Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 8
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 2 juni 2016

D -12N

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Isabel Aaltvedt Ramirez Porsgrunn OL 26:26
2 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 27:27 +1:01
3 Elvira Solberg Dalsegg Skien OK 33:29 +7:03
Telix Aaltvedt Porsgrunn OL fullført
Nea Ekre Dalsegg Skien OK brutt

D 17-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guro Vassend Fossum IF 37:18
2 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 58:15 +20:57

D 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Lill Birkelund Porsgrunn OL brutt
Gunn Ingeborg Kval-Engstad Skien OK brutt

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 47:09
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 53:50 +6:41
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:09:04 +21:55
4 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:18:20 +31:11

D 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 44:30
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 1:02:41 +18:11
3 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:37:36 +53:06
Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL diskvalifisert

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Inger Marie Johansson Porsgrunn OL brutt

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 58:58
Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL brutt

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 57:03

H -12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 46:01
2 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 47:10 +1:09

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 36:55
2 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 51:41 +14:46

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 39:55

H 17-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erlend Raastad Skien OK 55:40
2 Børge Nordli Porsgrunn OL 1:05:23 +9:43
3 Gunnar Johannesen Porsgrunn OL 1:06:11 +10:31
4 Espen Selboskar Porsgrunn OL 1:14:56 +19:16

H 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Ulleland Porsgrunn OL 40:49
2 Morten Hamre IL Hauken 43:16 +2:27
3 Øyvind Flaatten OK Skeidi 46:33 +5:44
4 Lars Rune Lie OK Skeidi 1:13:18 +32:29
5 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:17:08 +36:19

H 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Fremstad Larvik OK 46:39
2 Harald Hovi Skien OK 49:31 +2:52
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 49:42 +3:03
4 Tom Saga Skien OK 53:23 +6:44
5 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:16:26 +29:47
6 Harald Omland Skien OK 1:39:08 +52:29
Morten Andresen OK Skeidi diskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Laurantsen Skien OK 39:43
2 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 43:44 +4:01
3 Atle Remme Porsgrunn OL 53:43 +14:00
4 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 53:56 +14:13

H 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 37:16
2 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 41:32 +4:16
3 Lars Martin Gjein Stokke IL 48:49 +11:33
4 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1:04:46 +27:30
Ragnar Hillestad Lardal OL brutt
Egil Ronæss Porsgrunn OL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor