Offisiell resultatliste for KOK 2-dagers, lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, lørdag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 19 mars 2016

D10-12N

1 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma White Søgne og Songdalen OK 17:05 11:18
2 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 20:53 +3:48 13:49

H10-12N

1 510 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Mollestad Kristiansand OK 15:19 10:08
2 Lukas Knigge Solberg SK 16:22 +1:03 10:50
3 Markus Knigge Solberg SK 17:40 +2:21 11:41
4 Lars Kostøl Kristiansand OK 24:25 +9:06 16:10
5 Fredrik Pytten Kristiansand OK 1:24:22 +1:09:03 55:52
Vetle Breiteig Berg Kristiansand OK diskvalifisert

D11-12

2 240 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Kostøl Kristiansand OK 27:40 12:21
2 Astrid White Søgne og Songdalen OK 32:29 +4:49 14:30

H11-12

2 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Skovly IL Vindbjart 50:11 22:24

D13-14

2 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 31:22 13:41

H13-14

2 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 20:17 8:51
2 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 23:08 +2:51 10:06
3 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 38:43 +18:26 16:54

D15-16

2 990 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 32:09 10:45
2 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 32:48 +0:39 10:58
3 Silje Kregnes Kristiansand OK 32:57 +0:48 11:01
4 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 37:35 +5:26 12:34
5 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 39:34 +7:25 13:13
6 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 44:16 +12:07 14:48

H15-16

2 990 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 23:41 7:55
2 Anders Vestøl Vegårshei IL 28:56 +5:15 9:40
3 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 29:06 +5:25 9:43
4 Kristian Pytten Kristiansand OK 29:39 +5:58 9:54
5 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 29:40 +5:59 9:55
6 Jonas Myhre Kristiansand OK 30:00 +6:19 10:02
7 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 35:39 +11:58 11:55
8 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 35:42 +12:01 11:56
9 Kristian Skovly IL Vindbjart 39:49 +16:08 13:18
10 Jonas Sjursen Ruud IL Vindbjart 48:56 +25:15 16:21
Anund Nyhus Birkenes IL diskvalifisert

D13-16C

2 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Stray Kristiansand OK 33:32 14:58

H13-16C

2 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haakon Smith Eidet IL Vindbjart 36:18 16:12

D17-20

3 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 37:24 9:50
2 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 37:54 +0:30 9:58
3 Silje Hauge Hisøy OK 38:50 +1:26 10:13
4 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 39:18 +1:54 10:20
5 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 41:44 +4:20 10:58
6 Karine Vestøl Vegårshei IL 43:31 +6:07 11:27
7 Ida Aurebekk Torridal IL 43:44 +6:20 11:30
8 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 46:48 +9:24 12:18

H17-20

3 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 26:39 7:00
2 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 27:36 +0:57 7:15
3 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 29:29 +2:50 7:45
4 Ole Kostøl Kristiansand OK 31:36 +4:57 8:18
5 Per Ivar Stokland Ganddal IL 32:26 +5:47 8:32
6 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 33:32 +6:53 8:49
7 Kristian Nyhus Kristiansand OK 37:35 +10:56 9:53
8 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 41:45 +15:06 10:59
Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK diskvalifisert

D17B

2 290 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 31:54 13:55
2 Linda G. Opheim Kristiansand OK 33:06 +1:12 14:27
3 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 33:34 +1:40 14:39
4 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 33:48 +1:54 14:45
5 Mari Coward OK Sør 34:01 +2:07 14:51
6 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 1:10:47 +38:53 30:54

H17B

2 290 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Coward OK Sør 22:33 9:50
2 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 28:27 +5:54 12:25
3 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 43:18 +20:45 18:54
Steinar Sunde Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

D17AK

2 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Bøen Kristiansand OK 35:58 12:01
2 Margrete Omdal Hildebrandt IL Vindbjart 36:45 +0:47 12:17

H17AK

2 990 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 28:50 9:38
2 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 39:43 +10:53 13:16
3 Guttorm Nyhus Birkenes IL 40:20 +11:30 13:29
4 Tor Sverre Skåra Egersund OK 44:27 +15:37 14:51
5 Svein Eidet IL Vindbjart 1:06:00 +37:10 22:04

D21

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 33:45 8:52
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 35:40 +1:55 9:23
3 Trine Bolstad Ganddal IL 45:32 +11:47 11:58

H21

3 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 24:22 6:24
2 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 26:28 +2:06 6:57
3 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 35:36 +11:14 9:22
4 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 37:36 +13:14 9:53
5 Martin Bråten Vegårshei IL 39:46 +15:24 10:27
6 Guttorm Strande Syrrist Ringerike OL 41:02 +16:40 10:47
7 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 47:01 +22:39 12:22
Gaute Friestad Kristiansand OK diskvalifisert

H35

3 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 31:47 8:21
2 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 38:51 +7:04 10:13
3 Kjell Arne Håland OK Sør 38:58 +7:11 10:15
4 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 49:53 +18:06 13:07
5 Stig Erik Ørum Søgne og Songdalen OK 55:28 +23:41 14:35

D45

2 990 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 31:31 10:32
2 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 35:07 +3:36 11:44
3 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 35:12 +3:41 11:46
4 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 37:21 +5:50 12:29
5 Marianne Hauge Hisøy OK 38:36 +7:05 12:54
6 Kristin Skadsem Ganddal IL 54:17 +22:46 18:09

H45

3 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 36:07 9:30
2 Terje Urfjell IL Imås 36:16 +0:09 9:32
3 Oluf Bøckman Kristiansand OK 37:33 +1:26 9:52
4 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 40:09 +4:02 10:33
5 Geir Bråten Vegårshei IL 45:02 +8:55 11:51
6 Pål Runde Kristiansand OK 48:48 +12:41 12:50
7 Hans Martin Skovly IL Vindbjart 1:29:59 +53:52 23:40
Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Ole Petter Vestøl Vegårshei IL diskvalifisert

D55

2 990 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marita Hernandez OL Toten-Troll 35:01 11:42
2 Åshild Bergstøl Kongsberg OL 40:32 +5:31 13:33
3 Siri Økstad Oddersjaa SSK 51:37 +16:36 17:15

H55

2 990 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heilvoll Søgne og Songdalen OK 29:12 9:45
2 Per Ingar Hadland Ganddal IL 34:26 +5:14 11:30
3 Stein Coward OK Sør 35:44 +6:32 11:57
4 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 35:46 +6:34 11:57
5 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 40:56 +11:44 13:41
6 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 54:10 +24:58 18:06

D65

2 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Karin Stigemo IL Imås 48:57 20:13
2 Kirsten Salthaug Kristiansand OK 50:18 +1:21 20:47
3 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 53:08 +4:11 21:57
4 Ingeborg Bøbel IL Imås 56:36 +7:39 23:23

H65

2 990 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 33:45 11:17
2 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 36:54 +3:09 12:20
3 Øyvin Simonsen IL Imås 38:22 +4:37 12:49
4 Atle Solheim Kristiansand OK 42:02 +8:17 14:03
5 Widar Taxth Løland Hisøy OK 42:03 +8:18 14:03
6 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 44:15 +10:30 14:47
7 Sigmund Salthaug Kristiansand OK 46:06 +12:21 15:25
8 Harald Wibye OK Moss 1:13:21 +39:36 24:31
Floke Bredland Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

Direkte A

3 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Balchen Oddersjaa SSK 33:57 8:56

D15-16B

2 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 27:57 12:12
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 30:47 +2:50 13:26
Tuva Hepburn Kristiansand OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor