Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 370 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn17:5813:06
Kaja BogetvedtIL BUL-Tromsø14:4410:45
Mikkel BogetvedtIL BUL-Tromsø14:2810:33
Leo BogopolskiyUZAO-Team14:3310:37
Lou BonnemaireNOTEAM17:4612:58
Neo BonnemaireNOTEAM17:4612:58
Hanne EngstadIL BUL-Tromsø22:2016:18
Kristine EngstadIL BUL-Tromsø15:3811:24
Erle FosstveitRaumar Orientering17:1012:31
Eirik HessenStokmarknes OL8:516:27
Tobias HovlandNOTEAM15:0210:58
Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb17:0812:30
Lars Kristian JensenStorsteinnes IL15:4611:30
Tuuli KorhonenNOTEAM46:5334:13
Karl KristofferssonVittjärvs IK11:388:29
Age KristvikFossum IF12:158:56
Hanna KultimaLapin Veikot17:4412:56
Kaisa KultimaLapin Veikot13:409:58
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL15:1311:06
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL16:2111:56
Heikki LauriOunasvaaran hiihtoseura9:557:14
Yanis MuilwijkNOTEAM13:239:46
Kerttu MäkitammiNOTEAM25:5318:53
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK11:038:03
Daniel SkrøvsethIL BUL-Tromsø20:4315:07
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL9:507:10
Piko VierinenIL BUL-Tromsø17:2412:42

D -10

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna RantalaOunasvaaran hiihtoseura23:3011:38
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK19:249:36

D 11-12

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anni RintanenTampereen Pyrintö16:567:59
2Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø17:38+0:428:19
3Inka MäenpääOunasvaaran hiihtoseura17:53+0:578:26
4Lise MarcussenHarstad OL19:46+2:509:19
5Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19:54+2:589:23
6Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø20:57+4:019:52
7Venla PortimojärviOunasvaaran hiihtoseura28:08+11:1213:16

D 13-14

3 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Klara GraversenIL BUL-Tromsø26:418:17
2Silja LauriOunasvaaran hiihtoseura27:41+1:008:35
3Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø27:52+1:118:39
4Emma-Leena PortimojärviOunasvaaran hiihtoseura30:48+4:079:33
5Elina LauriOunasvaaran hiihtoseura31:32+4:519:47
6Oili HolopainenSuunta 200033:11+6:3010:18
7Hanne MarcussenHarstad OL33:37+6:5610:26
8Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK34:40+7:5910:45
9Anni TaulavuoriAlatornion Pirkat37:24+10:4311:36

D 13-16N

1 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emily Kvaal-TanguayStorsteinnes IL9:377:01

D 15-16

3 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL24:266:43
2Kristine Eide RappRaumar Orientering24:59+0:336:52
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering27:07+2:417:28
4Hanne Eide RappRaumar Orientering28:15+3:497:46
5Aino RantalaOunasvaaran hiihtoseura28:27+4:017:50
6Idunn StrandIL BUL-Tromsø29:37+5:118:09

D 17-A kort

3 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amélie WallenhammarHagaby GoIF31:588:23
2Mari BasbergSogndal IL36:12+4:149:30
3Tine Hjelseth LarsenKongsberg OL45:33+13:3511:57

D 17-B

3 220 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Gro StyrvoldLarvik OK33:5110:30
2Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø36:40+2:4911:23
3Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK38:03+4:1211:49
4Eli StensliLøten o-lag38:40+4:4912:00
5Hilde HanssenSørreisa OL40:51+7:0012:41
6Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK43:37+9:4613:32
Synne StrayKristiansand OKdiskvalifisert
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

2 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla FosstveitRaumar Orientering29:3012:30
2Mailiss MyrvangBjerkvik IF30:14+0:4412:48
3Anne Kathrine KalagerAsker Skiklubb33:54+4:2414:21
4Maj Lene NystuenRøyken OL33:58+4:2814:23

D 17-18

3 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø27:167:09
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK27:41+0:257:15
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø29:27+2:117:43
4Eli KolstadMo OK29:46+2:307:48
5Kristiane RogstadKongsberg OL39:38+12:2210:24
6Kathinka RogstadKongsberg OL41:58+14:4211:00
7Martha Skogeng ReitenEmblem IL47:28+20:1212:27
8Solveig SæternesByåsen IL56:35+29:1914:51

D 19-20

4 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heini RintanenTampereen Pyrintö39:238:16
2Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering40:27+1:048:29
3Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering49:17+9:5410:21
4Ingvild OfstadIL BUL-Tromsø54:16+14:5311:24
5Johanna LundkvistOk Vargen1:03:42+24:1913:22

D 21-

5 840 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK40:476:59
2Maria MagnussonSävedalens AIK42:20+1:337:14
3Ingrid GulbrandsenNTNUI44:34+3:477:37
4Marthe GløersenBækkelagets SK44:35+3:487:38
5Anna-Kaisa AsikainenKoovee44:47+4:007:40
6Mari VäänänenKalevan rasti45:25+4:387:46
7Josefine WallenhammarHagaby GoIF46:06+5:197:53
8Marit ValaOppsal Orientering46:45+5:588:00
9Siri EidnesOslostudentenes IK48:29+7:428:18
10Marjo LiikanenGanddal IL48:46+7:598:21
11Josefine KlintbergOK Ravinen49:00+8:138:23
12Emma AnderssonSävedalens AIK49:18+8:318:26
13Evine Westli AndersenLøten o-lag50:31+9:448:39
14Victoria StevensAIRE GB51:17+10:308:46
15Helen MartinsenIL Gular51:19+10:328:47
16Torun AnkjellNordreisa IL51:34+10:478:49
17Audhild Bakken RognstadNTNUI52:20+11:338:57
18Sanna AndelinLahden Taimi52:23+11:368:58
19Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK53:22+12:359:08
20Pernilla TunisIF Femman53:57+13:109:14
21Maria ItkonenLapin Veikot54:08+13:219:16
22Terhi MykkänenKangasala SK55:15+14:289:27
23Tiina HaarlaaHelsingin Suunistajat55:50+15:039:33
24Niamh CorbettCork O57:07+16:209:46
25Emma BergströmVittjärvs IK57:26+16:399:50
26Trine BolstadGanddal IL57:28+16:419:50
27Jenny BengtssonSävedalens AIK58:00+17:139:55
28Elisabeth FriesUmeå OK1:01:16+20:2910:29
29Marianne Opsahl BredesenNTNUI1:01:45+20:5810:34
30Mirja AnderssonOK Sarven1:04:13+23:2610:59
31Trine Disch KihleNTNUI1:10:23+29:3612:03

D 35-

4 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirti RebaneSK Saue Tammed34:267:57
2Rasa IvanauskaiteOK Azuolas44:44+10:1810:19
3Kristin JægerWing OK51:28+17:0211:53
4Taija HeletojaOriveden Ponnistus57:14+22:4813:13

D 40-

3 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viivi-Anne SootsSK Saue Tammed25:076:35
2Zsuzsa FeyIL Tyrving27:28+2:217:12
3Ingvild OsdalHarstad OL30:24+5:177:58
4Katri MäenpääOunasvaaran hiihtoseura31:20+6:138:13
5Angelica BrandqvistTibro OK34:47+9:409:07
6Miia HoviRasti-Jyry34:48+9:419:08
7Hege NornesHarstad OL35:00+9:539:11
8Laura LauriOunasvaaran hiihtoseura36:43+11:369:38
9Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn38:58+13:5110:13
10Tuuli RinnePunkalaitumen Kunto39:13+14:0610:17
11Elena BogopolskayaUZAO-Team40:05+14:5810:31
12Malin KristofferssonVittjärvs IK1:24:26+59:1922:09

D 45-

3 630 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK24:426:48
2Mia SaarilaaksoLappeen Riento26:07+1:257:11
3Anna ErikssonOK Landehof28:34+3:527:52
4Arnhild KroghOppsal Orientering28:37+3:557:53
5Hege FeiringIL Tyrving30:15+5:338:20
6Bodil Brun MarcussenHarstad OL30:29+5:478:23
7Mari RintanenTampereen Pyrintö32:29+7:478:56
8Birgitte TorbjørnsenIL Gular33:34+8:529:14
9Irene Felde OlaussenHalden SK34:24+9:429:28
10Janita SkogengEmblem IL35:13+10:319:42
11Ingrid Eide RappRaumar Orientering36:10+11:289:57
12Siri Thortveit MyhreKristiansand OK36:32+11:5010:03
13Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF38:35+13:5310:37
14Stine ArntzenSandefjord OK39:35+14:5310:54
15Tarja TaulavuoriAlatornion Pirkat48:09+23:2713:15
16Veronica ÅmanOK Botnia51:45+27:0314:15

D 50-

3 630 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marja TonderAlatornion Pirkat25:587:09
2Margrete GaskiBardu IL26:44+0:467:21
3Hilde Sofie HansenMo OK29:03+3:058:00
4Kjersti Holt HanssenMåren OK29:06+3:088:00
5Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb29:10+3:128:02
6Marianne NjåsteinIL Tyrving30:02+4:048:16
7Tove StrandMåren OK31:05+5:078:33
8Hillevi ErikssonOK Linné31:38+5:408:42
9Anke MüllerPost SV Dresden32:12+6:148:52
10Tuija HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura33:07+7:099:07
11Annika KuhlinGöteborg Majorna OK33:37+7:399:15
12Eija SipponenPaimion Rasti34:45+8:479:34
13May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering35:51+9:539:52
14Britt KarlsenAskøy OL36:38+10:4010:05
15Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL36:49+10:5110:08
16Sigrid RennaKirkenes IF40:56+14:5811:16
17Anna GöhlmanIL Tyrving41:32+15:3411:26
18Ingvild MulenKristiansand OK45:52+19:5412:38
19Susi RutzOlg Pfäffikon46:38+20:4012:50
20Annette LeonhardtPost SV Dresden48:09+22:1113:15
21Birgit LundkvistOk Vargen51:43+25:4514:14
22Åshild FlatebakkenIL Tyrving57:37+31:3915:52
Beate Lill PedersenIL Sisodiskvalifisert

D 55-

3 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Julsrud HaugenHalden SK30:029:01
2Marie HögstrandMarkbygdens OK30:11+0:099:03
3Lisel ArvidssonVäxjö OK30:15+0:139:05
4Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK30:23+0:219:07
5Isabelle DermineDauphiné Orientation32:45+2:439:50
6Britt-Mari BengtssonFK Åsen32:47+2:459:50
7Ingrid Opsahl BredesenFossum IF34:29+4:2710:21
8Anne Karin RibeKristiansand OK41:20+11:1812:24
9Anne Margit BrattenMåren OK42:49+12:4712:51
10Kirsti RogstadKongsberg OL43:24+13:2213:01
11Penelope SmirthwaiteMoravian OC46:14+16:1213:53
12Elizabeth DeaneCork O46:52+16:5014:04
13Görel SkoogVäxjö OK47:02+17:0014:07
14Grete BerntsenMåren OK49:03+19:0114:43
Kirsti Grundnes BergIL Tyrvingdiskvalifisert

D 60-

3 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg SvanbergRøyken OL25:108:21
2Inger Lise PettersenKorgen IL26:37+1:278:50
3Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL26:41+1:318:51
4Taina ItkonenLapin Veikot29:10+4:009:41
5Torild HageVaregg Fleridrett29:27+4:179:47
6Trine BarstadWing OK30:25+5:1510:06
7Berit TunisIF Femman34:21+9:1111:24
8Sue StevensAIRE GB37:26+12:1612:26
9Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38:30+13:2012:47
10Kii KorhonenOunasvaaran hiihtoseura52:20+27:1017:23
11Tarja LiikanenEtelä-Kymen Suunnistajat55:17+30:0718:21
12Reidun BraathenOK Moss1:00:40+35:3020:09

D 65-

3 010 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø28:149:22
2Kari StrandeRingerike OL28:42+0:289:32
3Liisa PeltolaMS Parma29:24+1:109:46
4Guri LøkseSørreisa OL30:21+2:0710:04
5Bodil FredIF Femman34:49+6:3511:34
6Stina ElfvingByåsen IL35:10+6:5611:40
7Ingerid Angell-PetersenFreidig35:52+7:3811:54
8Kari LillealternFreidig38:08+9:5412:40
9Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL38:43+10:2912:51
10Anne Marie TimenesHadeland OL40:24+12:1013:25
11Maija KivimäkiHelsingin Suunistajat40:41+12:2713:30
12Signe HeivollSøgne og Songdalen OK43:32+15:1814:27
13Elin Glad BalchenOddersjaa SSK45:31+17:1715:07
14Veslemøy TyssøVarteig OL45:54+17:4015:14
15Eli KristoffersenVerdal OK49:57+21:4316:35
16Aud I SpjelkavikIL Tyrving50:00+21:4616:36
17Yvonne GalborgenEds SK51:45+23:3117:11
18Daina DagisOK Renen53:39+25:2517:49

D 70-

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL29:3012:36
2Anne-Marie PedersenBjerkvik IF35:26+5:5615:08
3Hjørdis ØvreåsBotne SK41:58+12:2817:56
4Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK46:47+17:1719:59
5Åse Eng MusumOL Trollelg47:44+18:1420:23
6Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OK56:17+26:4724:03

D 75-

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL29:3912:40
2Unni DrageHaugerud IF33:09+3:3014:10
3Grete UrsetVingelen IL40:59+11:2017:30
4Kari SollidVerdal OK54:12+24:3323:09
5Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1:00:26+30:4725:49
6Marta FersnesKristiansand OK1:12:21+42:4230:55
7Elisabeth RothacherOlg Pfäffikon1:21:48+52:0934:57

H -10

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Gaute MundalØstmarka OK29:0814:25
Sulo SaarilaaksoLappeen Riento14:597:25
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL16:348:12
Onni VierinenIL BUL-Tromsø36:1117:54

H 11-12

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund OsdalHarstad OL13:516:31
2Håkon GrønliFørde IL15:49+1:587:27
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL21:14+7:2310:00
4Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb28:43+14:5213:32

H 11-12N

1 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil VierinenIL BUL-Tromsø8:045:53
2Brage FosstveitRaumar Orientering8:47+0:436:24
3Vegard MundalØstmarka OK9:15+1:116:45
4Eetu VierinenIL BUL-Tromsø10:24+2:207:35
5Lauri KultimaLapin Veikot11:38+3:348:29

H 13-14

3 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø19:366:05
2Eirik FrostAlta OL22:44+3:087:03
3Jussi RantalaOunasvaaran hiihtoseura24:34+4:587:37
4Daniel NystuenRøyken OL26:34+6:588:15
5Henning StrandIL BUL-Tromsø27:22+7:468:29
6Oskar JohannessenBjerkvik IF30:58+11:229:37
7Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL31:30+11:549:46
8Jonas KroghOppsal Orientering43:02+23:2613:21
9Martin Biribakken StrandStorsteinnes IL44:15+24:3913:44
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILdiskvalifisert

H 15-16

3 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrischknechtAlta OL27:407:15
2Ethan TebbuttLEI29:13+1:337:40
3Gard FrostAlta OL29:52+2:127:50
4Jon MarcussenHarstad OL30:13+2:337:55
5Håkon SæternesByåsen IL30:24+2:447:58
6Gaute FosstveitRaumar Orientering33:08+5:288:41
7Vegard StangnesOK Silsand34:36+6:569:04
8Jesper LundinIL BUL-Tromsø35:33+7:539:19

H 17-A kort

4 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik MyrvangBjerkvik IF32:557:36
2Andreas Foss WestgaardAlta OL35:08+2:138:06
3Daniel Høyer IversenNTNUI46:34+13:3910:45
4Sverre GrafferRingerike OL54:07+21:1212:29

H 17-B

3 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaspar AuglandBergens TF24:457:41
2Hallvard AuglandBergens TF28:21+3:368:48
3Jens Olav HessenStokmarknes OL32:47+8:0210:10
4Stig-Tore PedersenGanddal IL45:58+21:1314:16
Henrik JohannessenBjerkvik IFdiskvalifisert

H 17-C

2 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar FosstveitRaumar Orientering21:008:53
2Eivind HemmingsenStorsteinnes IL36:08+15:0815:18

FH 17-N

1 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik Elverum FredriksenBjerkvik IF30:2522:12

H 17-18

4 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus GjerstadVaregg Fleridrett28:586:03
2Roope RuuhialaHiisirasti28:59+0:016:03
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering30:34+1:366:23
4Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL30:58+2:006:28

H 19-20

5 840 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb35:276:04
2Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL39:35+4:086:46
3Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40:30+5:036:56
4Aapo TonderSK Vuoksi43:05+7:387:22
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK44:01+8:347:32
6Arttu TaulavuoriAlatornion Pirkat47:01+11:348:03
7Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL1:02:20+26:5310:40

H 21-

6 340 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Topi AnjalaKoovee33:535:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Anders VisterNydalens SK34:46+0:535:29
3Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering34:59+1:065:31
4Rasmus Rørholt TheisenNTNUI35:04+1:115:31
5Antti VainioMS Parma36:22+2:295:44
6Topi PenttinenOK Trian36:34+2:415:46
7Jere SipponenIFK Lidingö SOK37:24+3:315:53
8Fredrik EliassonHalden SK37:32+3:395:55
9Jakob WallenhammarHagaby GoIF38:05+4:126:00
10Sverre Turter SandvoldNTNUI38:41+4:486:06
11Håvard Krey HansenOK Silsand38:43+4:506:06
12Anders Felde OlaussenNTNUI39:07+5:146:10
13Rune NygaardIL Gular39:11+5:186:10
14Juho-Matti TaivainenNavi39:14+5:216:11
15Panu TeittinenKangasala SK39:22+5:296:12
16Halvor Eid NielsenÄrla IF39:43+5:506:15
17Jukka-Pekka SeppänenHiidenkiertäjät40:35+6:426:24
18Miika HernelahtiKalevan rasti41:10+7:176:29
19Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering41:18+7:256:30
20Vidar WenselSørreisa OL41:45+7:526:35
21Torkil Eide SolstadIL Tyrving42:17+8:246:40
22Harald KalagerNTNUI42:57+9:046:46
23Eero-Matti VainioMS Parma43:03+9:106:47
24Cillin CorbettCork O43:27+9:346:51
25Martin AnkelOK Alehof44:19+10:266:59
26Anders Tønnessen RødFana IL44:50+10:577:04
27Tapio HaarlaaHelsingin Suunistajat45:16+11:237:08
28Jakob Kalvig SkoganNTNUI45:27+11:347:10
29Kari KokkinenLahden Taimi46:41+12:487:21
30Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseura48:22+14:297:37
31Rasmus LarssonOK Alehof48:41+14:487:40
32Jacob Berg LofthusNTNUI50:39+16:467:59
33Tuomas FjällströmAnttolan Urheilijat52:25+18:328:16
34Evaldas JadenkusOK Azuolas53:16+19:238:24
35Johnny NimvikLunds OK55:55+22:028:49
36Håvar ØstvikBardu IL1:11:35+37:4211:17
37Torstein MellemNydalens SK1:19:22+45:2912:31
38Gustav BoquistIK Uven1:21:15+47:2212:48
39Marius ØieLøten o-lag1:22:27+48:3413:00
40Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK1:47:02+1:13:0916:52
Torgeir SkjeldnesBardu ILdiskvalifisert
Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
Per CarlborgLinköpings OKdiskvalifisert

H 35-

5 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teemu LaasanenPorrassalmen Nuorisoseura42:187:14
2Juha VierinenIL BUL-Tromsø48:39+6:218:19
3Knut Øyvind JohansenBardu IL48:45+6:278:20
4Petri KuvaPorrassalmen Nuorisoseura57:22+15:049:49

H 40-

4 780 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nick BarrableOK Ravinen26:555:37
2Finn Terje UbergKristiansand OK29:42+2:476:12
2Amund BeitnesOK 7729:42+2:476:12
4Sami LevijokiHiidenkiertäjät30:12+3:176:19
5Even Angell-PetersenNydalens SK33:38+6:437:02
6Henning SpjelkavikIL Tyrving33:42+6:477:03
7Trond DøskelandFana IL33:44+6:497:03
8Miko SaarilaaksoLappeen Riento34:34+7:397:13
9Juha RantalaOunasvaaran hiihtoseura35:07+8:127:20
10Atle PedersenFossum IF36:04+9:097:32
11Gennady BogopolskiyUZAO-Team36:20+9:257:36
12Tomi RinnePunkalaitumen Kunto38:02+11:077:57
13Espen JohannessenBjerkvik IF38:03+11:087:57
14Jyri MyllymäkiVetelin Urheilijat38:28+11:338:02
15Ottar K KvaalStorsteinnes IL39:37+12:428:17
16Anthony Covey-CrumpJesus OK54:51+27:5611:28

H 45-

4 760 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK27:235:45
2Thomas FrostAlta OL27:26+0:035:45
3Jesper David JensenFarum-Tisvilde OK27:44+0:215:49
4Mats LuspaIFK Kiruna33:22+5:597:00
5Tero TaulavuoriAlatornion Pirkat33:55+6:327:07
6Roar ReitenEmblem IL35:30+8:077:27
7Espen SvaeSarpsborg OL36:30+9:077:40
8Hans Helmer SæternesByåsen IL36:31+9:087:40
9Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL36:36+9:137:41
10Øystein RappRaumar Orientering38:30+11:078:05
11Dag MarcussenHarstad OL40:58+13:358:36
12Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL42:26+15:038:54
13Thomas ÅmanOK Botnia43:38+16:159:10
14Roar MyhreKristiansand OK48:56+21:3310:16
15Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK56:53+29:3011:57
16Juha KultimaLapin Veikot58:36+31:1312:18

H 50-

4 330 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hannu LauriOunasvaaran hiihtoseura29:476:52
2Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL30:06+0:196:57
3Magnus KarlssonOK Landehof31:18+1:317:13
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering32:40+2:537:32
5Hans-Martin VaengSørreisa OL32:41+2:547:32
6Pål AuglandBergens TF32:43+2:567:33
7Fred Arne JacobsenBardu IL32:45+2:587:33
8Axel Juell TheisenMellembygd OL33:14+3:277:40
9Lars LundkvistSeskarö IF33:31+3:447:44
10Håkon BrynjulfsenOK Silsand34:15+4:287:54
11Fred-Arne SivertsenKristiansand OK34:54+5:078:03
12Morten KildeboHalden SK35:39+5:528:13
13Jørn K RemloIL Siso36:10+6:238:21
14Fred Inge EilertsenKirkenes IF36:19+6:328:23
15Jens LindströmTibro OK36:24+6:378:24
16Roar PedersenOppsal Orientering38:04+8:178:47
17Petri KeskitaloOunasvaaran hiihtoseura38:32+8:458:53
18Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK39:00+9:139:00
19Torkjel NesheimIL Tyrving39:12+9:259:03
20Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb39:52+10:059:12
21Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell40:37+10:509:22
22Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell43:03+13:169:56
23Helge GrafferRingerike OL43:43+13:5610:05
24Fritz RothacherOlg Pfäffikon43:51+14:0410:07
25Are NjåsteinIL Tyrving46:39+16:5210:46
26Ole Morten WieMo OK48:54+19:0711:17
27Lasse SkalleHarstad OL49:59+20:1211:32
28Martin FrischknechtAlta OL50:15+20:2811:36
Jussi BorgenströmHyvinkään Rastidiskvalifisert

H 55-

4 120 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stefan LundOK Linné27:116:35
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL27:43+0:326:43
3Lars FremstadLarvik OK29:33+2:227:10
4Eero HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura30:55+3:447:30
5Matti SipponenPaimion Rasti31:11+4:007:34
6Arild IngdalMellembygd OL31:29+4:187:38
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF31:45+4:347:42
8Hallvard BergIL Tyrving31:56+4:457:45
9Jan BlandkjennKristiansand OK32:09+4:587:48
10Lars-Erik FiskumIL Tyrving32:53+5:427:58
11Kristen RibeKristiansand OK33:49+6:388:12
12Leif Kåre BessebergEiker OL34:02+6:518:15
13Kristian StorsveenLøten o-lag34:09+6:588:17
14Kristian KalagerAsker Skiklubb34:41+7:308:25
15Mika RuuhialaHiisirasti34:42+7:318:25
16Arne KlintbergEksjö SOK36:31+9:208:51
17Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK36:39+9:288:53
18Pål Woldstad HanssenEiker OL38:06+10:559:14
19Morten KarlsenMåren OK38:43+11:329:23
20Even Woldstad HanssenEiker OL39:39+12:289:37
21Hansjoerg RutzOlg Pfäffikon40:39+13:289:51
22Steve SmirthwaiteMoravian OC46:45+19:3411:20
23Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering48:54+21:4311:52
24Tom RådahlIL Tyrving53:01+25:5012:52
Ingar HalsSogndal ILdiskvalifisert

H 60-

4 120 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL29:477:13
2Clas FriesUmeå OK30:13+0:267:20
3Morten DueMåren OK30:53+1:067:29
4Morten DåsnesRingerike OL31:42+1:557:41
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK31:54+2:077:44
6Anders FriesUmeå OK32:06+2:197:47
7Svein Harald HansenOK Silsand32:51+3:047:58
8Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb33:10+3:238:03
9Tor Ragnar AndersenHalden SK33:37+3:508:09
10Carl-Göran StrutzEds SK34:03+4:168:15
11Eirik NordbrødenHalden SK34:08+4:218:17
12Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar34:38+4:518:24
13Bengt TunisIF Femman34:49+5:028:27
14Arnulf VillmoKorgen IL36:00+6:138:44
15Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK36:09+6:228:46
16Sven ErikssonGamlakarleby IF36:45+6:588:55
17Ueli Hebeisenthurgorienta37:35+7:489:07
18Kjell SvanbergRøyken OL37:44+7:579:09
19Gisle Nordahl DueMåren OK38:26+8:399:19
20Edvin SivertsenVerdal OK38:30+8:439:20
21Gunnar BrattliMo OK39:09+9:229:30
22Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK40:03+10:169:43
23Bård NatvigNittedal OL41:30+11:4310:04
24Ingar SolbergOlderskog IL41:36+11:4910:05
25Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering44:56+15:0910:54
26Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett45:20+15:3311:00
27Ørjan Eirik ValestrandFana IL45:55+16:0811:08
28Rolf Gunnar BredesenFossum IF50:52+21:0512:20
29Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF51:18+21:3112:27
30Per Dag NordkveldeHedrum OL59:45+29:5814:30

H 65-

3 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering21:466:32
2Bjørn BergerByåsen IL22:47+1:016:50
3Tor TrøanHadeland OL23:30+1:447:03
4Jean DermineDauphiné Orientation24:00+2:147:12
5Ola BroxOL Toten-Troll25:11+3:257:33
6John KvaalVerdal OK26:20+4:347:54
7Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg27:18+5:328:11
8Frank Glad BalchenOddersjaa SSK27:22+5:368:13
9Knut LillealternFreidig27:36+5:508:17
10Jan Gaute BuvikKorgen IL28:10+6:248:27
11Lars G SkoogVäxjö OK30:42+8:569:13
12Raimo AntikainenKuopion Suunnistajat31:17+9:319:23
13Ove Gunnar JacobsenStokke IL32:30+10:449:45
14Nils Olav VennevikFreidig34:42+12:5610:25
15Arvid GalborgenEds SK37:17+15:3111:11

H 70-

3 330 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling PedersenIL Siso25:237:37
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK26:11+0:487:51
3John Thomas PetersenNittedal OL26:55+1:328:04
4Bjørn SpjelkavikIL Tyrving28:18+2:558:29
5Kurt GrønliFørde IL28:27+3:048:32
6Hasse BergstrømIL Tyrving30:31+5:089:09
7Mats DahlbergIFK Kiruna30:35+5:129:11
8Geir HusdalTIF Viking32:08+6:459:38
9Tuomo PeltolaMS Parma32:33+7:109:46
10Widar Taxth LølandHisøy OK33:22+7:5910:01
11Floke BredlandSøgne og Songdalen OK34:32+9:0910:22
12Geir TrøanKolbotn og Skimt OL34:46+9:2310:26
13Knut SkjesolWing OK36:21+10:5810:54
14Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura39:36+14:1311:53
15Sverre KristoffersenVerdal OK39:47+14:2411:56
16Arne TyssøVarteig OL43:07+17:4412:56
17Chris HirtOLC Kapreolo50:59+25:3615:18
18Asbjørn PedersenIL Siso1:02:45+37:2218:50
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert
Tore Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert
Jan LøvlundNordreisa ILdiskvalifisert
Ivar HelgesenSørreisa OLdiskvalifisert

H 75-

2 340 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK18:578:05
2Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL22:33+3:369:38
3Knut SkipleVoss IL22:56+3:599:48
4Odd MusumOL Trollelg23:15+4:189:56
5Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering24:15+5:1810:21
6Gunnar J. AlsakerÅrstad IL25:30+6:3310:53
7Alfred SteinerOLC Kapreolo27:09+8:1211:36
8Eivind HagenHadeland OL27:30+8:3311:45
9Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK30:09+11:1212:53
10Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange30:12+11:1512:54
11Øyvind JohannessenBardu IL1:10:17+51:2030:02
12Per FersnesKristiansand OK1:13:00+54:0331:11
Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H 80-

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag24:5010:36
2Tor DrageHaugerud IF29:50+5:0012:44
3Johannes SollidVerdal OK45:55+21:0519:37

A Lang

5 050 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias KuukkaTampereen Pyrintö26:375:16
2Joel EngvallBodens BK33:45+7:086:40
3Panu HyvönenSK Pohjant37:46+11:097:28
4Friman SamiHyvinkään Rasti39:04+12:277:44
5Colm O`HalloranCork O40:45+14:088:04
6Simon EngvallBodens BK41:56+15:198:18
7Jaakko RissanenLapin Veikot46:28+19:519:12
8Ingrid Jenvin StøenNOTEAM46:33+19:569:13
9Janne TurpiainenHyvinkään Rasti47:40+21:039:26
10Seppo KonttajärviSK Uranus49:37+23:009:49
11Tobias BoströmIL BUL-Tromsø56:57+30:2011:16
12Andreas EngvallBodens BK1:00:24+33:4711:57
13Birgit KorvaldNydalens SK1:02:51+36:1412:26
14Heidi SinevaaraOunasvaaran hiihtoseura1:12:37+46:0014:22
Morten Roger AndersenHalden SKdiskvalifisert

A Kort

3 860 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders DahlinOK Sarven24:306:20
2Alice HugossonIFK Lidingö SOK41:41+17:1110:47
3Maija HoikkanenAnttolan Urheilijat43:20+18:5011:13
4Laura LaakkonenTampereen Pyrintö44:20+19:5011:29
5Matts EngvallBodens BK45:56+21:2611:53
6Magnhild KvaalVerdal OK48:47+24:1712:38
7Iain TebbuttLEI52:35+28:0513:37
8Mina Oline SkreddernesLaksefjord IL57:37+33:0714:55
9Anders KristofferssonVittjärvs IK1:05:02+40:3216:50
10Trond FossSandefjord OK1:11:19+46:4918:28
Hector HainesIFK Lidingö SOKbrutt

B

2 970 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matti RintanenKangasala SK26:008:45
2Timo RintanenKangasala SK33:42+7:4211:20
3Guro Varvin HjelsengHalden SK36:00+10:0012:07
4Bjørn JakobsenMolde og omegn 37:38+11:3812:40
5Eija RantalaOunasvaaran hiihtoseura38:11+12:1112:51
6Randi HegstadByåsen IL39:48+13:4813:24
7Petter Stensli ForsethLøten o-lag46:53+20:5315:47
8Åshild BjørneremNOTEAM51:35+25:3517:22
9Ingela KlintbergEksjö SOK52:36+26:3617:42
10Eva EkelundIFK Kiruna1:10:28+44:2823:43
Viveka BollmarkOK Linnédiskvalifisert
Basile BonnemaireNOTEAMdiskvalifisert
Helle J. FrischknechtAlta OLdiskvalifisert
Sara StrayKristiansand OKdiskvalifisert

C Lang

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore MundalØstmarka OK24:158:21
2Ulf ArvidssonVäxjö OK28:30+4:159:49
3Ingrid Felde OlaussenHalden SK30:16+6:0110:26
4Beate Norsted KildeboHalden SK38:52+14:3713:24

C Kort

2 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve VonenSarpsborg OL26:5711:52
2Mari HageNOTEAM27:35+0:3812:09
3Bonnie CasteleynNOTEAM28:35+1:3812:35
4Ingrid OxaasMo OK33:53+6:5614:55
5Laila ØstgårdNOTEAM34:06+7:0915:01
6Guri-Anne HauanNOTEAM40:53+13:5618:00
7Karin StrutzEds SK45:38+18:4120:06
8Maria BergströmOK Varje55:42+28:4524:32
9Ylva MuilwijkNOTEAM1:00:43+33:4626:44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor