Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjoner: OK Moss / Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 15 mars 2016

D 17-

4 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 53:02 11:31
2 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:09:59 +16:57 15:12

H 17-

5 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 50:28 8:33
2 Håvard Haga Nydalens SK 53:10 +2:42 9:00
3 Anders Vister Nydalens SK 1:01:42 +11:14 10:27
4 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:02:05 +11:37 10:31
5 Svein Nygård Lillomarka OL 1:11:01 +20:33 12:02
6 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:17:06 +26:38 13:04
Bojan Blumenstein Nydalens SK ikke startet

H 17-A kort

4 600 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simo Martomaa Kalevan rasti 42:52 9:19
2 Martin Hoset Nydalens SK 47:10 +4:18 10:15
3 Stein Arne Blomseth Lillomarka OL 51:19 +8:27 11:09
4 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 52:26 +9:34 11:23
5 Henning Bratland Carlsen OK Moss 53:41 +10:49 11:40
6 Kjetil Karlsen OK Moss 54:58 +12:06 11:56
7 Karl Aasmund Erøy OK Moss 57:50 +14:58 12:34
8 Audun Bjerknes Måren OK 59:16 +16:24 12:53
9 Ove Martinsen Hauketo IF 59:42 +16:50 12:58
10 Markus Glad Nydalens SK 1:01:07 +18:15 13:17
11 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 1:03:13 +20:21 13:44
12 Thomas Tubbehaugen OK Moss 1:05:51 +22:59 14:18
13 Christopher Schive OK Moss 1:06:44 +23:52 14:30
14 Donatas Kontautas OK Moss 1:13:08 +30:16 15:53
Jan Bjerketvedt OK Moss diskvalifisert
Morten Tangen Måren OK diskvalifisert
Jon Fredriksen Hauketo IF diskvalifisert
Tore Bjørnerød OK Moss ikke startet
Jan Tore Henriksen Nydalens SK ikke startet

H/D 13-16B

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Ladim OK Moss 32:48 11:18
2 Linn Mei Waaler Måren OK 39:18 +6:30 13:33
3 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 41:22 +8:34 14:15
4 Sondre Ladim OK Moss 41:23 +8:35 14:16
5 Selma Kristiansen OK Moss 1:00:00 +27:12 20:41
6 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 1:28:38 +55:50 30:33
6 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:28:38 +55:50 30:33
Julie Wold OK Moss diskvalifisert
Alfred Bjørnerød OK Moss ikke startet
Karoline Bjørnerød OK Moss ikke startet

Åpen B

2 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Haugland Østmarka OK 46:42 16:06
2 Lars Landmark Elitebloggen 47:04 +0:22 16:13
3 Tuva Bjerketvedt OK Moss 48:36 +1:54 16:45
4 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 49:05 +2:23 16:55
5 Rein Jørgensen Østmarka OK 49:20 +2:38 17:00
6 Per Anders Flesjø OK Moss 1:04:18 +17:36 22:10
7 Daniel Holt Elitebloggen 1:06:56 +20:14 23:04
8 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:15:45 +29:03 26:07
Martin Hovgaard Eisvang OK Moss diskvalifisert

N-åpen

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 16:58
Abdirahman Hassan OK Moss 14:19
Emma Aune Jakobsen OK Moss 19:28
Brage Kristiansen OK Moss 16:58
Selmer Løken OK Moss 16:29
Fredrikke Wahus Solbakken OK Moss 19:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor