Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 2 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 2 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 24 mai 2016

N-Åpen

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Nomeland Østmarka 30:59
2 Nene Diallo Østmarka 31:32

D10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka 38:23
2 Martine Haug Østmarka 59:34
3 Dominika Leszczynska Østmarka 59:41
4 Pernille Nor-Woll Østmarka 1:21:57

H10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathias Linløkken Østmarka 34:54
2 Marius Esvall Østmarka 50:50
3 Erlend Otterlei Østmarka 57:36
Samuel Aarebrot Heistad Østmarka fullført

D11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Line Hetle Wassberg Oppsal 56:40

D11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gina Brevik Østmarka 1:21:58
2 Regine Røisland Østmarka 1:28:03 +6:05
3 Ada von Simson Østmarka 1:28:07 +6:09

H11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal O-lag 28:46
2 Emil Huuse Østmarka 43:23 +14:37
3 Andreas Sandernes Østmarka 52:29 +23:43

H13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Gudim Østmarka 35:59
2 Ole Martin Nomeland Østmarka 44:32 +8:33

D13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka 55:34
2 Janna Sofie Tellesbø Østmarka 1:01:39 +6:05
3 Inga Cathrin Winsvold Østmarka 1:01:50 +6:16
4 Jenny Emilie Herredsvela Østmarka 1:11:18 +15:44
5 Sigrid Nermoen Østmarka 1:27:21 +31:47
6 Eira Wessel Line  Østmarka 1:27:31 +31:57

H13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 John Otterlei Østmarka 56:01
2 Henrik Linløkken Østmarka 1:19:15 +23:14
3 Bendik Mjøster Østmarka 1:20:04 +24:03
Arthur Brunborg Nittedal O-lag diskvalifisert

D15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Brevik Østmarka 54:54

H15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka 1:07:14

H15-20A

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Ramberg Østmarka 44:44

N-Mosjon

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Lillegård Lillomarka 52:11
2 Vegard Eriksen Østmarka 1:12:02 +19:51
3 Audun Eriksen Østmarka 1:12:07 +19:56

C-Åpen

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Line Bar-Nathan Lillomarka 29:11
2 Trine Nomeland Østmarka 46:26 +17:15
3 Elise Katrin Berg Østmarka 55:00 +25:49
4 Eldrid Odden Otterlei Østmarka 57:34 +28:23
Line Mjøster Østmarka diskvalifisert
Sigrid Raunholm Østmarka diskvalifisert

B-Åpen

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ove Hildrum Lillomarka 37:22
2 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt 44:56 +7:34
3  Knut Winsvold Østmarka 54:49 +17:27
4 Thomas Grøstad Østmarka 1:00:25 +23:03
5 Ellen Skjold Kvåle Samlaget 1:05:31 +28:09
6 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:10:14 +32:52
7 Karl Gustavsen Østmarka 1:27:59 +50:37
8 Ping Ouyang Østmarka OK 1:30:33 +53:11
9 Katrine Holen Østmarka 2:07:32 +1:30:10
Jartrud Steinsli Østmarka diskvalifisert

A-Åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dag Haugland Østmarka 59:32
2 John Thomas Petersen Nittedal O-lag 1:10:01 +10:29
3 Tore Mundal Østmarka 1:18:51 +19:19
4 Per Kåre Herredsvela Østmarka 1:35:51 +36:19

A-Lang

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tommy Dignes Helwet Packard Enterprise fullført
2 Mats Norbrøden Halden 42:46
3 Helge Bakkehøi Østmarka 50:45
4 Rune Teigland Østmarka 56:00
5 Håvar Brevik Østmarka 59:38 +0:06
6 Kristin Waage Gjøvard OL 1:01:27 +1:55
7 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka 1:06:10 +6:38
8 Jørn Mjøster Østmarka 1:06:13 +6:41
9 Per Arne Karlsen Østmarka OK 1:06:56 +7:24
10 Erik Næss Østmarka 1:24:15 +24:43
11 Per Stedje Østmarka 1:29:02 +29:30
12 Kai Halvorsen Årekol Siemens 1:49:36 +50:04
13 Andreas Barstad Årvoll 2:13:35 +1:14:03
Marita Hernandez Totentroll diskvalifisert
Svein Otterlei Østmarka diskvalifisert
Bjørn Christensen Østmarka diskvalifisert

A-Kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Teigland Østmarka 51:39
2 Ingrid Nermoen Østmarka 53:38 +1:59
3 Hans Randen Privat 53:42 +2:03
4 Erik Haugros LØRENSKOG KOMMUNE 54:31 +2:52
5 Sigurd Haugerud GeoForm 1:15:07 +23:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor