Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 5 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 5 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 14 juni 2016

N-Åpen

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jostein Nermoen Østmarka OK 14:10
2 Stian Lillegård Lillomarka 16:12
3 Andreas Sandernes Østmarka OK 23:24
4 Samuel Aarebrot Heistad Østmarka OK 29:01
5 Marius Esvall Østmarka OK 29:06
6 Amund Kortner Østmarka OK 30:21
Regine Røisland Østmarka OK diskvalifisert

D10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elise Katrin Berg Østmarka OK 38:00
2 Gina Brevik Østmarka OK 43:38
3 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 51:08
4 Line Hetle Wassberg Oppsal 53:08
Inger Næss Østmarka OK diskvalifisert
Ann Kristin Kramer Østmarka OK diskvalifisert
Elise Næss Østmarka OK diskvalifisert

H10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathias Linløkken Østmarka OK 19:42

D11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nene Diallo Østmarka OK 34:25

D13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jenny Emilie Herredsvela Østmarka OK 35:51

H13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Eriksen Østmarka OK 1:00:12
2 Audun Eriksen Østmarka OK 1:00:24 +0:12

D13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 59:21
Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK diskvalifisert

H13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Linløkken Østmarka OK 1:01:03
2 Henrik Gudim Østmarka OK 1:06:17 +5:14
3 John Otterlei Østmarka OK 1:06:27 +5:24

H15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 53:37

C-Åpen

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 June Herredsvela Østmarka OK 42:28
2 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 45:24 +2:56
3 Sigrid Raunholm Østmarka OK 1:00:27 +17:59

B-Åpen

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Assaf Bar-Nathan Lillomarka 42:49
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 46:40 +3:51
3 Knut Winsvold Østmarka OK 54:17 +11:28
4 Thomas Grøstad Østmarka OK 55:04 +12:15
5 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt 56:27 +13:38
6 Line Bar-Nathan Lillomarka 1:18:02 +35:13
Geir Linløkken Østmarka OK diskvalifisert
Siv Jystad Østmarka OK diskvalifisert

A-Åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linda Hanssen Østmarka OK 48:53
2 Knut Ivar Vestli Ål IL 55:52 +6:59
3 Petter Næss Oppsal Orientering 57:04 +8:11
4 Dag Haugland Østmarka OK 1:00:26 +11:33

A-Lang

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut E. Helland Østmarka OK 44:41
2 Magnus Ramberg Østmarka OK 48:55 +4:14
3 Rune Teigland Østmarka OK 52:54 +8:13
4 Reidar Fossum Asker skiklubb 55:14 +10:33
5 Øystein Kildahl Østmarka OK 56:21 +11:40
6 Inge Ramberg Østmarka OK 57:27 +12:46
7 Håvar Brevik Østmarka OK 1:01:38 +16:57
8 Nils Petter Wiik IL Driv 1:03:25 +18:44
9 Erik Næss Østmarka OK 1:09:19 +24:38
10 Svein Otterlei Østmarka OK 1:16:28 +31:47

A-Kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Hernes Østmarka OK 49:59
2 Ingrid Nermoen Østmarka OK 52:25 +2:26
3 Monica Brevik Østmarka OK 57:51 +7:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor