Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 8. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 8. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 16 august 2016

D11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Rykkje Stord Orientering 46:47 19:29

D15-16

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annie Myhre Stord Orientering 45:45 19:03

D17-

3 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 57:08 15:26
2 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 1:12:12 +15:04 19:30
3 Irinja Almås Stord Orientering 1:13:32 +16:24 19:52

D17-C

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Hagerup Stord Orientering 28:17 13:28
2 Turid Helland Stord Orientering 45:23 +17:06 21:36
3 Randi Agnete Nysæter Stord Orientering 49:07 +20:50 23:23

D40-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Stalheim Grimstad Stord Orientering 1:00:45 25:18

D60-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Aasheim Stord Orientering 56:44 23:38

H13-14

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Westerheim Stord Orientering 1:00:14 25:05

H17-

3 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Westerheim Stord Orientering 37:35 10:09
2 Stian Rykkje Stord Orientering 45:31 +7:56 12:18
3 Råmund Løver Hovden Stord Orientering 50:25 +12:50 13:37

H40-

3 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Ottesen Stord Orientering 42:11 11:24
2 Sveinung Rykkje Stord Orientering 42:30 +0:19 11:29
3 Ove Vedøy Stord Orientering 54:00 +11:49 14:35
4 Even Rolsnes Stord Orientering 55:00 +12:49 14:51
5 Øyvind Gaute Berg Stord Orientering 56:08 +13:57 15:10

H50-

3 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Henrik Hovden Stord Orientering 45:02 12:10
2 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 53:20 +8:18 14:24
3 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 53:55 +8:53 14:34
4 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 1:00:26 +15:24 16:20
Jarle Halland Stord Orientering diskvalifisert

H60-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Sætre Fitjar IL 50:04 20:51

H70-

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Brevik Stord Orientering 37:58 15:49
2 Harald Westerheim Fitjar IL 38:21 +0:23 15:58
3 Jonny Huse Stord Orientering 40:01 +2:03 16:40
4 Gunnar Nysæter Stord Orientering 45:10 +7:12 18:49
Ingolf Dybvik Stord Orientering diskvalifisert

H-Open

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Steinar Røgenes Stord Orientering 35:57 14:58
2 Frode Fitjar Fitjar IL 37:16 +1:19 15:31
3 Øyvind Skålevik Fitjar IL 43:34 +7:37 18:09

N-Open

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Øen Stord Orientering 54:52 27:26
2 Live Øen Stord Orientering 59:02 +4:10 29:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor