Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 3 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 3 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 31 mai 2016

N-Åpen

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leah Hanneborg Østmarka OK 34:40 17:20
2 Mira Hanneborg Østmarka OK 35:44 17:52

D10

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
4 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 35:28 13:08
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK fullført
Bertine Mjøster Østmarka OK fullført
Martine Haug Østmarka OK fullført

H10

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Linløkken Østmarka OK 49:12 18:13
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 59:36 22:04

D11-12N

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nene Diallo Østmarka OK 43:00 21:30
2 Regine Røisland Østmarka OK 44:56 22:28
3 Ada von Simson Østmarka OK 45:00 22:30
4  Maren Winsvold Østmarka OK 53:12 26:36

H11-12

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal O-lag 29:20 10:51
2 Emil Huuse Østmarka OK 47:16 +17:56 17:30
3 Andreas Sandernes Østmarka OK 47:17 +17:57 17:30
4 Jakob Gilljam Østmarka OK 1:06:05 +36:45 24:28
5 Kristoffer Nomeland Østmarka OK 1:09:27 +40:07 25:43

D13-16C

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matilde Holen Østmarka OK 34:25 12:44

H13-16C

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 26:41 9:52
2 Henrik Haugum Østmarka OK 42:31 +15:50 15:44
3 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 56:04 +29:23 20:45
3 Brage Knutsen Østmarka OK 56:04 +29:23 20:45
Martin Jystad Østmarka OK diskvalifisert

D13-14

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 1:13:06 23:34
2 Sigrid Nermoen Østmarka OK 1:15:53 +2:47 24:28
3 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:16:06 +3:00 24:32
4 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1:30:35 +17:29 29:13
5 Eira Wessel Line  Østmarka OK 1:30:43 +17:37 29:15
6 Jenny Emilie Herredsvela Østmarka OK 1:41:00 +27:54 32:34

H13-14

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arthur Brunborg Nittedal O-lag 1:06:09 21:20
2 Henrik Linløkken Østmarka OK 1:11:59 +5:50 23:13
3 John Otterlei Østmarka OK 1:12:29 +6:20 23:22
4 Henrik Gudim Østmarka OK 1:13:08 +6:59 23:35
5 Bertine Mjøster Østmarka 1:17:47 +11:38 25:05

D15-20A

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Nora Graffer Østmarka OK diskvalifisert

H15-20A

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:02:03 15:54

C-Åpen

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trine Nomeland Østmarka OK fullført
2 Ingrid Hernes Østmarka OK 28:44 10:38
3 Eva Næss Karlsen Østmarka OK 33:46 12:30
4 Line Mjøster Østmarka OK 42:49 15:51
5 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 59:45 22:07
6 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 1:06:27 +4:24 24:36

B-Åpen

3 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Grøstad Østmarka OK 56:52 18:20
2 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt 59:04 +2:12 19:03
3 Helle Svare Lorentzen Nydalen 1:00:48 +3:56 19:36
4 Geir Linløkken Østmarka OK 1:12:12 +15:20 23:17
5 Jartrud Steinsli Østmarka OK 1:22:52 +26:00 26:43
6 Katrine Holen Østmarka OK 1:34:29 +37:37 30:28
Siv Jystad Østmarka OK diskvalifisert

A-Åpen

3 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Arne Karlsen Østmarka OK 1:00:13 15:26
2 Linda Hanssen Østmarka OK 1:00:19 +0:06 15:27
3 Dag Haugland Østmarka OK 1:15:28 +15:15 19:21
Truls hangel Lillomarka diskvalifisert

A-Lang

4 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut E. Helland Østmarka OK 54:30 11:07
2 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:04:10 +9:40 13:05
3 Rune Teigland Østmarka OK 1:08:05 +13:35 13:53
4 Jørn Mjøster Østmarka OK 1:09:00 +14:30 14:04
5 Jan Erik Aalberg Bækkelaget 1:12:40 +18:10 14:49
6 Per Stedje Østmarka OK 1:32:58 +38:28 18:58

A-Kort

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina Ramberg Østmarka OK 1:02:20 21:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor