Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 29 mars 2016

D 17-

4 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 49:14 10:56
2 Malin Sørensen Nydalens SK 1:17:17 +28:03 17:10

H 17-

7 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:22:27 11:27
2 Thor Mella Oppsal Orientering 1:22:32 +0:05 11:27
3 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:23:03 +0:36 11:32
4 Svein Nygård Lillomarka OL 1:29:19 +6:52 12:24
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:35:18 +12:51 13:14
6 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:36:38 +14:11 13:25
7 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 1:46:18 +23:51 14:45
8 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1:47:58 +25:31 14:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
Endre Aaen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Halvor Saunes Nydalens SK ikke startet

H 17-A kort

4 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 49:11 10:55
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 54:24 +5:13 12:05
3 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 57:50 +8:39 12:51
4 Audun Bjerknes Måren OK 58:02 +8:51 12:53
5 Kjetil Karlsen OK Moss 1:04:33 +15:22 14:20
6 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:04:36 +15:25 14:21
7 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:07:37 +18:26 15:01
8 Magnus Nordbrøden Halden SK 1:12:16 +23:05 16:03
9 Ove Martinsen Hauketo IF 1:17:56 +28:45 17:19
10 Morten Tangen Måren OK 1:25:29 +36:18 18:59
11 Terje Wiig Mathisen Open iT 1:25:49 +36:38 19:04
12 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:30:44 +41:33 20:09
13 Christopher Schive OK Moss 1:55:17 +1:06:06 25:37
14 Olav Nipen IL Tyrving 2:04:16 +1:15:05 27:36
Andreas Stenstad Oppsal Orientering diskvalifisert
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert
Donatas Kontautas OK Moss diskvalifisert
Terje Gudbrandsen Hamar OK diskvalifisert
Jon Fredriksen Hauketo IF diskvalifisert
Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF ikke startet
Øyvind Thømt Indre Østfold OK ikke startet

H/D 13-16B

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Ladim OK Moss 58:21 23:20
Christopher Ladim OK Moss diskvalifisert

Åpen B

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 48:26 19:22
2 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:10:02 +21:36 28:00
Linda Fredh Måren OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor