Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp, Melsvatnet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp, Melsvatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

Jenter - kort

1 940 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hadland Egersund OK 17:55 9:14
2 Cecilie Hiorth Sandnes IL (Rogaland) 22:22 +4:27 11:31
3 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 23:34 +5:39 12:08
4 Hilde Ohr Ganddal IL 24:11 +6:16 12:27
5 Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 24:26 +6:31 12:35
6 Pernille Hovstad Ganddal IL 26:17 +8:22 13:32
7 Silje Lea Sletten Ganddal IL 30:28 +12:33 15:42
8 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 35:38 +17:43 18:22
9 Ingeborg Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 1:13:57 +56:02 38:07

Jenter - mellomlang

3 070 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 32:11 10:28
2 Inger Tone Nygård Egersund OK 35:06 +2:55 11:25
3 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 36:57 +4:46 12:02
4 Bjørg Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 37:52 +5:41 12:20
5 Anna Taksdal Ganddal IL 40:22 +8:11 13:08
6 Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 40:47 +8:36 13:17
7 Kristin Skadsem Ganddal IL 44:44 +12:33 14:34
8 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 46:29 +14:18 15:08
9 Gro Mariero Totland Stavanger Orienteringsklubb 1:05:11 +33:00 21:13
10 Solveig Mæland Ålgård Orientering 1:08:54 +36:43 22:26

Jenter - lang

4 040 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 34:36 8:33
2 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 36:00 +1:24 8:54
3 Jorunn Hadland Egersund OK 36:56 +2:20 9:08
4 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 37:39 +3:03 9:19
5 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 42:54 +8:18 10:37
6 Siri Cecilie Løken Ganddal IL 44:50 +10:14 11:05
7 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 45:16 +10:40 11:12
8 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 45:58 +11:22 11:22
9 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 46:31 +11:55 11:30
10 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 46:49 +12:13 11:35
11 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 49:11 +14:35 12:10
12 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 50:24 +15:48 12:28
13 Vibeke Lamark Ganddal IL 57:35 +22:59 14:15

Gutter - kort

1 940 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Bjerkreim Ålgård Orientering 19:20 9:57
2 Erlend Bremnes Ganddal IL 20:25 +1:05 10:31
3 Daniel de Jong Njaa Ganddal IL 20:34 +1:14 10:36
4 Aksel Dommersnes Ganddal IL 20:41 +1:21 10:39
5 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 22:02 +2:42 11:21
6 Øivind Hansen Ganddal IL 22:04 +2:44 11:22
7 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 22:58 +3:38 11:50
8 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 24:21 +5:01 12:33
9 David Jess Linjord Ganddal IL 28:44 +9:24 14:48
10 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 30:04 +10:44 15:29
11 Anders Jess Linjord Ganddal IL 32:09 +12:49 16:34
12 Kristian Steinsbø Seljebotn Ganddal IL 32:17 +12:57 16:38
13 Rune Inge Olsen Ganddal IL 32:37 +13:17 16:48
14 Fredrik Hovstad Ganddal IL 33:42 +14:22 17:22
15 Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 49:10 +29:50 25:20

Gutter - mellomlang

3 070 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Mauland Ganddal IL 29:52 9:43
2 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 30:21 +0:29 9:53
3 Bjarne Gimre Ganddal IL 31:06 +1:14 10:07
4 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 33:47 +3:55 11:00
5 Kjell Svihus Ganddal IL 34:09 +4:17 11:07
6 Arvid Thorsen Aftenbladet BIL 34:50 +4:58 11:20
7 Øyvind Lamark Ganddal IL 35:40 +5:48 11:37
8 Bjørn Bjelland Ganddal IL 36:17 +6:25 11:49
9 Jan Inge Lunde Ganddal IL 36:29 +6:37 11:53
10 Per Ingar Hadland Ganddal IL 36:51 +6:59 12:00
11 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 37:38 +7:46 12:15
12 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 38:24 +8:32 12:30
13 Knut Skjæveland Ganddal IL 38:43 +8:51 12:36
14 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 40:44 +10:52 13:16
15 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 41:54 +12:02 13:38
16 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 43:49 +13:57 14:16
17 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 46:36 +16:44 15:10
18 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 49:16 +19:24 16:02
19 Arild Svihus Ganddal IL 53:18 +23:26 17:21
20 Elias Eidsvåg Ganddal IL 54:19 +24:27 17:41

Gutter - lang

4 040 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 30:09 7:27
2 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 30:36 +0:27 7:34
3 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 31:39 +1:30 7:50
4 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 31:49 +1:40 7:52
5 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 32:38 +2:29 8:04
6 Thomas Hadland Egersund OK 34:11 +4:02 8:27
7 Jan Einar Øvremo Ålgård Orientering 34:39 +4:30 8:34
8 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 35:04 +4:55 8:40
9 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 35:06 +4:57 8:41
10 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 35:16 +5:07 8:43
11 Andreas Segadal Breiland Ålgård Orientering 36:14 +6:05 8:58
12 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 37:23 +7:14 9:15
13 Per Olav Haarr Ganddal IL 38:19 +8:10 9:29
14 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 38:23 +8:14 9:30
15 Per Ivar Stokland Ganddal IL 41:34 +11:25 10:17
16 Trond Lamark Ganddal IL 42:37 +12:28 10:32
17 Per Martin Stokland Ganddal IL 42:48 +12:39 10:35
18 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 44:06 +13:57 10:54
19 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 49:47 +19:38 12:19
20 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 50:36 +20:27 12:31
21 Ove Oaland Ganddal IL 50:38 +20:29 12:31
22 Tobias Rødde Ganddal IL 50:48 +20:39 12:34
23 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 51:48 +21:39 12:49
24 Sveinung Overøye Ganddal IL 1:05:33 +35:24 16:13

Jenter - ny

1 920 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 26:21 13:43
Julie Berge Ålgård Orientering 24:13 12:36
Norah Breivold Ganddal IL 37:01 19:16
Pernille Breivold Ganddal IL 50:07 26:06
Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 33:33 17:28
Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 43:32 22:40
Gezien Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 25:54 13:29
Kristina Kleppa Ålgård Orientering 19:09 9:58
Stine Kleppa Ålgård Orientering 30:39 15:57
Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 19:15 10:01
Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 22:01 11:28
Maren Oftedal Ålgård Orientering 31:57 16:38
Inger Roth Ganddal IL 49:19 25:41
Elisabeth Sandve Ganddal IL 35:06 18:16
Natalie Sandve Ganddal IL 32:49 17:05
Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 20:06 10:28
Lea Stokkeland Ålgård Orientering 36:57 19:14
Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) 19:54 10:21
Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 20:01 10:25
Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 34:09 17:47
Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 23:52 12:25
Ine Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 38:34 20:05

Gutter - ny

1 920 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 31:45 16:32
Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 22:34 11:45
Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 25:50 13:27
Melvin Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 26:18 13:41
Andreas Laugaland Pedersen Ålgård Orientering 33:32 17:27
Brage Laugaland Ålgård Orientering 25:12 13:07
Adrian Mork-Jansson Sandnes IL (Rogaland) 36:11 18:50
Torkel Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 25:02 13:02
Snorre Reigstad Ålgård Orientering 25:47 13:25
Eivind Roth Ganddal IL 20:07 10:28
Olav Roth Ganddal IL 49:18 25:40
Marius Rødde Ganddal IL 30:24 15:50
Markus Røyland Ålgård Orientering 34:21 17:53
Alexander Sandve Ganddal IL 36:12 18:51
Tobias Sletvold Ålgård Orientering 20:02 10:26
Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 29:12 15:12
Thord Solheim Sandnes IL (Rogaland) 37:13 19:23
Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 33:09 17:15

B-løype

2 630 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frøydis Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 33:52 12:52
2 Alida Oftedal Ålgård Orientering 36:19 +2:27 13:48
3 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 39:27 +5:35 15:00
4 Ragnhild Thu Sandnes IL (Rogaland) 42:51 +8:59 16:17
5 Kristin Barvik Ganddal IL 43:50 +9:58 16:40
6 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 45:28 +11:36 17:17
7 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 49:41 +15:49 18:53
8 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 50:01 +16:09 19:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor