Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim sprintcup-løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup-løp 3
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 april 2016

D 11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 9:40 6:54
2 Marita Aske Freidig 13:45 +4:05 9:49
3 Solveig Louise Nissen Freidig 13:52 +4:12 9:54
4 Tora Kittilsen Freidig 15:01 +5:21 10:43
5 Una Kittilsen Freidig 15:29 +5:49 11:03
6 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 16:53 +7:13 12:03

D 13-14

2 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 22:18 8:55
2 Frida Haugskott OL Trollelg 23:23 +1:05 9:21
3 Ane Malene Kolstad Freidig 25:10 +2:52 10:04
4 Tale Tannvik Skei Freidig 26:37 +4:19 10:38
5 Maren Viken Byåsen IL 29:45 +7:27 11:54
6 Tuva Grøtte Wing OK 31:31 +9:13 12:36
7 Silje Marie Nissen Freidig 40:15 +17:57 16:06
8 Stine Myhr Amundsen Wing OK 41:56 +19:38 16:46
9 Elise Ye Lunde Malvik IL 50:24 +28:06 20:09

D 15-16

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 19:45 7:54
2 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 20:56 +1:11 8:22
3 Dina Reitan Freidig 21:07 +1:22 8:26
4 Synne Kvamme Wing OK 23:24 +3:39 9:21
5 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 23:51 +4:06 9:32
6 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 37:41 +17:56 15:04
7 Thea Walseth Malvik IL 46:23 +26:38 18:33
Anna Renolen Wing OK diskvalifisert

D 17-20

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Sandstad Freidig 19:38 7:51
2 Marte Hoff Hagen NTNUI 19:53 +0:15 7:57
3 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 20:39 +1:01 8:15
4 Line Sølberg OL Trollelg 22:37 +2:59 9:02
5 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 25:32 +5:54 10:12
6 Andrine Viken Byåsen IL 27:41 +8:03 11:04
7 Marte Myhr Amundsen Wing OK 32:46 +13:08 13:06
8 Martine Klock Fleten Wing OK 33:29 +13:51 13:23

D 21-

2 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Torpe Frol IL 19:42 7:52
2 Mai Elin Watson NTNUI 20:20 +0:38 8:08
3 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 21:12 +1:30 8:28
4 Hedvig Åstebøl NTNUI 21:14 +1:32 8:29
5 Sara Profors Frol IL 21:18 +1:36 8:31
6 Rannveig Jørgensen NTNUI 22:15 +2:33 8:54
7 Aurora Fossøy NTNUI 22:41 +2:59 9:04
8 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 23:00 +3:18 9:12
9 Gunhild Rogne Halland NTNUI 23:15 +3:33 9:18
10 Sunniva Morgan Malvik IL 23:31 +3:49 9:24
11 Pauline Røstum Bellingmo OL Gaula 24:09 +4:27 9:39
12 Jenny Persson Byåsen IL 24:33 +4:51 9:49
13 Kristine Fjellanger NTNUI 24:36 +4:54 9:50
14 Silje Mordal Ingen 26:01 +6:19 10:24
15 Andrea Vindal Wing OK 26:06 +6:24 10:26
16 Heidi Jensen NTNUI 26:26 +6:44 10:34
17 Johanne de Presno NTNUI 28:23 +8:41 11:21
18 Anette Kleppestø NTNUI 28:24 +8:42 11:21
Ane Sandstad Frol IL diskvalifisert

D 40-

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 21:18 8:31
2 Margot Bolstad Lynum Freidig 21:25 +0:07 8:34
3 Kari Ulseth Freidig 22:16 +0:58 8:54
4 Gøril Eide Byåsen IL 23:20 +2:02 9:20
5 Kjersti Tannvik Freidig 28:53 +7:35 11:33
6 Liv Tennes Wing OK 29:00 +7:42 11:36
7 Mari Hoff Byåsen IL 30:23 +9:05 12:09

D 50-

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Forbord Malvik IL 24:07 9:38
2 Rine Hanssen Byåsen IL 25:29 +1:22 10:11
3 Mona J. Mølnvik Freidig 26:10 +2:03 10:28
4 Guri Bjørndal Byåsen IL 27:06 +2:59 10:50
5 Grete Berge Owren Freidig 27:48 +3:41 11:07
6 Anne-Lise Bratsberg Wing OK 46:34 +22:27 18:37
7 Borgunn Ytterhus Byåsen IL 55:01 +30:54 22:00

D 60-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidun Fallan Smaavik Freidig 40:36 16:14

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katharina Mo Berge Freidig 42:06 16:50
Randi Helland Wing OK diskvalifisert

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sivert Sæther Levin Freidig 19:17 13:46
Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 22:45 16:15
Alf Petter Lynum Freidig 15:38 11:10

H 11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Hellevik Freidig fullført
2 Vegard Lereim Storli Freidig 14:56 10:40
3 Magne Guttvik Wing OK 17:26 12:27
4 Kasper Lodgaard Byåsen IL 22:38 16:10
5 Mads Andre Auran Malvik IL 26:23 18:50
6 Sigurd Braathen Wing OK 29:57 21:23

H 13-14

2 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Braathen Wing OK fullført
2 Jostein Mauseth Rø Freidig 20:13 +8:48 8:05
3 Mikkel Holt Freidig 22:26 +11:01 8:58
4 Einar Eide Byåsen IL 24:05 +12:40 9:38
5 Vemund Mølnvik Freidig 26:22 +14:57 10:32
6 Vetle Grønvik Ekra Freidig 27:31 +16:06 11:00
7 Petter Andreas Lona Wing OK 28:21 +16:56 11:20
8 Nikolai Renolen Wing OK 28:53 +17:28 11:33
9 Brage Asplem Freidig 30:53 +19:28 12:21
10 Håvard Singsaas Freidig 31:01 +19:36 12:24
11 Vegard Ulseth Sylte Freidig 32:43 +21:18 13:05
12 William P Walseth Malvik IL 32:52 +21:27 13:08
13 Mathias Enebak Iversen Freidig 35:28 +24:03 14:11
14 Jens Husby Malvik IL 36:32 +25:07 14:36
15 Tomas Ellefsen Freidig 46:53 +35:28 18:45
Eskil Ellefsen Freidig diskvalifisert

H 15-16

2 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mats Eidsmo Freidig 17:13 6:53
2 Kristian Fredrik Lynum Freidig 18:12 +0:59 7:16
3 Simen Spets Storhov Freidig 18:15 +1:02 7:18
4 Jonas Vindal Wing OK 19:17 +2:04 7:42
5 Vegard Kittilsen Freidig 20:58 +3:45 8:23
6 Jonas Grønli Freidig 21:42 +4:29 8:40
7 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 21:58 +4:45 8:47
8 Jo Even Kolstad Freidig 22:30 +5:17 9:00
9 Are Lodgaard Byåsen IL 24:48 +7:35 9:55
10 Kenneth Kjelaas Malvik IL 25:34 +8:21 10:13
11 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 25:46 +8:33 10:18
12 Håkon Holstad Freidig 25:49 +8:36 10:19
13 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 26:25 +9:12 10:34
14 Trygve Tegnander Wing OK 31:09 +13:56 12:27
15 Øystein Moltumyr Malvik IL 32:57 +15:44 13:10
16 Sondre Huse Wing OK 43:06 +25:53 17:14
Erik Hagen Berg Wing OK diskvalifisert
Matias Nissen Freidig diskvalifisert

H 17-20

2 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Mølnvik Freidig 15:15 6:06
2 Jonas Undsgård IL Leik 16:44 +1:29 6:41
3 Ole Wanvik Haugen Freidig 17:48 +2:33 7:07
4 Øyvind Berg NTNUI 17:55 +2:40 7:10
5 Sivert Bellingmo OL Gaula 17:57 +2:42 7:10
6 Aleksander Skoglund Freidig 18:00 +2:45 7:12
7 Anders Haugskott OL Trollelg 18:01 +2:46 7:12
8 Johannes K. Midtbø Wing OK 19:48 +4:33 7:55
9 Nils Ola Kvam Freidig 20:43 +5:28 8:17

H 21-

2 500 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 15:25 6:10
2 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 16:28 +1:03 6:35
3 Øystein Haug Frol IL 16:29 +1:04 6:35
4 Ove Baardsgaard OL Trollelg 16:33 +1:08 6:37
5 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 16:41 +1:16 6:40
6 Ola Berger Byåsen IL 16:51 +1:26 6:44
7 Olav Vestøl NTNUI 17:08 +1:43 6:51
8 Roar Skulbørstad OL Trollelg 17:28 +2:03 6:59
9 Ole Hartvik Skogstad OL Gaula 18:12 +2:47 7:16
10 Sigurd Stenvik Byåsen IL 18:49 +3:24 7:31
11 Ola Keiserås IL Leik 19:56 +4:31 7:58
12 Pierre Husebø Chambenoit NTNUI 20:07 +4:42 8:02
13 Eirik Marthinsen NTNUI 23:14 +7:49 9:17
14 Bjørn Johannessen Field NTNUI 23:59 +8:34 9:35
15 Miguel Castroviejo NTNUI 30:07 +14:42 12:02
16 Hugo Smets NTNUI 30:15 +14:50 12:06
17 Eric chambenoit NTNUI 31:15 +15:50 12:30
18 Espen Stornes NTNUI 32:40 +17:15 13:04
19 Vidar Tronsaune OK Fjell 36:41 +21:16 14:40
Per Harald Skogstad OL Gaula diskvalifisert
Tommy Schmid OL Trollelg diskvalifisert
Kristoffer Nesland NTNUI diskvalifisert

H 40-

2 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 15:27 6:10
2 Bård Nonstad OL Trollelg 16:17 +0:50 6:30
3 Pål Kittilsen Freidig 17:01 +1:34 6:48
4 Jørgen Tegdan OL Trollelg 17:10 +1:43 6:52
5 Jon Røstum OL Gaula 18:39 +3:12 7:27
6 Thomas Berge Mjølhus OL Trollelg 19:34 +4:07 7:49
7 Petter Andreas Bergh Malvik IL 19:36 +4:09 7:50
8 Vegard Hansen OL Trollelg 20:00 +4:33 8:00
9 Øystein Braathen Wing OK 20:20 +4:53 8:08
10 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 20:55 +5:28 8:22
11 Jørgen Longva Byåsen IL 21:03 +5:36 8:25
12 Arild H Clausen Freidig 22:04 +6:37 8:49
13 Eivind Lona Wing OK 22:48 +7:21 9:07
14 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 22:56 +7:29 9:10
15 Jon Olaf Olaussen Malvik IL 23:28 +8:01 9:23
16 Jan Hage IL Leik 23:52 +8:25 9:32
17 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 24:18 +8:51 9:43
18 Olle Malmring Freidig 24:29 +9:02 9:47
19 Arne Inge Kolstad Wing OK 25:05 +9:38 10:02
20 Arild Heggeset Freidig 26:13 +10:46 10:29
21 Øystein Husby Malvik IL 27:32 +12:05 11:00
22 Are Rogstad Nidarøst OK 30:44 +15:17 12:17
23 Marius Walseth Malvik IL 35:34 +20:07 14:13
Stein-Erik Fleten Wing OK diskvalifisert

H 50-

2 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 17:18 6:55
2 Svein Erik Bratsberg Wing OK 19:00 +1:42 7:36
3 Øyvind Schjelderup Freidig 21:30 +4:12 8:36
4 Hans Boye Skogstad OL Gaula 22:48 +5:30 9:07
5 Terje Midtbø Wing OK 23:01 +5:43 9:12
6 Geir Owren Freidig 23:08 +5:50 9:15
7 Bernt Rognes Freidig 23:20 +6:02 9:20
8 Svein Olav Åmot IL Leik 23:32 +6:14 9:24
9 Øystein Wiggen Byåsen IL 24:01 +6:43 9:36
10 Haakon Arnesen Byåsen IL 24:30 +7:12 9:48
11 Per Erik Kvam Freidig 25:15 +7:57 10:06
12 Per Olav Johansen TrønderEnergi BIL 29:25 +12:07 11:46
13 Rune Stræte Wing OK 33:15 +15:57 13:18

H 60-

2 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inge Nørstebø OL Trollelg 22:36 9:02
2 Kjell Maroni Byåsen IL 25:25 +2:49 10:10
3 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 25:44 +3:08 10:17
4 Helge Rustad Freidig 27:17 +4:41 10:54
5 Kjell-Arne Henninen Byåsen IL 32:21 +9:45 12:56

H 65-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Berger Byåsen IL 24:24 9:45
2 Tom Bugge Byåsen IL 28:03 +3:39 11:13
3 Svein Endre Hove Byåsen IL 30:58 +6:34 12:23
Knut Lillealtern Freidig diskvalifisert

H 70-

2 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Stensrud OL Trollelg 29:44 11:53
2 Tore Kiste Nidarøst OK 31:14 +1:30 12:29
3 Torleif Stephansen Nidarøst OK 31:40 +1:56 12:40
4 Magnus Landstad Freidig 35:45 +6:01 14:18
5 Rolf Karset Steinkjer OK 36:45 +7:01 14:42

H 75-

2 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eigil Sørli Malvik IL 28:43 11:29
2 Leif Engen Nidarøst OK 33:46 +5:03 13:30
3 Arne Sæterhaug Byåsen IL 34:48 +6:05 13:55
4 Tore Brurok Nidarøst OK 37:24 +8:41 14:57
5 Anders Lauglo OL Trollelg 37:28 +8:45 14:59
6 Finn Bjørgum Nidarøst OK 42:32 +13:49 17:00

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnfinn Langeland Byåsen IL 38:43 15:29

Åpen kort

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 11:25 8:09

Åpen lang

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Joakim Iversen Rønning Ingen diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor