Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 6 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 6 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 21 juni 2016

N-Åpen

1 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka 14:50 8:43
2 Nene Diallo Østmarka OK 27:24 16:07
3 Katrine Price Østmarka OK 30:36 18:00
4 Miriam Ramsgaard Østmarka OK 30:53 18:10
5 Ada von Simson Østmarka OK 32:30 19:07
6 Regine Røisland Østmarka OK 32:31 19:07
7 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 33:36 19:45
8 Tina Bakkehøi Østmarka OK 34:09 20:05
9 Ingrid Bakkehøi Østmarka OK 34:10 20:05
10 Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 34:17 20:10
11 Ingrid Price Østmarka OK 55:55 32:53

D10

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 34:34 13:49
2 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 41:03 16:25
3 Martine Haug Østmarka OK 55:20 22:08
4 Bertine Mjøster Østmarka OK 55:25 22:10

H10

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Linløkken Østmarka OK 21:52 8:44
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 30:37 12:14

D11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Nermoen Østmarka OK 24:14 9:41
2 Gina Brevik Østmarka OK 41:03 +16:49 16:25

H11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Huuse Østmarka OK 30:01 12:00
2 Andreas Sandernes Østmarka OK 31:11 +1:10 12:28
3 Kristoffer Nomeland Østmarka OK 35:50 +5:49 14:20

D13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matilde Holen Østmarka OK 35:46 14:18

H13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 36:28 14:35
2 Martin Jystad Østmarka OK 36:36 +0:08 14:38

D13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 51:06 15:01
2 Jenny Emilie Herredsvela Østmarka OK 1:09:22 +18:16 20:24
3 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 2:01:32 +1:10:26 35:44

H13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Otterlei Østmarka OK 43:12 12:42
2 Henrik Gudim Østmarka OK 1:33:22 +50:10 27:27
3 Magnus Jystad Østmarka OK 1:33:37 +50:25 27:32

H15-20B

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 56:40 16:40

H15-16

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Ramberg Østmarka OK 55:58 13:59

C-Åpen

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 29:08 11:39
2 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 35:49 +6:41 14:19
3 Tor Simonsen OK Øst 39:37 +10:29 15:50

B-Åpen

3 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt 43:41 12:50
2 Thomas Grøstad Østmarka OK 57:19 +13:38 16:51
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 58:34 +14:53 17:13
4 Knut Winsvold Østmarka OK 1:03:58 +20:17 18:48
5 Magne Musli LØRENSKOG KOMMUNE 1:14:15 +30:34 21:50
6 Joakim Reitan FFI 1:16:25 +32:44 22:28
7 Ellen Skjold Kvåle Østmarka OK 1:16:26 +32:45 22:28
8 Siv Jystad Østmarka OK 1:53:23 +1:09:42 33:20
9 Katrine Holen Østmarka OK 1:53:26 +1:09:45 33:21
10 Ping Ouyang Østmarka OK 1:59:04 +1:15:23 35:01
Mariann Hauge FFI BIL diskvalifisert

A-Åpen

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Hangell Bakke Lillomarka 59:02 14:45
2 Truls Hangell Lillomarka 1:12:04 +13:02 18:01

A-Kort

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Eriksen OK Øst 32:34 14:09
2 Kirsti M. Blomdal LØRENSKOG KOMMUNE 40:42 +8:08 17:41

D17-

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Vogt Østmarka OK 47:25 11:51
2 Linda Hanssen Østmarka OK 48:46 +1:21 12:11

D45

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Nermoen Østmarka OK 1:06:05 16:31
2 Ingrid Hernes Østmarka OK 1:08:47 +2:42 17:11
Jartrud Steinsli Østmarka OK diskvalifisert

D65

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn Kari Hygen Freidig 38:20 16:40

H17-

5 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matthew Speake Lillomarka 38:48 7:45
2 Trond Kortner Østmarka OK 43:18 +4:30 8:39
3 Helge Bakkehøi Østmarka OK 53:11 +14:23 10:38
4 Håvar Brevik Østmarka OK 1:05:29 +26:41 13:05
5 Bendik Ekseth Fet O-lag 1:09:44 +30:56 13:56
6 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:13:01 +34:13 14:36
7 Frode Bakkehøi Østmarka OK 1:14:14 +35:26 14:50

H45

5 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut E. Helland Østmarka OK 52:46 10:33
2 Terje Linløkken Østmarka OK 1:13:35 +20:49 14:43
3 Jørn Mjøster Østmarka OK 1:22:28 +29:42 16:29
4 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:23:50 +31:04 16:46
Per Stedje Østmarka OK diskvalifisert

H55

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Thingsrud Østmarka OK 39:31 9:52
2 Rune Teigland Østmarka OK 42:42 +3:11 10:40
3 Bjørn Christensen Østmarka OK 44:01 +4:30 11:00

H65

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Arne Ulfeng Østmarka OK 31:30 13:41
2 Karl Gustavsen Østmarka OK 40:52 +9:22 17:46
3 Per Kåre Herredsvela Østmarka OK 42:07 +10:37 18:18
4 Jacob Hygen Freidig 46:08 +14:38 20:03

H75

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Chr Skeie Østmarka OK 44:00 19:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor