Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 6
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 19 mai 2016

D -12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elvira Solberg Dalsegg Skien OK 29:27
2 Nea Ekre Dalsegg Skien OK 29:51 +0:24
3 Dea Eikedalen Porsgrunn OL 42:43 +13:16

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Meen Porsgrunn OL 49:11

D 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siri-Mette Olsen Porsgrunn OL 50:14

D 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 45:12
2 Trude Kaland Porsgrunn OL 56:56 +11:44

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 45:45
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 51:28 +5:43
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 51:39 +5:54
4 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:13:12 +27:27
Hanne Herum OK Skeidi diskvalifisert

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 56:17
2 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 1:15:07 +18:50

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 53:29

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 43:29

H -12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Solan Eikedalen Porsgrunn OL 30:28

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 27:10

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 43:43

H 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 41:50
2 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 48:57 +7:07
3 Ole Flaatten OK Skeidi 52:47 +10:57
4 Børge Nordli Porsgrunn OL 1:07:15 +25:25
5 Espen Selboskar Porsgrunn OL 1:11:58 +30:08

H 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 46:45
2 Dag Ausen Porsgrunn OL 47:41 +0:56
3 Øyvind Flaatten OK Skeidi 49:33 +2:48
4 Morten Hamre IL Hauken 52:31 +5:46
5 Tore Ulleland Porsgrunn OL 52:55 +6:10
6 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:03:04 +16:19
7 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:13:38 +26:53
8 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:14:54 +28:09

H 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Gisholt OK Skeidi 48:05
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 50:51 +2:46
3 Arve Glittum OK Skeidi 56:28 +8:23
4 Harald Hovi Skien OK 59:19 +11:14
5 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:07:22 +19:17
Jan Glittum OK Skeidi brutt

H 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Furuheim Skien OK 44:40
2 Dag Kristensen OK Skeidi 50:45 +6:05
3 Atle Remme Porsgrunn OL 53:39 +8:59
4 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 54:17 +9:37
5 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 55:55 +11:15
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 56:05 +11:25
7 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 59:09 +14:29
Jiri Urvalek Porsgrunn OL brutt

H 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 40:09
2 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 48:04 +7:55
3 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 49:16 +9:07
4 Rolf Lye Porsgrunn OL 52:06 +11:57
Carl Ove Berg OK Skeidi diskvalifisert
Kjell Meen Porsgrunn OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor