Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 8 juni 2016

N

1 600 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Emina Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 22:58 14:21
0 Isabel Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 24:08 +1:10 15:05
0 Linus Bekkelund Gjø-Vard OL 22:30 14:03
0 Selma Bekkelund Gjø-Vard OL 15:55 9:56
0 Henrik Berg Gjø-Vard OL 11:48 7:22
0 Sigurd Hatterud Eid Gjø-Vard OL 19:59 12:29
0 Anne Berthe Skari Engen Gjø-Vard OL 27:27 +4:29 17:09
0 Erland Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 22:51 14:16
0 Mina Holmen Snertingdal IF Orientering 39:06 +16:08 24:26
0 Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 24:20 +1:22 15:12
0 Tereza Hoptvogelova Gjø-Vard OL 23:08 +0:10 14:27
0 Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL 25:46 +2:48 16:06
0 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 23:59 +1:01 14:59
0 Kristine Villa Kristiansen Gjø-Vard OL 23:06 +0:08 14:26
0 Oda Olstad-Hamar Gjø-Vard OL 16:49 10:30
0 Milla U. Roland Snertingdal IF Orientering 25:02 +2:04 15:38
0 Marlin Røste Raufoss IL Orientering 23:40 +0:42 14:47
0 Andrine Solhaug Raufoss IL Orientering 23:25 +0:27 14:38
0 Emrik Solhaug Raufoss IL Orientering 22:38 14:08
0 Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 15:55 9:56
0 Anita Torseth Gjø-Vard OL 33:12 +10:14 20:45
0 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 33:30 +10:32 20:56
0 Amund Olai Øfstedal Gjø-Vard OL 33:39 +10:41 21:01
0 Josef Øhman Gjø-Vard OL 17:46 11:06
0 Rikke Nordahl Østerhus Gjø-Vard OL 24:16 +1:18 15:10
Even Nordli Eriksen Gjø-Vard OL diskvalifisert

C

2 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 22:44 8:25
2 Even Lien Gjø-Vard OL 23:09 +0:25 8:34
3 Iver Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 24:21 +1:37 9:01
4 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 30:03 +7:19 11:07
5 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 31:06 +8:22 11:31
6 Eskil Brobakken Snertingdal IF Orientering 41:03 +18:19 15:12
7 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 41:35 +18:51 15:24
8 Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 42:33 +19:49 15:45
9 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 57:02 +34:18 21:07
10 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 59:24 +36:40 22:00
11 Nelly Østerhaug Winterberg Gjø-Vard OL 1:13:20 +50:36 27:09
12 Emilie Grøterud Snertingdal IF Orientering 1:20:13 +57:29 29:42
13 Øystein Holmen Snertingdal IF Orientering 1:20:15 +57:31 29:43
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert

B

3 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 33:42 10:12
2 Espen Roland Snertingdal IF Orientering 38:42 +5:00 11:43
3 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 39:09 +5:27 11:51
4 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 39:24 +5:42 11:56
5 Wigard Nilsen Haugesund 40:06 +6:24 12:09
6 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 40:11 +6:29 12:10
7 Erik Haugen Ringsaker OK 43:09 +9:27 13:04
8 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 43:45 +10:03 13:15
9 Eivor Stensrud Raufoss IL Orientering 45:03 +11:21 13:39
10 Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll 51:41 +17:59 15:39
11 Roar Skoglund IL Veten 52:18 +18:36 15:50
12 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 54:00 +20:18 16:21
13 May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL 58:42 +25:00 17:47
14 Hilde Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:00:31 +26:49 18:20
15 Ingebjørg Felde Snertingdal IF Orientering 1:09:34 +35:52 21:04
Anders Kvamme Felde Snertingdal IF Orientering diskvalifisert

A

5 000 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Øhman Gjø-Vard OL 44:05 8:49
2 Anders Sollien OL Toten-Troll 47:30 +3:25 9:30
3 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 47:36 +3:31 9:31
4 Elias Øhman Gjø-Vard OL 48:19 +4:14 9:39
5 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 55:18 +11:13 11:03
6 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 55:49 +11:44 11:09
7 Hege Solerød Gjø-Vard OL 56:48 +12:43 11:21
8 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 57:38 +13:33 11:31
9 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 58:41 +14:36 11:44
10 Stein Arne Negård Vang OL 1:00:29 +16:24 12:05
11 Ola Brox OL Toten-Troll 1:02:58 +18:53 12:35
12 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:04:01 +19:56 12:48
13 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 1:08:53 +24:48 13:46
14 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:09:07 +25:02 13:49
15 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1:10:01 +25:56 14:00
16 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:10:46 +26:41 14:09
17 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:12:02 +27:57 14:24
18 Herman Bakke Løten o-lag 1:12:06 +28:01 14:25
19 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 1:14:49 +30:44 14:57
20 Simon Wich-Heiter Gjø-Vard OL 1:17:48 +33:43 15:33
21 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:18:51 +34:46 15:46
Marius Staff OL Toten-Troll diskvalifisert
Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor