Offisiell resultatliste for O-idol og Craftcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Craftcup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 september 2011

D 17-18

2 640 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 23:04 8:44
2 Runa Fremstad Larvik OK 23:09 +0:05 8:46
3 Mathilde Rundhaug Mo OK - Orientering 23:34 +0:30 8:55
4 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 25:58 +2:54 9:50
5 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 26:44 +3:40 10:07
6 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 26:45 +3:41 10:07
7 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 26:46 +3:42 10:08
8 Siri Kollerud Lillomarka OL 27:21 +4:17 10:21
9 Gry Granstedt Halden SK 27:56 +4:52 10:34
10 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 27:57 +4:53 10:35
11 Solveig Blindheim Lillomarka OL 28:10 +5:06 10:40
12 Kristine Berglia Eiker OL 28:29 +5:25 10:47
13 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 28:55 +5:51 10:57
13 Julie Størmer Fossum IF 28:55 +5:51 10:57
15 Guro Vassend Porsgrunn OL 29:30 +6:26 11:10
16 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 29:48 +6:44 11:17
17 Marte Fallbakken Berge Løten OL 29:59 +6:55 11:21
18 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 30:20 +7:16 11:29
19 Jorunn Kvakland SPK Freidig 31:49 +8:45 12:03
20 Eli Marita Forseth OL Trollelg 31:51 +8:47 12:03
21 Emilie Westli Andersen Løten OL 32:49 +9:45 12:25
22 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 33:41 +10:37 12:45
23 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 37:13 +14:09 14:05
24 Marie Styrvold Porsgrunn OL 38:04 +15:00 14:25
25 Camilla Hengebøl Fossum IF 39:18 +16:14 14:53
26 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 41:56 +18:52 15:53
27 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL 42:25 +19:21 16:04
28 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 43:44 +20:40 16:33
29 Tine Elisa Kjemperud Ringerike OL 59:52 +36:48 22:40
Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering ikke startet
Line Sundsvik Frol IL ikke startet
Åsta Wibe Frol IL ikke startet
Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF ikke startet

D 19-20

3 090 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 25:45 8:20
2 Anette Baklid Konnerud IL 26:17 +0:32 8:30
3 Synne Baklid Konnerud IL 27:12 +1:27 8:48
4 Marte Narum OL Vallset/Stange 27:24 +1:39 8:52
5 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 27:55 +2:10 9:02
6 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 28:07 +2:22 9:05
7 Therese Haare Konnerud IL 29:14 +3:29 9:27
8 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 29:22 +3:37 9:30
9 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 29:34 +3:49 9:34
10 Oda Wennemo Raumar Orientering 30:03 +4:18 9:43
11 Trine Breen Raumar Orientering 30:35 +4:50 9:53
12 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 31:19 +5:34 10:08
13 Elena Roos Halden SK 32:03 +6:18 10:22
14 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 32:33 +6:48 10:32
15 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 33:53 +8:08 10:57
16 Ida Mari Borge Hovi Porsgrunn OL 34:12 +8:27 11:04
17 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 35:40 +9:55 11:32
18 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 36:06 +10:21 11:40
19 Anne-Tine Markset Nydalens SK 36:18 +10:33 11:44
20 Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat 37:06 +11:21 12:00
21 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 37:26 +11:41 12:06
22 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 37:45 +12:00 12:13
23 Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti 37:58 +12:13 12:17
24 Heidi Bjørndal Varegg Fleridrett 38:20 +12:35 12:24
25 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 39:09 +13:24 12:40
26 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 39:15 +13:30 12:42
27 Ragnhild Lund-Johansen Varegg Fleridrett 40:50 +15:05 13:12
28 Sina Sandholt Raumar Orientering 44:24 +18:39 14:22
29 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 45:15 +19:30 14:38
30 Ingrid Eggen Haugesund IL 46:51 +21:06 15:09
Nina Jeanette Tollehaug Raumar Orientering ikke startet
Rannveig Jørgensen Frol IL ikke startet

H 17-18

3 370 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Haga Raumar Orientering 23:27 6:57
2 Borger Melsom Fossum IF 24:15 +0:48 7:11
3 Dag Lofthus Hamar OK 24:27 +1:00 7:15
4 Sindre Rønning Frol IL 24:31 +1:04 7:16
5 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 25:21 +1:54 7:31
6 Anders Vister Indre Østfold OK 25:35 +2:08 7:35
7 Ove Baardsgaard OL Trollelg 26:21 +2:54 7:49
8 Håvard Haga Raumar Orientering 26:32 +3:05 7:52
9 Oskar Røen Varegg Fleridrett 26:50 +3:23 7:57
10 Thomas Schive OK Moss 26:57 +3:30 7:59
11 Morten Bujordet Kristiansand OK 27:06 +3:39 8:02
12 Sjur Hovi Skien O-klubb 27:13 +3:46 8:04
13 Paul Sirum Frol IL 27:16 +3:49 8:05
14 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 27:19 +3:52 8:06
15 Thorstein Wang Lillomarka OL 27:21 +3:54 8:06
16 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 27:38 +4:11 8:11
17 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 27:39 +4:12 8:12
18 Emil Ahlbäck Fossum IF 27:43 +4:16 8:13
19 Mathias Drage Kongsberg OL 28:04 +4:37 8:19
20 Sindre Bæk Løten OL 28:13 +4:46 8:22
21 Øystein Storsveen Løten OL 28:30 +5:03 8:27
22 Johan Hoel Raumar Orientering 28:33 +5:06 8:28
23 Sindre Sandven Kongsberg OL 29:02 +5:35 8:36
24 Johannes Narum Hamar OK 29:06 +5:39 8:38
25 Erik Trøen Lierbygda OL 29:11 +5:44 8:39
26 Sigurd Stenvik Byåsen IL 29:30 +6:03 8:45
27 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 29:34 +6:07 8:46
28 Øyvind Strande Ringerike OL 29:36 +6:09 8:47
29 Anders Bjergaard Nydalens SK 29:51 +6:24 8:51
30 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 30:27 +7:00 9:02
31 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 30:35 +7:08 9:04
32 Halvard Kværna Østmarka OK 30:42 +7:15 9:06
33 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 30:44 +7:17 9:07
34 Petter Reistad IL Tyrving 31:29 +8:02 9:20
35 Olav Vestøl Vegårshei IL 31:39 +8:12 9:23
36 Harald Kalager Asker Skiklubb 31:41 +8:14 9:24
37 Per Øyvind Valen Haugesund IL 32:01 +8:34 9:30
38 Torjus Raa Varegg Fleridrett 32:06 +8:39 9:31
39 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 32:13 +8:46 9:33
39 Johannes Svendsen OL Trollelg 32:13 +8:46 9:33
41 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 32:32 +9:05 9:39
42 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 32:35 +9:08 9:40
43 Håkon Njåstein IL Tyrving 32:37 +9:10 9:40
44 Brage Sæther SPK Freidig 32:46 +9:19 9:43
45 Ørjan Rykkje Fana IL 32:49 +9:22 9:44
46 Kristian Øien OL Trollelg 33:05 +9:38 9:49
47 Gustav Fiskum IL Tyrving 33:18 +9:51 9:52
48 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 33:30 +10:03 9:56
49 Håkon Selmer SPK Freidig 33:52 +10:25 10:02
50 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 33:55 +10:28 10:03
51 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 35:12 +11:45 10:26
52 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 35:21 +11:54 10:29
53 Geir Inge Keiserås IL Leik 35:32 +12:05 10:32
54 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 36:40 +13:13 10:52
55 Sander Kirkebøen Halden SK 36:42 +13:15 10:53
56 Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn 37:35 +14:08 11:09
57 Mattis Holt SPK Freidig 37:36 +14:09 11:09
58 Hallvard Haugen Fossum IF 38:03 +14:36 11:17
59 Tord Bjørnsen IL Express 38:52 +15:25 11:31
60 Asbjørn Olsen Løten OL 39:32 +16:05 11:43
61 Lars Skantze IL Tyrving 39:51 +16:24 11:49
62 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 40:10 +16:43 11:55
63 Giordano Slanzi Røyken OL 41:10 +17:43 12:12
64 Sigurd Oxaas Wie Mo OK - Orientering 47:42 +24:15 14:09
65 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 50:09 +26:42 14:52
66 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 51:31 +28:04 15:17
67 Håkon Godager Løten OL 53:06 +29:39 15:45
Adrian Opheim Måren OK diskvalifisert
Jørgen Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Stian Jensen Indre Østfold OK ikke startet
Ola Kvisle Asker Skiklubb ikke startet
Espen Sundsvik Frol IL ikke startet
Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett ikke startet
Magnus Farnes OL Tønsberg og omegn ikke startet
Sigurd Flågan Kongsberg OL ikke startet
Simen Jevne Arnesen Hamar OK ikke startet

H 19-20

3 640 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Forseth Indgaard Frol IL 22:54 6:17
2 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 24:56 +2:02 6:50
3 Ivar Lundanes Frol IL 25:39 +2:45 7:02
4 Martin Vister Järla Orientering 25:40 +2:46 7:03
5 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 26:03 +3:09 7:09
6 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 26:04 +3:10 7:09
7 Petter Næss Bjørgul Halden SK 27:20 +4:26 7:30
8 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 28:30 +5:36 7:49
9 Mats Nordbrøden Järla Orientering 28:35 +5:41 7:51
10 Hans Petter Mathisen NTNUI 28:43 +5:49 7:53
11 Simen Aamodt NTNUI 28:47 +5:53 7:54
12 Carl Petter Lyngen Frol IL 29:39 +6:45 8:08
13 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 29:45 +6:51 8:10
14 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 29:48 +6:54 8:11
15 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 30:10 +7:16 8:17
16 Sindre Godger Gjø-Vard OL 30:24 +7:30 8:21
17 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 30:56 +8:02 8:29
18 Lars Owren SPK Freidig 31:03 +8:09 8:31
19 Sindre Sæther SPK Freidig 31:05 +8:11 8:32
20 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 32:09 +9:15 8:49
21 Gjermund Steinsland Øvrebø/Vindbjart Orientering 32:19 +9:25 8:52
22 Per Melander Often NTNUI 32:46 +9:52 9:00
23 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 32:57 +10:03 9:03
24 Terje Faugstad Bjertnes Konnerud IL 33:03 +10:09 9:04
25 Erlend Nydal Asker Skiklubb 33:48 +10:54 9:17
26 Andreas Vangstad Kristiansand OK 34:40 +11:46 9:31
27 Fredrik Danielsen IL Tyrving 34:49 +11:55 9:33
28 Kristian Stenerud NTNUI 36:32 +13:38 10:02
29 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 37:19 +14:25 10:15
30 Magnus Beyer Brattli Mo OK - Orientering 37:42 +14:48 10:21
31 Håkon Sandven Fana IL 38:28 +15:34 10:34
32 Peder Rauan Larvik OK 49:33 +26:39 13:36
33 Henrik Bergman Konnerud IL 49:49 +26:55 13:41
34 Vemund Rønneberg Konnerud IL 51:28 +28:34 14:08
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI diskvalifisert
Simen Olafsen SPK Freidig diskvalifisert
Peder Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK ikke startet
Per Anders U. Engebakken Nord-Østerdal OK ikke startet
Gunnar A Fiskum IL Tyrving ikke startet
Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK ikke startet
Morten Severin Saue IL Tyrving ikke startet
Yngve Skogstad Frol IL ikke startet

O-idol-Utf-D16

4 970 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:05:19 13:08
2 Mette Evjen Røset Byåsen IL 1:08:03 +2:44 13:41
3 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 1:14:04 +8:45 14:54
4 Marie Wold Stavrum Frol IL 1:19:52 +14:33 16:04
5 Tora Green Matberg Frol IL 1:26:18 +20:59 17:21
6 Astrid Lægran Steinkjer OK 1:28:14 +22:55 17:45

O-idol-Utf-H16

6 340 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Okkenhaug Frol IL 1:00:05 9:28
2 Håkon Kindem Gimle IF 1:00:57 +0:52 9:36
3 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:05:53 +5:48 10:23
4 Martin Susort Kvale Haugesund IL 1:09:16 +9:11 10:55
5 Lars Treekrem Ås-UMB Orientering 1:14:19 +14:14 11:43
6 Andreas Djupesland Haugesund IL 1:20:42 +20:37 12:43
Sigurd Tandberg Ryan Asker Skiklubb diskvalifisert

O-idol-Finale-D16

4 970 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 46:53 9:25
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 47:02 +0:09 9:27
3 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 48:32 +1:39 9:45
4 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 49:31 +2:38 9:57
5 Karen Oline Kolstad SPK Freidig 50:45 +3:52 10:12
5 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 50:45 +3:52 10:12
7 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 54:08 +7:15 10:53
8 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 58:01 +11:08 11:40
9 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 58:38 +11:45 11:47
10 Ragnhild Femsteinevik IL Strand-Ulv 1:03:50 +16:57 12:50
11 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 1:03:56 +17:03 12:51
12 Sunniva Storrønning Byåsen IL 1:04:36 +17:43 12:59
13 Torill Brekken Ganddal IL 1:05:33 +18:40 13:11
14 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1:06:20 +19:27 13:20
15 Synnøve Hatland Voss IL 1:06:30 +19:37 13:22
16 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:07:50 +20:57 13:38
17 Norunn Dengerud Steinkjer OK 1:07:59 +21:06 13:40
18 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 1:08:30 +21:37 13:46
19 Trine D. Kihle Ringerike OL 1:10:03 +23:10 14:05
20 Ingvild Oxaas Wie Mo OK - Orientering 1:14:19 +27:26 14:57
21 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 1:14:41 +27:48 15:01
22 Alvilde Karlsen Hedrum OL 1:20:43 +33:50 16:14
Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK diskvalifisert
Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering ikke startet
Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange ikke startet

O-idol-Finale-H16

6 340 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sølberg IL Leik 47:05 7:25
2 Vetle Christiansen Raumar Orientering 47:15 +0:10 7:27
3 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 49:49 +2:44 7:51
4 Sigur Heggedal Kongsberg OL 50:03 +2:58 7:53
5 Jonas Ressem Frol IL 52:00 +4:55 8:12
6 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 52:32 +5:27 8:17
7 Markus Holter Skaukameratene OL 52:41 +5:36 8:18
8 Tord Haflan Nydalens SK 53:09 +6:04 8:22
9 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 53:10 +6:05 8:23
10 Harald Astrup Arnesen Heming/Njård OL 53:29 +6:24 8:26
11 Vegard Ressem Frol IL 53:57 +6:52 8:30
12 Jon Nilsen Vegårshei IL 54:58 +7:53 8:40
13 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 55:13 +8:08 8:42
14 Anders Felde Olaussen Halden SK 55:26 +8:21 8:44
15 Eivind Høydal Nydalens SK 55:29 +8:24 8:45
16 Simen Bordal Ringsaker OK 56:10 +9:05 8:51
17 Mads Claussen Fana IL 58:08 +11:03 9:10
18 Eivind Furunes Stjørdals-Blink Orientering 59:26 +12:21 9:22
19 Theodor Glemming Thorsen Vegårshei IL 1:00:18 +13:13 9:30
20 Ola Keiserås IL Leik 1:01:00 +13:55 9:37
21 Håvard Myhre Kongsberg OL 1:02:26 +15:21 9:50
22 Anders Bergum Gjø-Vard OL 1:04:14 +17:09 10:07
23 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:04:34 +17:29 10:11
24 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:05:24 +18:19 10:18
25 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 1:11:36 +24:31 11:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor