Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gammelskolla Grand Prix

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gammelskolla Grand Prix
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 7 august 2016

12 km

10 600 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:07:44 6:23
2 Håvard Haga Nydalens SK 1:11:03 +3:19 6:42
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:17:58 +10:14 7:21
4 Anders Vister Nydalens SK 1:20:11 +12:27 7:33
5 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:27:18 +19:34 8:14
6 Jan Ola Pedersen Vang OL 1:30:26 +22:42 8:31
7 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1:31:10 +23:26 8:36
8 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:33:20 +25:36 8:48
9 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:34:02 +26:18 8:52
10 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:35:50 +28:06 9:02
11 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:36:52 +29:08 9:08
12 Henrik Bleken Rud Vang OL 1:37:41 +29:57 9:12
13 Pål Stenberg Vang OL 1:37:46 +30:02 9:13
14 Lukas Liland Nydalens SK 1:39:15 +31:31 9:21
15 Jostein Haug OL Vallset/Stange 1:43:27 +35:43 9:45
16 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:45:34 +37:50 9:57
17 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:45:49 +38:05 9:58
18 Christian Grotnes IL Tyrving 1:51:38 +43:54 10:31
19 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:52:48 +45:04 10:38
20 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 2:01:25 +53:41 11:27
21 Sverre Narum OL Vallset/Stange 2:01:41 +53:57 11:28
22 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 2:04:15 +56:31 11:43
23 Henning Wernøe Hamar OK 2:11:17 +1:03:33 12:23
24 Kristian Storsveen Løten o-lag 2:12:56 +1:05:12 12:32
Kenneth Bilstad Vang OL diskvalifisert
Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb diskvalifisert
Ove Antvord Haugereid Løten o-lag diskvalifisert
Sofie Johanson Løten o-lag diskvalifisert
Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert

6 km

5 530 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 48:58 8:51
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 50:52 +1:54 9:11
3 Simen Oskal Hamar OK 54:40 +5:42 9:53
4 Stein Arne Negård Vang OL 55:13 +6:15 9:59
5 Ole-Arthur Juveli Lillomarka OL 56:53 +7:55 10:17
6 Terje Gudbrandsen Hamar OK 57:14 +8:16 10:20
7 Tone Bleken Rud Vang OL 57:44 +8:46 10:26
8 Torbjørn Hals Kongsberg OL 58:46 +9:48 10:37
9 Nina Smestad Løten o-lag 1:01:10 +12:12 11:03
10 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:01:13 +12:15 11:04
11 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:01:32 +12:34 11:07
12 Bjørn Offigstad Øyer-Tretten IF 1:04:34 +15:36 11:40
13 Berit Danielsen IL Tyrving 1:05:34 +16:36 11:51
14 Christian Johbsen Lillehammer OK 1:05:54 +16:56 11:55
15 Torstein Storlien Ringsaker OK 1:06:41 +17:43 12:03
16 Hans Reier Sigmond Lillehammer OK 1:08:27 +19:29 12:22
17 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:13:07 +24:09 13:13
18 Eirin Lodgaard Byåsen IL 1:13:49 +24:51 13:20
19 Donald Skantze IL Tyrving 1:14:12 +25:14 13:25
20 Arve Smestad Løten o-lag 1:16:25 +27:27 13:49
21 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:16:28 +27:30 13:49
22 Arne Tiltnes IL Tyrving 1:17:20 +28:22 13:59
23 Johan Swärd Hadeland OL 1:19:21 +30:23 14:20
24 Anne Sørum Ringsaker OK 1:20:57 +31:59 14:38
25 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:26:29 +37:31 15:38
26 Herman Bakke Løten o-lag 1:29:01 +40:03 16:05
27 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:37:15 +48:17 17:35
28 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 2:30:00 +1:41:02 27:07
Henning Martinsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Sjur Kvisle Asker Skiklubb diskvalifisert

4 km

3 570 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Haugen Ringsaker OK 45:47 12:49
2 Grete Berge Owren Freidig 46:27 +0:40 13:00
3 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 48:50 +3:03 13:40
4 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 50:22 +4:35 14:06
5 Bjørn Myhrmoen Rond OL 52:03 +6:16 14:34
6 Øystein Skappel Lillehammer OK 1:01:24 +15:37 17:11
7 Eli Stensli Løten o-lag 1:02:58 +17:11 17:38
8 Hans Storlien Ringsaker OK 1:04:58 +19:11 18:11
9 Tove Bakken Lillehammer OK 1:05:15 +19:28 18:16
10 Kjersti sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:05:18 +19:31 18:17
11 Lene Oskal Hamar OK 1:07:04 +21:17 18:47
12 Helga Storlien Ringsaker OK 1:13:07 +27:20 20:28
13 Trine Kirkhus Nydalens SK 1:22:03 +36:16 22:58
14 Tore Hals Vingrom IL 1:29:49 +44:02 25:09
Marit Owren Nydalens SK diskvalifisert
Solveig Stenberg Vang OL diskvalifisert

N-åpen

1 160 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erik Oskal Hamar OK 44:02 +2:07 37:57
0 Mari Sørlien Stenberg Vang OL 49:01 +7:06 42:15
Anne Rindal Offigstad Øyer-Tretten IF diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor