Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 1. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 1. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Fitjar IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 5 april 2016

D 11-12

2 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fitjar Hjelle Fitjar IL 45:05 21:15

D 13-16C

2 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Volden de Fine Fitjar IL 36:56 17:25
2 Eline Fitjar Hjelle Fitjar IL 45:16 +8:20 21:21

D 15-16

2 640 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annie Myhre Stord Orientering 1:37:56 37:05

D 17-

4 310 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Irinja Almås Stord Orientering 1:13:28 17:02
2 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 1:20:43 +7:15 18:43
3 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 1:24:30 +11:02 19:36
4 Malene Øen Stord Orientering 1:28:19 +14:51 20:29
5 Edel Slettemark Stord Orientering 1:47:33 +34:05 24:57

D 17-C

2 120 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Fitjar Fitjar IL 27:53 13:09
2 Nina Hagerup Stord Orientering 29:56 +2:03 14:07
3 Anne Gjøsæter Stord Orientering 37:04 +9:11 17:29
4 Turid Helland Stord Orientering 1:11:41 +43:48 33:48

D 40-

2 640 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Rykkje Stord Orientering 41:06 15:34
2 Gunn Kjersti Røgenes Stord Orientering 1:04:02 +22:56 24:15
3 Marit Stalheim Grimstad Stord Orientering 1:31:48 +50:42 34:46

H 11-12

2 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor L. Aga Fitjar IL 33:54 15:59
1 Jørgen Skram Isdahl Fitjar IL 33:54 15:59

H 13-14

2 640 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Stautland Stord Orientering 48:53 18:30
2 Jens Øien Kloster Fitjar IL 57:02 +8:09 21:36
Jørgen Westerheim Stord Orientering diskvalifisert

H 13-16C

2 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias K. Turøy Fitjar IL 31:07 14:40

H 15-16

4 310 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Rykkje Stord Orientering 52:53 12:16

H 17-

4 310 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Westerheim Stord Orientering 46:37 10:48
2 Stig Helge Westerheim Stord Orientering 58:00 +11:23 13:27
Harald Gjøsæther Stord Orientering diskvalifisert

H 17-C

2 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar de Fine Fitjar IL 36:58 17:26

H 40-

4 310 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Ottesen Stord Orientering 48:46 11:18
2 Sveinung Rykkje Stord Orientering 49:34 +0:48 11:30
3 Even Rolfsnes Stord Orientering 1:00:49 +12:03 14:06
4 Rune Vassenden Halsnøy OL 1:03:22 +14:36 14:42
5 Ove Vedøy Stord Orientering 1:28:23 +39:37 20:30

H 50-

4 310 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Henrik Hovden Stord Orientering 51:41 11:59
2 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 1:02:04 +10:23 14:24
3 Jarle Halland Stord Orientering 1:04:00 +12:19 14:50
4 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 1:06:41 +15:00 15:28
5 Magnar Hillesdal Stord Orientering 1:08:18 +16:37 15:50
6 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 1:10:27 +18:46 16:20
Jan Ove Øen Stord Orientering diskvalifisert

H 60-

2 640 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Helge Westerheim Stord Orientering 45:32 17:14
2 Wilhelm Engelsen Stord Orientering 54:10 +8:38 20:31
3 Sigmund Sætre Fitjar IL 1:04:36 +19:04 24:28
4 Per Audun Kloster Fitjar IL 1:11:15 +25:43 26:59

H 70-

2 640 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonny Huse Stord Orientering 58:46 22:15
2 Ingolf Dybvik Stord Orientering 1:04:13 +5:27 24:19
3 Steinar Slettemark Stord Orientering 1:04:50 +6:04 24:33
4 Harald Haugen Stord Orientering 1:14:45 +15:59 28:18

H-Open

2 640 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Skålevik Fitjar IL 43:54 16:37
2 Magnus Aarbø Stord Orientering 48:50 +4:56 18:29
3 Frode Fitjar Fitjar IL 56:30 +12:36 21:24
4 Geir Arne Isdahl Fitjar IL 1:12:09 +28:15 27:19
5 Annar Westerheim Fitjar IL 1:41:36 +57:42 38:29
Victor Aga Fitjar IL brutt

N-Open

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eldrid Fitjar Fitjar IL 40:48 20:24
0 Anna Fitjar Hjelle Fitjar IL 53:12 +12:24 26:36
0 Emma Fitjar Hjelle Fitjar IL 53:20 +12:32 26:40
0 Jon Fitjar Hjelle Fitjar IL 45:21 +4:33 22:40
0 Ola Fitjar Hjelle Fitjar IL 47:11 +6:23 23:35
0 Erika Jæger Stord Orientering 40:57 +0:09 20:28
0 Nikolai Olsen Fitjar IL 44:13 +3:25 22:06
0 Sebastian Olsen Fitjar IL 49:23 +8:35 24:41
0 Tonje Rykkje Stord Orientering 40:50 +0:02 20:25
0 Elanor Westerheim Fitjar IL 54:28 +13:40 27:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor