Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafett
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 21 august 2016

D 11-12

1 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 31:00 15:58

H 11-12

1 940 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 20:24 10:30
2 Olve Hekland IL Gular 37:24 +17:00 19:16

A-Open

3 810 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Högstrand IFK Göteborg 30:43 8:03
2 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 36:11 +5:28 9:29
3 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 44:35 +13:52 11:42
4 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 49:56 +19:13 13:06
5 Inger Tone Nygård Egersund OK 51:22 +20:39 13:28
6 Marie Högstrand Markbygdens OK 59:43 +29:00 15:40

B-Open

2 760 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Kloster Fitjar IL 37:02 13:25

D/H -10

1 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Idun Hekland IL Gular 40:00 20:37
0 Lea Skauge IL Gular 39:31 20:22
0 Tonje Rykkje Stord Orientering 34:44 17:54
0 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 20:29 10:33

C-Open

1 940 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 18:00 9:16
2 Kjersti Eikemo Tveit Suldal Orienteringslag 24:30 +6:30 12:37
3 Emilie Skram Isdahl Fitjar IL 26:17 +8:17 13:32
4 Eline Fitjar Hjelle Fitjar IL 27:56 +9:56 14:23
5 Mikal Nordvik Gneist, IL 29:26 +11:26 15:10
6 Kjetil Hjelle Fitjar IL 33:54 +15:54 17:28
7 Oda Volden de Fine Fitjar IL 36:24 +18:24 18:45
8 Mathias Skauge IL Gular 56:25 +38:25 29:04

D/H 11-12N

1 550 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Nysæter Bergens TF 14:39 9:27
2 Johanna Mjelstad TIF Viking 14:42 +0:03 9:29
3 Sindre Solheim Eide Odda OL 15:20 +0:41 9:53
4 Iris Skage Gneist, IL 18:09 +3:30 11:42
5 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 30:51 +16:12 19:54

D/H 13-16N

1 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thorbjørn Hansen Odda OL 30:21 19:34

N Open

1 550 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Nora Ryen Bertelsen Odda OL 25:14 16:16
0 Christian Dale Bergens TF 15:33 10:01
0 Anna Fitjar Hjelle Stavanger Orienteringsklubb 55:58 +30:44 36:06
0 Erika Jæger Stord Orientering 26:07 +0:53 16:50
0 Håkon Øien Kloster Stord Orientering 21:03 13:34
0 Live Skjønberg Stord Orientering 26:11 +0:57 16:53
0 Marie Thomassen Varegg Fleridrett 27:26 +2:12 17:41
0 Elinor Øygard Odda OL 30:48 +5:34 19:52
0 William Øygard Odda OL 34:34 +9:20 22:18
0 Sigurd Oma Løyning Odda OL 17:32 11:18
0 Rannveig Oma Løyning Odda OL 18:11 11:43
0 Josefine Blomquist Bergens TF 23:23 15:05
0 Elias Nguyen Hansen Odda OL 24:37 15:52
0 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 27:29 +2:15 17:43
0 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 20:07 12:58
0 Karina Solheim Øyre Odda OL 21:55 14:08
0 Harald Solheim Eide Odda OL 28:12 +2:58 18:11
0 Øystein Tveit Suldal Orienteringslag 16:42 10:46
0 Torstein Kristensen Odda OL 34:04 +8:50 21:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor