Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 9 juni 2016

N-åpen

1 800 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Erik Aglen Alsos Wing OK 41:17 22:56
0 Jens Anton Andresen Malvik IL 40:38 22:34
0 Simen Martinsen Bekkvik OL Trollelg 40:21 22:25
0 Emilie Aune Benjaminsen Nidarøst OK 33:55 18:50
0 Marie Elise S. Bjørgan Stjørdals-Blink Orientering 26:31 14:43
0 Elias W. Bjørgmo OL Trollelg 32:38 18:07
0 Even Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 41:59 +0:42 23:19
0 Lars Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 25:00 13:53
0 Kristine Braathen Wing OK 43:49 +2:32 24:20
0 Amund Andreas Buhaug Nidarøst OK 37:23 20:46
0 Unni Margrethe Buhaug Nidarøst OK 37:29 20:49
0 Benjamin Callanan Wing OK 25:06 13:56
0 Sven Sigurd Klæbo Drevdal Wing OK 33:25 18:33
0 Oliver Furuhaug Byåsen IL 21:16 11:48
0 Erlend Grønli Freidig 26:30 14:43
0 Stina Gåsø OL Trollelg 27:13 15:07
0 Marius W. Hammern OL Trollelg 40:21 22:25
0 Karoline B. Hjelmen OL Trollelg 28:05 15:36
0 Odin Horghagen OL Trollelg 26:11 14:32
0 Live Furmyr Johansen Wing OK 24:18 13:30
0 Ingeborg Kolstad Wing OK 27:30 15:16
0 Sofus H Lind Wing OK 21:33 11:58
0 Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 1:00:01 +18:44 33:20
0 Martin Melhuus Wing OK 30:51 17:08
0 Eivind Mjaaland Nidarøst OK 1:22:22 +41:05 45:45
0 Emil Aleksander Nolte Freidig 20:29 11:22
0 Kristin Petersen OL Trollelg 25:15 14:01
0 Gaute Romundstad Nidarøst OK 34:02 18:54
0 Mia Stormo OL Trollelg 42:06 +0:49 23:23
0 Astri Myhre Svinsås Stjørdals-Blink Orientering 25:03 13:55
0 Stine Helgetun Sørensen Stjørdals-Blink Orientering 28:55 16:03
0 Marius Torsethaugen Wing OK 37:16 20:42
0 Hanne Marie Tørhaug Wing OK 27:05 15:02
0 Oliver Vatterholm Jernberg Freidig 26:22 14:38
0 Jakob Jøsang With Wing OK 23:00 12:46
Edvard Lundgren Meland Wing OK brutt

D -10

1 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 31:44 +1:32 16:42
0 Marie Wollan Benum Byåsen IL 31:52 +1:40 16:46
0 Agnes Vatterholm Jernberg Freidig 1:15:55 +45:43 39:57
0 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 44:50 +14:38 23:35
0 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 34:16 +4:04 18:02
0 Tina Uglemsmo Selbu OK 55:06 +24:54 29:00
0 Nora Halvorsen Freidig 30:12 15:53

D11-12

2 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathea Spets Storhov Freidig 22:19 10:37
2 Tora Kittilsen Freidig 29:17 +6:58 13:56
3 Ella Fiskum Ness Freidig 34:04 +11:45 16:13
4 Maria Strømdal Wik Freidig 34:40 +12:21 16:30
5 Juni Pape Skjærvold Freidig 40:55 +18:36 19:29
6 Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 43:03 +20:44 20:30
7 Marita Aske Freidig 44:48 +22:29 21:20
8 Solveig Louise Nissen Freidig 45:34 +23:15 21:41
9 Una Kittilsen Freidig 46:36 +24:17 22:11
Astrid Oline Rinnan Green Wing OK diskvalifisert

D13-14

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vilde Lereim Storli Freidig 34:19 10:43
2 Tale Tannvik Skei Freidig 38:19 +4:00 11:58
3 Frida Haugskott OL Trollelg 46:01 +11:42 14:22
4 Tuva Grøtte Wing OK 1:08:54 +34:35 21:31
Guro Harbak Musum OL Trollelg diskvalifisert

D13-16 N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma B. Hjelmen OL Trollelg 43:44 23:01

D15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 43:34 12:26
2 Dina Reitan Freidig 51:13 +7:39 14:38
3 Anna Renolen Wing OK 1:20:21 +36:47 22:57

D15-20 B

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Myhr Amundsen Wing OK 1:21:34 25:29

D17-20

3 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 48:55 13:58
2 Maria Ulseth Sylte Freidig 55:27 +6:32 15:50
3 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 58:45 +9:50 16:47
4 Andrine Viken Byåsen IL 1:04:32 +15:37 18:26
5 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 1:14:50 +25:55 21:22
6 Eldrid Bratsberg Wing OK 1:20:53 +31:58 23:06

H -10

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sivert Sæther Levin Freidig 24:38 12:57
0 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 27:44 14:35

H11-12

2 100 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 29:49 14:11
2 Leon Dahl Larsen Wing OK 29:57 +0:08 14:15
3 Kristoffer Lerli Melhus IL 30:22 +0:33 14:27
4 Magne Guttvik Wing OK 32:45 +2:56 15:35
5 Vegard Lereim Storli Freidig 35:37 +5:48 16:57
6 Sigurd Braathen Wing OK 43:13 +13:24 20:34
7 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 46:09 +16:20 21:58
8 Tristan Halvorsen Freidig 48:13 +18:24 22:57
9 Jørgrn Aune Byåsen IL 52:11 +22:22 24:50
10 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 52:53 +23:04 25:10
11 Jakob Lundgren Meland Wing OK 53:32 +23:43 25:29
12 Aksel Viken Byåsen IL 1:02:48 +32:59 29:54
13 Kasper Lodgaard Byåsen IL 1:04:51 +35:02 30:52
Tord Romundstad Nidarøst OK diskvalifisert

H13-14

3 200 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Rø Freidig 33:51 10:34
2 Mikkel Holt Freidig 34:15 +0:24 10:42
3 Einar Eide Byåsen IL 37:11 +3:20 11:37
4 Erlend Aune Byåsen IL 50:43 +16:52 15:50
5 William P Walseth Malvik IL 1:00:18 +26:27 18:50
6 Vegard Ulseth Sylte Freidig 1:04:02 +30:11 20:00
7 Brage Asplem Freidig 1:04:57 +31:06 20:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Nikolai Renolen Wing OK 1:08:54 +35:03 21:31
9 Oskar Storler Melhus IL 1:12:42 +38:51 22:43
10 Peter Prytz Jensen Melhus IL 1:14:21 +40:30 23:14
11 Henrik Braathen Wing OK 1:16:20 +42:29 23:51
12 Jens Husby Malvik IL 1:17:30 +43:39 24:13
13 Albert Odin Klæbo Drevdal Wing OK 1:57:49 +1:23:58 36:49
Erling Eide Hustvedt Wing OK diskvalifisert

H13-16 C

2 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Enebak Iversen Freidig 40:57 19:30
2 Eirik Skurdal Melhus IL 44:21 +3:24 21:07
3 Erik Tofte jr Melhus IL 46:19 +5:22 22:03
4 Joakim Qvenild Melhus IL 1:15:40 +34:43 36:01
5 Martin Aune Melhus IL 1:16:58 +36:01 36:39

H13-16 N

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvin Skauby grønning Selbu OK 27:12 14:18
2 Harald Sørflakne Melhus IL 28:17 +1:05 14:53
3 Amund Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 30:25 +3:13 16:00

H15-16

4 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Kittilsen Freidig 36:49 8:10
2 Mats Eidsmo Freidig 41:59 +5:10 9:19
3 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 48:54 +12:05 10:52
4 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 49:02 +12:13 10:53
5 Kristian Fredrik Lynum Freidig 50:47 +13:58 11:17
6 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 51:04 +14:15 11:20
7 Lars Sandstad Freidig 51:35 +14:46 11:27
8 Jonas Vindal Wing OK 51:46 +14:57 11:30
9 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 51:48 +14:59 11:30
10 Håkon Holstad Freidig 52:20 +15:31 11:37
11 Tormod Kristian Geving Freidig 57:27 +20:38 12:46
12 Øystein Moltumyr Malvik IL 1:04:10 +27:21 14:15
13 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:05:02 +28:13 14:27
14 Hallvard Dahle Wing OK 1:07:24 +30:35 14:58
15 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 1:11:17 +34:28 15:50
16 Matias Nissen Freidig 1:16:04 +39:15 16:54
17 Jonas Grønli Freidig 1:16:49 +40:00 17:04
18 Kenneth Kjelaas Malvik IL 1:35:43 +58:54 21:16
Simen Spets Storhov Freidig diskvalifisert

H15-20B

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Jullum Fiskvik Stjørdals-Blink Orientering 46:07 14:24
2 Trygve Tegnander Wing OK 54:32 +8:25 17:02
3 Sander Sandmo Melhus IL 1:04:35 +18:28 20:10

H17-20

4 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Haugskott OL Trollelg 41:09 9:08
2 Arvid Lyngstad Wing OK 42:25 +1:16 9:25
3 Ole Wanvik Haugen Freidig 45:38 +4:29 10:08

D11-12N

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 36:07 19:00
0 Sigrid Haugskott OL Trollelg 23:17 12:15
0 Tiril Søberg Mjaaland Nidarøst OK 1:00:34 +24:27 31:52
0 Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK 37:49 +1:42 19:54

H11-12N

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Birk Bonsaksen Wing OK 52:11 27:27
0 Kristoffer Isachsen Meling Nidarøst OK 29:23 15:27
Trygve Johannes Buhaug Nidarøst OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor