Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SO-Cup løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SO-Cup løp 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 21 april 2016

Jenter over 60

3 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 41:47 11:17
2 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 50:11 +8:24 13:33
3 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 51:14 +9:27 13:50
4 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 52:31 +10:44 14:11
5 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:15:55 +34:08 20:31
Emma Arthur Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Jenter 10-12

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 38:47 14:55

Gutter 10-12

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 31:56 12:16
2 Jens Gyland Stavanger Orienteringsklubb 1:22:50 +50:54 31:51

Jenter 13-16

2 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 21:55 8:25
2 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 26:33 +4:38 10:12
3 Mathea Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 29:47 +7:52 11:27
4 Sara Westrum Færevåg Stavanger Orienteringsklubb 31:18 +9:23 12:02
5 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 38:48 +16:53 14:55
6 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 44:15 +22:20 17:01

Gutter 13-16

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vetle Myhre Stavanger Orienteringsklubb 58:07 22:21

Jenter 17-59

3 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 40:26 10:55
2 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 40:51 +0:25 11:02
3 Vibeke Lamark Ganddal IL 42:36 +2:10 11:30
4 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 43:08 +2:42 11:39
5 Tone Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 46:14 +5:48 12:29
6 Liv Grete Obustad Stavanger Orienteringsklubb 46:16 +5:50 12:30
7 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 47:39 +7:13 12:52
8 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 54:24 +13:58 14:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:00:32 +20:06 16:21
10 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:13:01 +32:35 19:44
11 Gro Mariero Totland Stavanger Orienteringsklubb 1:26:22 +45:56 23:20
Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Gutter over 60

3 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 31:13 8:26
2 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 39:16 +8:03 10:36
3 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 40:17 +9:04 10:53
4 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 43:06 +11:53 11:38
5 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 43:47 +12:34 11:50
6 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 53:20 +22:07 14:24
7 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 55:05 +23:52 14:53
8 Geir Husdal TIF Viking 1:02:36 +31:23 16:55

Gutter 17-59

3 700 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 28:29 7:41
2 Pål H. Gjerden Stavanger Orienteringsklubb 35:34 +7:05 9:36
3 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 35:46 +7:17 9:40
4 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 36:03 +7:34 9:44
5 Jone Sæbø Stavanger Orienteringsklubb 37:43 +9:14 10:11
6 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 38:13 +9:44 10:19
7 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 38:16 +9:47 10:20
8 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 40:00 +11:31 10:48
9 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 42:34 +14:05 11:30
10 Morten Færevåg Stavanger Orienteringsklubb 42:40 +14:11 11:31
11 Anders Thengs Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 47:33 +19:04 12:51
12 Daniel Carlson Stavanger Orienteringsklubb 53:09 +24:40 14:21
13 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:02:00 +33:31 16:45
14 Vegard Villmones Ganddal IL 1:05:37 +37:08 17:44
Knut Husdal Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Birk G. Vatland Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Nybegynnere

1 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 20:54 13:56
2 Tone Wadel Stavanger Orienteringsklubb 22:50 +1:56 15:13
3 Henrik Wadel Stavanger Orienteringsklubb 22:51 +1:57 15:14
4 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 28:32 +7:38 19:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor