Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D13-16

2 690 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 13:43 5:05
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 14:52 +1:09 5:31
3 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 15:23 +1:40 5:43
4 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 15:45 +2:02 5:51
5 Lotte Myklemyr Eiker OL 16:18 +2:35 6:03
6 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 17:15 +3:32 6:24
7 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 18:26 +4:43 6:51
8 Ingrid Madslien Nydalens SK 19:20 +5:37 7:11
9 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 20:15 +6:32 7:31
10 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 21:34 +7:51 8:01
11 Ida Marie Flågen Heming Orientering 26:37 +12:54 9:53
Ingunn Torød Buset Gneist, IL diskvalifisert
Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular diskvalifisert
Svanhild Båtnes Varegg Fleridrett diskvalifisert

H13-16

3 050 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 13:45 4:30
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 14:29 +0:44 4:44
3 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 15:17 +1:32 5:00
4 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 16:16 +2:31 5:20
5 Herman Brunborg Nittedal OL 17:13 +3:28 5:38
6 Erik Bohne Varegg Fleridrett 17:36 +3:51 5:46
7 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 18:36 +4:51 6:05
8 Ulrik Hellen TIF Viking 18:54 +5:09 6:11
9 Johan Eikanger IL Gular 19:14 +5:29 6:18
10 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 19:15 +5:30 6:18
11 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 19:30 +5:45 6:23
12 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 21:17 +7:32 6:58
13 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 24:33 +10:48 8:02
14 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 26:38 +12:53 8:43
15 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 29:26 +15:41 9:39
16 Sondre Batalden Fana IL 31:24 +17:39 10:17
Scott Juvik IL Gular diskvalifisert
Arthur Brunborg Nittedal OL diskvalifisert

D17

2 810 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 19:28 6:55
2 Marlene Berger Os Orienteringsklubb 19:36 +0:08 6:58
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 20:17 +0:49 7:13
4 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 20:22 +0:54 7:14
5 Vibeke Øye IL Gular 22:08 +2:40 7:52
6 Heidi Østli Raumar Orientering 22:47 +3:19 8:06
7 Heidi Myklemyr Eiker OL 24:27 +4:59 8:42
8 Antonette Hesselberg Larvik OK 24:30 +5:02 8:43
9 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 29:08 +9:40 10:22
Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert
Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Kari Jussie Lønning Sturla, IF diskvalifisert
Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert
Marian Kjellevold IL Gular diskvalifisert
Hanne Lerche Raadal Halden SK diskvalifisert
Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Isa Heggedal Konnerud diskvalifisert

H17

3 530 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Øie Løten o-lag 16:39 4:43
2 Bruno Nazário Kristiansand OK 18:42 +2:03 5:17
3 Sturle Nordeide Gneist, IL 19:22 +2:43 5:29
4 Tom Johannessen Gneist, IL 19:23 +2:44 5:29
5 Håkon Gimse Heming Orientering 19:33 +2:54 5:32
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 19:46 +3:07 5:35
7 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 20:04 +3:25 5:41
8 Odin Linga IL Gular 21:02 +4:23 5:57
9 Knut Utne Fana IL 21:24 +4:45 6:03
10 Sverre Johan Nærheim IL Gular 21:27 +4:48 6:04
Ole Myklemyr Eiker OL diskvalifisert
Marcel Niederhauser Askøy OL diskvalifisert
Frank Løwengreen Fredrikstad SK diskvalifisert
Ross Juvik IL Gular diskvalifisert
Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Anders Flågen Heming Orientering diskvalifisert

D50

2 810 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Madslien Nydalens SK 17:23 6:11
2 Turid Arnesen Byåsen IL 18:23 +1:00 6:32
3 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 18:26 +1:03 6:33
4 Torun Dyrkorn Eiker OL 19:27 +2:04 6:55
5 Karin Profors Köping-Kolsva OK 21:47 +4:24 7:45
6 Hege Fjellbirkeland IL Gular 22:05 +4:42 7:51
Ingrid Roll Fana IL diskvalifisert
Lise Christensen TIF Viking diskvalifisert
Mai Helen Linga IL Gular diskvalifisert
Hilde Tvedt Ryen Hamar OK diskvalifisert
Eli Versto IL Gular diskvalifisert
Anne Gro Styrvold Larvik OK diskvalifisert

H50

3 130 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 15:36 4:59
2 Lars Fremstad Larvik OK 16:35 +0:59 5:17
3 Frode Robertsen OTO Tønsberg 17:53 +2:17 5:42
4 Roger Lysnes Hedrum OL 18:08 +2:32 5:47
5 Ole Ingesen Sarpsborg OL 19:32 +3:56 6:14
6 Erlend Råheim OK Øst 19:54 +4:18 6:21
7 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 20:25 +4:49 6:31
8 Erling Strand Bergens TF 24:46 +9:10 7:54
9 Bjørn Batalden Fana IL 28:22 +12:46 9:03
Haakon Arnesen Byåsen IL diskvalifisert
Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert
Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert
Svein Linga IL Gular diskvalifisert
Tom Eirik Eikanger IL Gular diskvalifisert
Magne Raadal Fana IL diskvalifisert
Nils Inge Brurberg Sturla, IF diskvalifisert
Helge Ryen Hamar OK diskvalifisert
Ole Petter Haugen Nydalens SK diskvalifisert
Rune Erdal Samnanger IL diskvalifisert

Åpen

2 830 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Stadsnes IL Gular 22:02 7:47
2 Emil Øye Kragseth IL Gular 35:24 +13:22 12:30
3 Lauritz Brunborg Nittedal OL 36:48 +14:46 13:00
4 Terje Amundsen Varegg Fleridrett 36:53 +14:51 13:01
5 Ella Sofie Amundsen Varegg Fleridrett 37:00 +14:58 13:04
6 Mari Stadsnes IL Gular 43:13 +21:11 15:16
7 Idun Hekland IL Gular 43:15 +21:13 15:16
8 Johannes Berge Stadsnes IL Gular 45:34 +23:32 16:06
9 Olve Hekland IL Gular 45:39 +23:37 16:07
10 Finn de Hoog Varegg Fleridrett 51:35 +29:33 18:13
11 Judith van der Laan Varegg Fleridrett 51:38 +29:36 18:14
Isak Amundsen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Bård Hekland IL Gular diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor