Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 løp 4 versjon 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 løp 4 versjon 2
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL
Dato: onsdag 17 februar 2016

D13-16

3 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Hansen Sarpsborg OL 16:21 5:27
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 17:37 +1:16 5:52
3 Aurora Gjølsjø OK Moss 17:54 +1:33 5:58
4 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 20:23 +4:02 6:47
5 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 20:40 +4:19 6:53
6 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 21:48 +5:27 7:16
7 Nina Pedersen Sarpsborg OL 24:10 +7:49 8:03
8 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 25:02 +8:41 8:20

D17-

4 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 28:27 6:46
2 Sarah Dunn Halden SK 29:32 +1:05 7:01
3 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 30:18 +1:51 7:12
4 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 31:03 +2:36 7:23
5 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 36:14 +7:47 8:37
6 Siri Pedersen Sarpsborg OL 37:33 +9:06 8:56
7 Linda Fredh Måren OK 41:52 +13:25 9:58

D50-

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 21:26 7:08
2 Heidi Børstad Sarpsborg OL 25:06 +3:40 8:22

H-12

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ewan Musgrave Halden SK 14:26 7:13

H13-16

3 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 16:45 5:35
2 Odin Sæther Fredrikstad SK 17:14 +0:29 5:44
3 Sondre Ladim OK Moss 18:51 +2:06 6:17
4 Sivert Poppe Fredrikstad SK 25:30 +8:45 8:30
5 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 30:35 +13:50 10:11
Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Christopher Ladim OK Moss diskvalifisert

H17-KORT

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 16:05 5:21

H17-

4 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Bjørnerød OK Moss 23:28 5:35
2 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 24:41 +1:13 5:52
3 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 25:33 +2:05 6:05
4 Øyvind Løken OK Moss 26:00 +2:32 6:11
5 Henning Bratland Carlsen OK Moss 26:57 +3:29 6:25
6 Morten Tangen Måren OK 29:26 +5:58 7:00
7 Espen Bekhus Fredrikstad SK 29:31 +6:03 7:01
Pål Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert

H50-

4 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Musgrave Halden SK 23:27 5:35
2 Øystein Jensen Sarpsborg OL 27:03 +3:36 6:26
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 29:28 +6:01 7:00
4 Ole Ingesen Sarpsborg OL 29:39 +6:12 7:03
5 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 34:21 +10:54 8:10
6 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 46:41 +23:14 11:06
Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL diskvalifisert
Per Olaf Klemsdal Varteig OL diskvalifisert

N-ÅPEN

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Christian F Schive Halden SK 12:27 8:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor