Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 4 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 4 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 7 juni 2016

N-Åpen

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 28:30 15:00
2 Tor Arne Ulfeng Østmarka OK 30:43 16:10
3 Martin Jystad Østmarka OK 31:35 16:37
4 Samuel Aarebrot Heistad Østmarka 31:51 16:45

D10

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bertine Mjøster Østmarka OK 1:02:19 23:58
2 Martine Haug Østmarka OK 1:02:26 24:00

H10

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Linløkken Østmarka OK 40:00 15:23

D11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Katrin Berg Østmarka 30:41 16:08
2 Regine Røisland Østmarka 39:12 20:37

D11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Gina Brevik Østmarka diskvalifisert

H11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sandernes Østmarka OK 42:46 16:26

D13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Emilie Herredsvela Østmarka OK 33:02 12:42

H13-16C

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Gudim Østmarka OK 26:33 10:12
2 Henrik Haugum Østmarka OK 31:25 +4:52 12:05
3 Ruben Fredriksen Østmarka 52:06 +25:33 20:02
4 Jakob Gilljam Østmarka OK 52:09 +25:36 20:03

D13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 43:59 14:11
2 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 59:21 +15:22 19:08
3 Sigrid Nermoen Østmarka OK 59:26 +15:27 19:10

H13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Jystad Østmarka 50:59 16:26
2 John Otterlei Østmarka OK 51:05 +0:06 16:28
3 Henrik Linløkken Østmarka OK 52:41 +1:42 16:59

H15-20B

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 48:21 15:35

Lang lett

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 52:56
2 Vegard Eriksen Østmarka 57:31 +4:35
3 Audun Eriksen Østmarka 57:39 +4:43

C-Åpen

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 39:32 15:12
2 Tor Simonsen OK Øst 55:45 +16:13 21:26

B-Åpen

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 39:50 12:50
2 Tor Mundal Østmarka OK 43:56 +4:06 14:10
3 Eva Næss Karlsen Østmarka OK 45:00 +5:10 14:30
4 Jartrud Steinsli Østmarka OK 48:28 +8:38 15:38
5 Joachim Reitan FFI 57:41 +17:51 18:36
6 Ellen Skjold Kvåle Østmarka OK 57:43 +17:53 18:37
7 Katrine Holen Østmarka OK 1:14:35 +34:45 24:03
8 Siv Jystad Østmarka OK 1:14:40 +34:50 24:05
9 Ping Ouyang Østmarka OK 1:20:57 +41:07 26:06

A-Åpen

3 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Skindlo Trauma 48:17 12:22
2 Petter Næss Oppsahl 55:30 +7:13 14:13
3 Kai Halvorsen Årekol Siemens 1:09:20 +21:03 17:46
4 Per Kåre Herredsvela Østmarka 1:11:27 +23:10 18:19
5 Thomas Grøstad Østmarka OK 1:13:48 +25:31 18:55
John Brænden Østmarka diskvalifisert
Ivar Strømstad Raumar diskvalifisert
Svein Otterlei Østmarka diskvalifisert
Per Arne Karlsen Østmarka OK diskvalifisert

A-Lang

5 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gard Lindseth Nydalen 45:42 8:47
2 Trond Kortner Østmarka OK 49:47 +4:05 9:34
3 Knut E. Helland Østmarka OK 52:12 +6:30 10:02
4 Helge Bakkehøi Østmarka OK 57:13 +11:31 11:00
5 Carl Erik Wasberg FFI BIL 1:00:46 +15:04 11:41
6 Jørn Mjøster Østmarka OK 1:03:46 +18:04 12:15
7 Erik Næss Østmarka 1:03:56 +18:14 12:17
8 Kristin Waage Gjøvard OL 1:09:01 +23:19 13:16
9 Håvar Brevik Østmarka 1:11:39 +25:57 13:46
10 Michael Dähnn Nydalen 1:12:08 +26:26 13:52
11 Kjetil Sverdrup-Thygeson NGI 1:14:18 +28:36 14:17
12 Wiggen Øystein Lindorff 1:15:52 +30:10 14:35
13 Per Stedje Østmarka OK 1:20:09 +34:27 15:24
Andreas Barstad Årvoll diskvalifisert
Bjørn Christensen Østmarka diskvalifisert

A-Kort

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 26:31 9:28
2 Juul Sverre Stener OPIL 34:14 +7:43 12:13
3 Ingrid Nermoen Østmarka 37:42 +11:11 13:27
4 Karl Gustavsen Østmarka 48:03 +21:32 17:09
5 Erik Aasen Dynea BIL 50:11 +23:40 17:55
6 Kjell Teigland Østmarka 56:42 +30:11 20:15
Erik Haugros LØRENSKOG KOMMUNE diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor