Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 9 juni 2016

C-åpen

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aina Solheim Ålgård Orientering 37:02 20:34
Helen Solheim Volden Ålgård Orientering diskvalifisert

D 10-12

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alida Oftedal Ålgård Orientering 21:21 11:51
2 Marte K Fuglestad Ålgård Orientering 36:03 +14:42 20:01
3 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 38:45 +17:24 21:31

D 17-

2 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hogenstad Taksdal Ganddal IL 25:09 10:08
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 41:28 +16:19 16:43
3 Mette M Nødland Ålgård Orientering 42:31 +17:22 17:08

H 10-12

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Bjerkreim Ålgård Orientering 20:17 11:16
2 Adrian Ueland Ålgård Orientering 33:33 +13:16 18:38

H 13-16

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 22:32 12:31

H 17-

3 810 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 32:14 8:27
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 32:28 +0:14 8:31
3 Terje Michaelsen Ålgård Orientering 38:38 +6:24 10:08
4 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 39:47 +7:33 10:26
5 Andreas Breiland Ålgård Orientering 41:35 +9:21 10:54
6 Jarle Ravndal Ålgård Orientering 55:15 +23:01 14:30

H 50-

2 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harry Breiland Ålgård Orientering 36:25 14:41
2 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 39:20 +2:55 15:51

Ny

1 570 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 20:11 12:51
Sigrid Bakkelund Ålgård Orientering 47:51 30:28
Julie Berge Ålgård Orientering 42:12 26:52
Mille Sofie Eidsaa Ålgård Orientering 21:29 13:41
Skjalg K Fuglestad Ålgård Orientering 21:13 13:30
Tonje Gjøse Ålgård Orientering 1:03:41 40:33
Sondre Hatteland Ålgård Orientering 23:33 15:00
Garman Herredsvela Ålgård Orientering 35:41 22:43
Jasper Herredsvela Ålgård Orientering 21:23 13:37
Ola Håland Ålgård Orientering 28:44 18:18
Torjus Håland Ålgård Orientering 44:26 28:18
Kristina Kleppa Ålgård Orientering 23:01 14:39
Oskar Kleppa Ålgård Orientering 33:10 21:07
Stine Kleppa Ålgård Orientering 32:19 20:35
Brage Laugaland Ålgård Orientering 21:51 13:55
Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 21:12 13:30
Leon Lomeland Ålgård Orientering 42:04 26:47
Veronica Sunisa Lund Ålgård Orientering 39:00 24:50
Gjøse Martin Ålgård Orientering 43:49 27:54
Lotta McDowell Ålgård Orientering 47:44 30:24
Mia Maria McDowell Ålgård Orientering 1:03:31 40:27
Nora McDowell Ålgård Orientering 47:42 30:22
Gina Myrheim Ålgård Orientering 38:39 24:37
Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 29:04 18:30
Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 31:20 19:57
Livar Oftedal Ålgård Orientering 29:17 18:39
Maren Oftedal Ålgård Orientering 30:06 19:10
Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 29:12 18:35
Bjørn William Pedersen Ålgård Orientering 34:45 22:08
Havard Pedersen Ålgård Orientering 35:31 22:37
Anna Risnes Ålgård Orientering 48:20 30:47
Emma Risnes Ålgård Orientering 1:03:32 40:28
Rakel Risnes Ålgård Orientering 47:48 30:26
Magnus Rostøl Ålgård Orientering 26:20 16:46
Malena Sirekrok Ålgård Orientering 29:05 18:31
Olav Sirekrok Ålgård Orientering 24:07 15:21
Ingrid Skretting Ålgård Orientering 31:08 19:49
Sondre Skretting Ålgård Orientering 25:16 16:05
Gabriel Skurve Ålgård Orientering 32:17 20:33
Karoline Skurve Ålgård Orientering 42:13 26:53
Martin Skurve Ålgård Orientering 32:16 20:33
Oskar Sletvold Ålgård Orientering 19:40 12:31
Tobias Sletvold Ålgård Orientering 17:44 11:17
Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 18:05 11:31
Lea Stokkeland Ålgård Orientering 44:41 28:27
Tea Stokkeland Ålgård Orientering 44:51 28:34
Sjur Undheim Ålgård Orientering 32:45 20:51
Trym Undheim Ålgård Orientering 36:40 23:21
Ane Veen Ålgård Orientering 42:06 26:48
Lars Vigre Ålgård Orientering 44:31 28:21
Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 22:58 14:37
Mari Vølstad Ålgård Orientering 31:22 19:58
Magdalena Zwolinska Ålgård Orientering 38:40 24:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor