Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016, Løp nr.1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, Løp nr.1
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 5 april 2016

D 11-12

2 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 29:54 11:30
2 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 34:39 +4:45 13:19
3 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 34:41 +4:47 13:20
4 Martha Wisløff Asker Skiklubb 38:59 +9:05 14:59
5 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 42:14 +12:20 16:14
5 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 42:14 +12:20 16:14
7 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 42:29 +12:35 16:20
8 Malin Sveen Bækkelagets SK 43:10 +13:16 16:36
9 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 45:12 +15:18 17:23
10 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 46:30 +16:36 17:53
11 Sara Martini Asker Skiklubb 47:01 +17:07 18:05
12 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 53:26 +23:32 20:33
13 Emilie Flø Lillomarka OL 54:13 +24:19 20:51
Ingrid Lurås Oppsal Orientering diskvalifisert

H 11-12

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jonas Krogh Oppsal Orientering 26:28 9:07
2 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 30:34 +4:06 10:32
3 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 31:35 +5:07 10:53
4 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 35:57 +9:29 12:23
5 Axel Aalde Nydalens SK 38:42 +12:14 13:20
6 Eskil Brænden Lillomarka OL 54:03 +27:35 18:38
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert
Balder Gammelli-Messel IL Koll diskvalifisert

D 13-16

2 900 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 22:08 7:37
2 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 22:58 +0:50 7:55
3 Marie Liland Nydalens SK 23:45 +1:37 8:11
4 Pernille Katla Fossum IF 24:09 +2:01 8:19
5 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 24:13 +2:05 8:21
6 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 24:28 +2:20 8:26
7 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 25:15 +3:07 8:42
8 Ragne Norrud Fossum IF 25:22 +3:14 8:44
9 Ingvild Høydal Nydalens SK 25:40 +3:32 8:51
10 Maren Norderud IL Tyrving 25:54 +3:46 8:55
11 Ada Wulfsberg Nydalens SK 25:59 +3:51 8:57
12 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 26:50 +4:42 9:15
13 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 27:11 +5:03 9:22
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 27:34 +5:26 9:30
15 Linn Mei Waaler Måren OK 27:43 +5:35 9:33
16 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 27:44 +5:36 9:33
17 Ingrid Madslien Nydalens SK 27:48 +5:40 9:35
18 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 29:04 +6:56 10:01
19 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 29:06 +6:58 10:02
20 Mina Jørgensen IL Tyrving 31:09 +9:01 10:44
21 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 33:01 +10:53 11:23
22 Tina Kalleson Oppsal Orientering 33:09 +11:01 11:25
23 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 34:00 +11:52 11:43
24 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 34:22 +12:14 11:51
25 Ea Lunøe Nydalens SK 35:18 +13:10 12:10
26 Hannah Mans Nydalens SK 35:33 +13:25 12:15
27 Ingunn Hofgaard Nydalens SK 35:51 +13:43 12:21
28 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 36:06 +13:58 12:26
29 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 36:39 +14:31 12:38
30 Ida Marie Flågen Heming Orientering 37:02 +14:54 12:46
31 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 37:04 +14:56 12:46
32 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 37:07 +14:59 12:47
33 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 37:27 +15:19 12:54
34 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 37:45 +15:37 13:01
35 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 38:28 +16:20 13:15
36 Hanna Andersen Heming Orientering 38:42 +16:34 13:20
37 Frida Solsrud Nydalens SK 38:49 +16:41 13:23
38 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 39:09 +17:01 13:30
39 Elin Flø Lillomarka OL 39:12 +17:04 13:31
40 Karoline Egner Granerud Asker Skiklubb 42:55 +20:47 14:47
41 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 45:55 +23:47 15:50
42 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 47:37 +25:29 16:25
43 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 47:57 +25:49 16:32
Pia Young Vik Nydalens SK diskvalifisert
Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert
Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert
Ina Martini Asker Skiklubb diskvalifisert

H 13-16

2 600 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Young Vik Nydalens SK 18:22 7:03
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 18:57 +0:35 7:17
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 19:38 +1:16 7:33
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 19:52 +1:30 7:38
5 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 20:37 +2:15 7:55
6 Trygve Myhr Asker Skiklubb 20:59 +2:37 8:04
7 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 21:09 +2:47 8:08
8 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 21:16 +2:54 8:10
9 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 21:59 +3:37 8:27
10 Henrik Reusch Heming Orientering 22:19 +3:57 8:35
11 Sivert Sande Kverme Fossum IF 22:23 +4:01 8:36
12 Torjus Ullern IL Tyrving 22:33 +4:11 8:40
13 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 23:07 +4:45 8:53
14 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 23:25 +5:03 9:00
15 Felix Moe Heming Orientering 23:32 +5:10 9:03
16 Gaute Bergan Nydalens SK 24:21 +5:59 9:21
17 Johannes Halvorsen Nydalens SK 25:53 +7:31 9:57
17 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 25:53 +7:31 9:57
19 August Syrdal Øen Heming Orientering 25:55 +7:33 9:58
20 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 26:12 +7:50 10:04
21 Simen Fritzner Nittedal OL 26:17 +7:55 10:06
22 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 26:33 +8:11 10:12
23 Ådne Skjærstein IL Tyrving 27:09 +8:47 10:26
24 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 27:22 +9:00 10:31
25 Storm Kleiva Nydalens SK 27:40 +9:18 10:38
26 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 28:13 +9:51 10:51
27 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 28:19 +9:57 10:53
28 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 28:31 +10:09 10:58
29 Ferdinand Fremming Heming Orientering 29:49 +11:27 11:28
30 Jonas Myhr Asker Skiklubb 30:09 +11:47 11:35
31 Endre Mella Oppsal Orientering 31:51 +13:29 12:15
32 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 32:03 +13:41 12:19
33 Jonas Aarseth Nydalens SK 35:29 +17:07 13:38
34 Elias Stubberud Nydalens SK 36:42 +18:20 14:06
35 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 37:28 +19:06 14:24
36 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 41:41 +23:19 16:01
37 Arthur Brunborg Nittedal OL 41:53 +23:31 16:06
Kristian Østermann Heming Orientering diskvalifisert
Petter Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Tobias Mikael Espedal Nydalens SK diskvalifisert
Isak Jonsson Nydalens SK diskvalifisert
Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert
Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK diskvalifisert
Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering diskvalifisert
Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb diskvalifisert
Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert
Eirik Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert
Anders Horvei Raumar Orientering diskvalifisert
Håkon Sturød Nydalens SK diskvalifisert
Sondre Rokke Noteam brutt
Sondre Rokke Noteam brutt

D 17-

2 900 m, 73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 19:43 6:47
2 Tone E Lye Nydalens SK 19:44 +0:01 6:48
3 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 19:46 +0:03 6:48
4 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 20:24 +0:41 7:02
5 Ina Westerlund Nydalens SK 20:28 +0:45 7:03
6 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 20:48 +1:05 7:10
7 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 21:09 +1:26 7:17
8 Synne Strand Asker Skiklubb 21:14 +1:31 7:19
9 Guro Vassend Fossum IF 21:18 +1:35 7:20
10 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 21:30 +1:47 7:24
11 Tonje Vassend Fossum IF 21:36 +1:53 7:26
12 Anne Johanne Lind Nydalens SK 21:46 +2:03 7:30
13 Hanne Nøvik Nydalens SK 21:48 +2:05 7:31
14 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 21:51 +2:08 7:32
14 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 21:51 +2:08 7:32
16 Ida Tiltnes IL Tyrving 22:08 +2:25 7:37
16 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 22:08 +2:25 7:37
18 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 22:16 +2:33 7:40
19 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 22:26 +2:43 7:44
20 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 22:42 +2:59 7:49
21 Julie Hjortland Larvik OK 22:43 +3:00 7:50
22 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 22:44 +3:01 7:50
23 Åsa Franzen IL Tyrving 22:47 +3:04 7:51
24 Line Hagman Bækkelagets SK 23:00 +3:17 7:55
25 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 23:01 +3:18 7:56
26 Marit Vala Oppsal Orientering 23:15 +3:32 8:01
27 Monica Wigemyr Oddersjaa SSK 23:20 +3:37 8:02
28 Oda Lægran Nydalens SK 23:33 +3:50 8:07
29 Åshild Faller Råheim Fet OL 23:36 +3:53 8:08
30 Elin Ekeberg IL Tyrving 24:16 +4:33 8:22
31 Camilla Stridsklev IL Tyrving 24:41 +4:58 8:30
32 Karen Bjergaard Nydalens SK 24:45 +5:02 8:32
33 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 24:53 +5:10 8:34
33 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 24:53 +5:10 8:34
35 Cristina Luis Nydalens SK 24:59 +5:16 8:36
36 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 25:04 +5:21 8:38
37 Toril Nes Nydalens SK 25:10 +5:27 8:40
38 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 25:36 +5:53 8:49
39 Ingrid Tronshaug Stokke IL 25:40 +5:57 8:51
40 Guro Jordheim Hemsedal IL 25:42 +5:59 8:51
41 Marianne Bakken Nydalens SK 25:48 +6:05 8:53
42 Åse Bergan Nydalens SK 25:50 +6:07 8:54
43 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 26:01 +6:18 8:58
44 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 26:09 +6:26 9:01
45 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 26:32 +6:49 9:08
46 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 26:38 +6:55 9:11
47 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 27:10 +7:27 9:22
48 Marit Isachsen Asker Skiklubb 27:42 +7:59 9:33
49 Ida Tangen Nydalens SK 27:56 +8:13 9:37
50 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 28:20 +8:37 9:46
51 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 29:14 +9:31 10:04
52 Elise Ullern IL Tyrving 29:23 +9:40 10:07
53 Christine Turter Sandvold Nydalens SK 29:32 +9:49 10:11
54 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 29:57 +10:14 10:19
55 Hedvig Vollset Heming Orientering 30:27 +10:44 10:30
56 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 30:43 +11:00 10:35
57 Marthe Ramstad Fet OL 30:47 +11:04 10:36
58 Joanna Eriksson Nydalens SK 30:52 +11:09 10:38
59 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 31:31 +11:48 10:52
60 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 31:32 +11:49 10:52
61 Lina Undrum Mariussen Oppsal Orientering 31:36 +11:53 10:53
62 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 32:28 +12:45 11:11
63 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 32:48 +13:05 11:18
64 Marie Ullevålseter Nydalens SK 34:52 +15:09 12:01
65 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 38:40 +18:57 13:20
66 Yvonne Svendsen IL Tyrving 42:46 +23:03 14:44
67 Ronja Heller Bækkelagets SK 53:49 +34:06 18:33
68 Ingrid Eck Jore Stokke IL 1:06:40 +46:57 22:59
Linn Hokholt NTNUI diskvalifisert
Rikke Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert
Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK diskvalifisert
Siri Ulvestad Nydalens SK diskvalifisert
Marion Huber Nydalens SK diskvalifisert

H 17-

2 900 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Johansson IL Tyrving 16:25 5:39
2 Anders Vister Nydalens SK 16:33 +0:08 5:42
3 Riccardo Scalet Lillomarka OL 16:51 +0:26 5:48
4 Sindre Rønning Fossum IF 16:59 +0:34 5:51
5 Anders Tiltnes IL Tyrving 17:13 +0:48 5:56
6 Thomas Nipen Nydalens SK 17:14 +0:49 5:56
7 Robert Merl Lillomarka OL 17:22 +0:57 5:59
8 Magnus Svingheim Raumar Orientering 17:24 +0:59 6:00
9 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 17:31 +1:06 6:02
10 Henrik Eijsink Nydalens SK 17:47 +1:22 6:07
11 Bojan Blumenstein Nydalens SK 18:13 +1:48 6:16
12 Erik Sagvolden Nydalens SK 18:25 +2:00 6:21
13 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 18:33 +2:08 6:23
14 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 18:37 +2:12 6:25
15 Axel Hoveid Asker Skiklubb 18:57 +2:32 6:32
16 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 18:59 +2:34 6:32
16 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 18:59 +2:34 6:32
18 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 19:05 +2:40 6:34
19 Elias Jonsson Nydalens SK 19:07 +2:42 6:35
20 Erik Persson Oppsal Orientering 19:18 +2:53 6:39
21 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:22 +2:57 6:40
22 Halvor Saunes Nydalens SK 19:32 +3:07 6:44
23 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:36 +3:11 6:45
24 Knut Aasheim Oppsal Orientering 19:46 +3:21 6:48
25 Stian Bergersen IL Tyrving 19:47 +3:22 6:49
26 Per Wiréhn Asker Skiklubb 19:50 +3:25 6:50
27 Øyvind Enger NTNUI 19:51 +3:26 6:50
28 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 19:54 +3:29 6:51
29 Trygve Tømta Raumar Orientering 19:56 +3:31 6:52
30 Ivar Seierstad IL GeoForm 20:09 +3:44 6:56
31 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 20:21 +3:56 7:01
32 Sam Lunøe Nydalens SK 20:25 +4:00 7:02
32 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 20:25 +4:00 7:02
34 Jostein Tandberg Nydalens SK 20:40 +4:15 7:07
35 Tarjei Vollset Heming Orientering 20:59 +4:34 7:14
36 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 21:00 +4:35 7:14
37 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 21:24 +4:59 7:22
38 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 21:53 +5:28 7:32
39 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 22:10 +5:45 7:38
40 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 22:19 +5:54 7:41
41 Magnus Wølneberg IL Tyrving 22:31 +6:06 7:45
42 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 22:33 +6:08 7:46
43 Kjetil Friestad Kristiansand OK 22:34 +6:09 7:46
44 Mathias Olsen Larvik OK 22:41 +6:16 7:49
45 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 22:44 +6:19 7:50
46 Marcus Faruga Karldén Kvillebyns SK 22:48 +6:23 7:51
47 Lukas Liland Nydalens SK 23:01 +6:36 7:56
48 Sondre Sande Gullord Nydalens SK 23:04 +6:39 7:57
49 Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering 23:19 +6:54 8:02
50 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 23:20 +6:55 8:02
51 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 23:58 +7:33 8:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
52 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 24:14 +7:49 8:21
53 Morten Tangen Måren OK 24:18 +7:53 8:22
54 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 25:25 +9:00 8:45
54 Helge Bakkehøi Østmarka OK 25:25 +9:00 8:45
56 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 26:16 +9:51 9:03
57 Markus Glad Nydalens SK 26:25 +10:00 9:06
58 Andreas Vaage Bækkelagets SK 27:21 +10:56 9:25
59 Martin Langaas Oppsal Orientering 28:04 +11:39 9:40
60 John Eivind Presterud Fet OL 30:05 +13:40 10:22
61 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 32:39 +16:14 11:15
62 Torbjørn Dalløkken IL GeoForm 32:44 +16:19 11:17
63 Stian Lillegård Lillomarka OL 35:57 +19:32 12:23
Felix Breitschädel Bækkelagets SK diskvalifisert
Håvard Haga Nydalens SK diskvalifisert
Ludvig Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert
Erik Andersson Järla Orientering diskvalifisert
Erik Andersson Järla Orientering diskvalifisert
Oscar Moe Heming Orientering diskvalifisert
Kasper Fosser Heming Orientering diskvalifisert
Espen Coward OK Sør diskvalifisert
Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert
Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL diskvalifisert
Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert
Joar Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert
Matthew Speake Lillomarka OL diskvalifisert
Ove Sætra Hadeland OL diskvalifisert

D 40-

2 600 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 22:48 8:46
2 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 23:19 +0:31 8:58
2 Hege Feiring IL Tyrving 23:19 +0:31 8:58
4 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 23:56 +1:08 9:12
5 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 24:28 +1:40 9:24
6 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 25:17 +2:29 9:43
7 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 25:56 +3:08 9:58
8 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 26:11 +3:23 10:04
9 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 26:21 +3:33 10:08
10 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 26:26 +3:38 10:10
11 Marit B. Eithun Nittedal OL 26:44 +3:56 10:16
12 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 28:46 +5:58 11:03
13 Trine Oldernes Lillomarka OL 28:52 +6:04 11:06
14 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 31:04 +8:16 11:56
15 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 31:26 +8:38 12:05
16 Heidi Østli Raumar Orientering 31:28 +8:40 12:06
17 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 32:22 +9:34 12:26
18 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 32:27 +9:39 12:28
19 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 33:54 +11:06 13:02
20 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 34:10 +11:22 13:08
21 Solveig Bergan Nydalens SK 35:21 +12:33 13:35
22 Janne Moe Heming Orientering 37:04 +14:16 14:15
23 Marianne Reusch Heming Orientering 38:26 +15:38 14:46
24 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 40:28 +17:40 15:33
25 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 40:38 +17:50 15:37
26 Linda Fredh Måren OK 42:48 +20:00 16:27
27 Aase Mestad Noteam 42:54 +20:06 16:30
27 Aase Mestad Noteam 42:54 +20:06 16:30
29 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 47:16 +24:28 18:10
Sølvi Martini Asker Skiklubb diskvalifisert
Else Kari Scheele Nydalens SK diskvalifisert
Ann Elin Flågen Heming Orientering diskvalifisert

H 40-

2 600 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Brox IL Tyrving 19:19 7:25
2 Svein Nygård Lillomarka OL 19:55 +0:36 7:39
3 Audun Bjerknes Måren OK 20:20 +1:01 7:49
4 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 20:43 +1:24 7:58
4 Inge Gunnes IL Tyrving 20:43 +1:24 7:58
6 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 21:00 +1:41 8:04
7 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 21:09 +1:50 8:08
8 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 21:57 +2:38 8:26
9 Geir Hoff IL Tyrving 22:06 +2:47 8:30
10 Trond Lund IL Tyrving 22:09 +2:50 8:31
11 Christian Jomaas Fossum IF 22:22 +3:03 8:36
12 Torstein Hole Nydalens SK 22:28 +3:09 8:38
13 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 22:59 +3:40 8:50
14 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 23:14 +3:55 8:56
15 Bjørn Martini Asker Skiklubb 23:15 +3:56 8:56
16 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 23:46 +4:27 9:08
17 Kyrre Gran Fet OL 24:08 +4:49 9:16
18 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 24:22 +5:03 9:22
19 Svein Granerud Asker Skiklubb 24:50 +5:31 9:33
20 Ola Lesteberg Kongsberg OL 25:16 +5:57 9:43
21 Anders Flågen Heming Orientering 25:21 +6:02 9:45
22 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 25:45 +6:26 9:54
22 Tor Ringstad Hedrum OL 25:45 +6:26 9:54
24 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 26:06 +6:47 10:02
25 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 26:36 +7:17 10:13
26 Henrik Vaage Bækkelagets SK 26:38 +7:19 10:14
27 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 27:10 +7:51 10:26
28 Jon Solsrud Noteam 28:15 +8:56 10:51
28 Jon Solsrud Noteam 28:15 +8:56 10:51
30 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 29:15 +9:56 11:15
31 Ove Hildrum Lillomarka OL 29:29 +10:10 11:20
32 Haakon Knudsen Oppsal Orientering 30:13 +10:54 11:37
Henning Spjelkavik IL Tyrving diskvalifisert
Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering diskvalifisert
Espen Messel IL Koll diskvalifisert
Eirik Jørgensen IL Tyrving diskvalifisert
Bjørn Hauge Nydalens SK diskvalifisert
Øystein Rapp Raumar Orientering diskvalifisert
Jørn Limi Oppsal Orientering diskvalifisert

D 50-

2 900 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Madslien Nydalens SK 22:43 7:50
2 Alix Young Vik Nydalens SK 26:00 +3:17 8:57
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 27:18 +4:35 9:24
4 Linda Hanssen Østmarka OK 27:53 +5:10 9:36
5 Åshild Flatebakken IL Tyrving 27:59 +5:16 9:38
6 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 28:16 +5:33 9:44
7 Marianne Njåstein IL Tyrving 28:19 +5:36 9:45
8 Christine Gjermo Østmarka OK 28:26 +5:43 9:48
9 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 28:30 +5:47 9:49
10 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 28:40 +5:57 9:53
11 Mette Hallén Nydalens SK 29:25 +6:42 10:08
12 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 29:41 +6:58 10:14
13 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 30:28 +7:45 10:30
14 Berit Berge IL Tyrving 30:41 +7:58 10:34
15 Line Telje Høydal Nydalens SK 31:48 +9:05 10:57
16 Runa Skyttersæter Heming Orientering 32:26 +9:43 11:11
17 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 33:24 +10:41 11:31
18 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 33:31 +10:48 11:33
19 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 33:33 +10:50 11:34
20 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 33:51 +11:08 11:40
21 Ellen Marie Turter Nydalens SK 35:51 +13:08 12:21
22 Ida Engen Raumar Orientering 36:15 +13:32 12:30
23 Anna Göhlman IL Tyrving 36:24 +13:41 12:33
24 Jartrud Steinsli Østmarka OK 36:38 +13:55 12:37
25 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 36:46 +14:03 12:40
26 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 39:01 +16:18 13:27
27 Else Grandal IL Tyrving 40:27 +17:44 13:56
28 Åse Brødholt Indre Østfold OK 40:28 +17:45 13:57
29 Anne Myhr Nydalens SK 41:00 +18:17 14:08
30 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 42:12 +19:29 14:33
31 Anne Dahl Nydalens SK 46:44 +24:01 16:06
Gry Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert
Kjersti Skantze IL Tyrving diskvalifisert
Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert

H 50-

2 900 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Are Kristiansen IL Tyrving 20:30 7:04
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 20:36 +0:06 7:06
3 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 21:14 +0:44 7:19
4 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 21:29 +0:59 7:24
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 21:40 +1:10 7:28
6 Bent Skatvedt Raumar Orientering 21:52 +1:22 7:32
7 Einar Lunøe Nydalens SK 22:11 +1:41 7:38
8 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 22:15 +1:45 7:40
9 Frode Kamsvåg IL Tyrving 23:11 +2:41 7:59
10 Sören Jonsson Nydalens SK 23:15 +2:45 8:01
11 Ole Petter Haugen Nydalens SK 23:21 +2:51 8:03
12 Kjetil Espedal Nydalens SK 23:35 +3:05 8:07
13 Arne Dybdahl Lillomarka OL 23:36 +3:06 8:08
14 Christian Grotnes IL Tyrving 23:37 +3:07 8:08
15 Nils Petter Fremming Heming Orientering 23:50 +3:20 8:13
16 Nils Hæstad Fossum IF 24:14 +3:44 8:21
17 Knut Erling Øen Heming Orientering 24:17 +3:47 8:22
18 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 24:39 +4:09 8:30
19 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 24:41 +4:11 8:30
20 Hallvard Koren OK Moss 25:15 +4:45 8:42
21 Hallvard Berg IL Tyrving 25:19 +4:49 8:43
22 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 25:21 +4:51 8:44
23 Morten Karlsen Måren OK 25:40 +5:10 8:51
24 Harald Kvisli Notodden OL 25:47 +5:17 8:53
25 Karl Aasmund Erøy OK Moss 25:51 +5:21 8:54
26 Egil Eide IL Tyrving 26:00 +5:30 8:57
27 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 26:04 +5:34 8:59
28 Ottar Wiklund Nydalens SK 26:42 +6:12 9:12
29 Håvard Christiansen Noteam 26:52 +6:22 9:15
29 Håvard Christiansen Noteam 26:52 +6:22 9:15
31 Terje Bråten Raumar Orientering 26:55 +6:25 9:16
32 Johan Mattsson Lillomarka OL 27:49 +7:19 9:35
33 Jarl Øvstedal Nydalens SK 28:05 +7:35 9:41
34 Ove Martinsen Hauketo IF 28:15 +7:45 9:44
35 Magne Brænden Lillomarka OL 28:30 +8:00 9:49
36 Stein Mella Oppsal Orientering 29:12 +8:42 10:04
37 Per Stedje Østmarka OK 29:14 +8:44 10:04
38 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 29:45 +9:15 10:15
39 Truls Angell Lillomarka OL 29:52 +9:22 10:17
40 Øyvind Helmersen Fet OL 30:36 +10:06 10:33
41 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 30:37 +10:07 10:33
42 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 30:58 +10:28 10:40
43 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 33:07 +12:37 11:25
44 Thor Vollset Heming Orientering 34:26 +13:56 11:52
45 Donald Skantze IL Tyrving 37:03 +16:33 12:46
46 Morten Engebretsen Raumar Orientering 46:53 +26:23 16:10
Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF diskvalifisert
Trond Hegna Asker Skiklubb diskvalifisert
Are Njåstein IL Tyrving diskvalifisert
Per Ola Ulseth Nydalens SK diskvalifisert
Lasse Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert

D 60-

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgit Korvald Nydalens SK 28:24 9:47
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 32:42 +4:18 11:16
3 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 33:44 +5:20 11:37
4 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 42:15 +13:51 14:34
5 Liv Haugli Heming Orientering 43:43 +15:19 15:04
6 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 45:46 +17:22 15:46

H 60-

2 900 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 22:51 7:52
2 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 23:58 +1:07 8:15
3 Øyvind Sørlie Hadeland OL 24:52 +2:01 8:34
4 Einar Jensen Nydalens SK 25:08 +2:17 8:40
5 Stein Klyve OK Moss 26:04 +3:13 8:59
6 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 26:17 +3:26 9:03
7 Reidar Fossum Asker Skiklubb 26:18 +3:27 9:04
8 Bård Natvig Nittedal OL 26:45 +3:54 9:13
9 Vidar Elvekrok Eiker OL 27:03 +4:12 9:19
10 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 29:45 +6:54 10:15
11 Olav Nipen IL Tyrving 30:24 +7:33 10:28
12 Petter Næss Oppsal Orientering 30:44 +7:53 10:35
13 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 31:52 +9:01 10:59
14 Jan Sveen Raumar Orientering 33:46 +10:55 11:38
15 Stein Myhre Nydalens SK 35:54 +13:03 12:22
16 Terje Malm Hamar OK 37:00 +14:09 12:45
Nils-Petter Wiik Driv IL diskvalifisert
Øyvind Gylver Asker Skiklubb diskvalifisert
Helge Lye IL Tyrving diskvalifisert
Ketil Berge Vestre Akers SK diskvalifisert
Erik Moe Heming Orientering brutt

D 70-

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 39:09 15:03
2 Unni Drage Haugerud IF 42:26 +3:17 16:19
Inger Skaug Oppsal Orientering diskvalifisert

H 70-

2 600 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Holmboe IL Tyrving 27:34 10:36
2 Einar Hem Lillomarka OL 28:54 +1:20 11:06
3 Helge Revhaug Ringerike OL 29:45 +2:11 11:26
4 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 29:47 +2:13 11:27
5 John Thomas Petersen Nittedal OL 31:07 +3:33 11:58
6 Per Fosser Indre Østfold OK 31:44 +4:10 12:12
7 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 33:11 +5:37 12:45
8 Roar Bjordal Oppsal Orientering 34:36 +7:02 13:18
9 Tor Drage Haugerud IF 38:35 +11:01 14:50
10 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 55:20 +27:46 21:16
Bjørn Egner Heming Orientering diskvalifisert
Leif Bråten Heming Orientering diskvalifisert
Bjørn Sandelien Heming Orientering diskvalifisert

H Bedrift

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wiig Mathisen Open iT 23:09 7:58

D Rekrutt

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 18:32
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 28:06
Agnes Halvorsen Nydalens SK 21:25
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 15:37
Ane Hustvedt Oppsal Orientering 15:08
Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 28:31
Mari Kalleson Oppsal Orientering 21:32
Åse Lurås Oppsal Orientering 32:21
Helen McGrath Noteam 18:05
Helen McGrath Noteam 18:05
Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 15:09
Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 21:46
Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 23:08
Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 20:16
Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 15:38

H Rekrutt

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Aksel Eide Bækkelagets SK 15:32
Odin Gammelli-Messel IL Koll 38:42
Vilhelm S. Gilhuus-Moe Oppsal Orientering 18:49
Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 12:49
Markus Hirsch Bækkelagets SK 19:35
Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 19:34
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 21:20
Oscar Johansen Bækkelagets SK 24:59
Leon Knudsen Oppsal Orientering 15:59
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 16:09
Eirik Rokke Noteam 30:30
Eirik Rokke Noteam 30:30
Ullern Speidergruppe Ullern Speidergruppe 20:11
Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering 24:58
Birk Eidelbrekt Wold Oppsal Orientering 28:03
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 14:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor