Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 7. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 7. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 14 juni 2016

D11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Andresen Stord Orientering 36:38 22:53

D15-16

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Annie Myhre Stord Orientering 1:13:22 26:12

D17

4 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 1:13:45 16:23
2 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 1:17:11 +3:26 17:09
3 Irinja Almås Stord Orientering 1:20:56 +7:11 17:59
4 Edel Slettemark Stord Orientering 1:28:29 +14:44 19:39

D17C

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Randi Agnete Nysæter Stord Orientering 46:51 27:33
2 Turid Helland Stord Orientering 48:29 +1:38 28:31

D40

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Rykkje Stord Orientering 41:56 14:58
2 Gunn Kjersti Røgenes Stord Orientering 59:02 +17:06 21:05

H13-14

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jens Kloster Fitjar IL 47:06 16:49
2 Ivan Krutikov Stord Orientering 1:00:34 +13:28 21:37
3 Jørgen Westerheim Stord Orientering 1:27:48 +40:42 31:21

H13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johannes Andersen Stord Orientering 40:20 23:43

H15-16

4 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Rykkje Stord Orientering 1:03:13 14:02

H17

4 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kenneth Westerheim Stord Orientering 51:57 11:32
2 Ingvar Rafdal Stord Orientering 1:14:48 +22:51 16:37
Sindre Løver Hovden Stord Orientering diskvalifisert

H40

4 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Ottesen Stord Orientering 51:53 11:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Jarle Haugland Stord Orientering 54:05 +2:12 12:01
3 Ove Vedøy Stord Orientering 1:08:14 +16:21 15:09
Sveinung Rykkje Stord Orientering diskvalifisert
Øyvind Gaute Berg Stord Orientering brutt

H50

4 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Henrik Hovden Stord Orientering 55:03 12:14
2 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 59:40 +4:37 13:15
3 Leif G. Hovden Halsnøy OL 1:07:08 +12:05 14:55
Jarle Halland Stord Orientering brutt

H60

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Atle Irgens Stord Orientering 44:57 16:03
2 Per Audun Kloster Fitjar IL 51:10 +6:13 18:16
3 Sigmund Sætre Fitjar IL 1:01:32 +16:35 21:58
4 Åge Hovden Stord Orientering 1:02:03 +17:06 22:09
Wilhelm Engelsen Stord Orientering diskvalifisert

H70

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Westerheim Fitjar IL 51:38 18:26
2 Jonny Huse Stord Orientering 52:04 +0:26 18:35
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 59:25 +7:47 21:13
4 Gunnar Nysæter Stord Orientering 1:03:14 +11:36 22:35
5 Ingolf Dybvik Stord Orientering 1:03:48 +12:10 22:47
6 Steinar Slettemark Stord Orientering 1:05:57 +14:19 23:33
7 Harald Haugen Stord Orientering 1:32:02 +40:24 32:52

H-Open

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Geir Torsnes Stord Orientering 43:10 15:25
2 Øyvind Skålevik Fitjar IL 51:38 +8:28 18:26
3 Anders Sætre Fitjar IL 59:51 +16:41 21:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor