
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 28:12 +6:26

H 17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 32:49
2 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 43:18 +10:29
3 Børge Nordli Porsgrunn OL 47:40 +14:51

H 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 27:24
2 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 30:11 +2:47
3 Dag Ausen Porsgrunn OL 31:15 +3:51
4 Øyvind Flaatten OK Skeidi 38:20 +10:56
5 Morten Hamre IL Hauken 41:59 +14:35
6 Lars Rune Lie OK Skeidi 51:43 +24:19
7 Truls Fjeldstad Porsgrunn OL 56:33 +29:09
Lars Ole Thunold Porsgrunn OL diskvalifisert

H 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Gatevold Porsgrunn OL 36:38
2 Bjørn Richard Kirste Skien OK 40:14 +3:36
3 Inge Glittum OK Skeidi 44:29 +7:51
4 Jan Ivar Gundersen Hedrum 55:46 +19:08
5 Harald Omland Skien OK 56:50 +20:12
Arve Glittum OK Skeidi diskvalifisert

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Furuheim Skien OK 27:36
2 Kjell Meen Porsgrunn OL 31:13 +3:37
3 Morten Østby Porsgrunn OL 35:23 +7:47

H 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 18:03
2 Per Øystein Andersen Larvik OK 22:44 +4:41
3 Magne Klovning Porsgrunn OL 25:27 +7:24

H40-K

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 20:52
2 Thomas Brodin Porsgrunn OL 38:21 +17:29
3 Erik Borg IL Koll 43:51 +22:59

H50-K

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Morten Andresen OK Skeidi diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor