Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 6. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 6. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 31 mai 2016

D 11-12N

1 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Andresen Stord Orientering 19:47 10:24
2 Sigrid S. Berg Stord Orientering 28:16 +8:29 14:52
3 Tonje Rykkje Stord Orientering 29:22 +9:35 15:27
4 Live S. Bergsvåg Stord Orientering 29:28 +9:41 15:30
5 Erika Jæger Stord Orientering 29:47 +10:00 15:40
6 Live Øen Stord Orientering 32:14 +12:27 16:57
Julie Sætre Stord Orientering diskvalifisert

D 15-16

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annie Myhre Stord Orientering 1:08:10 35:52

D 17-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 56:48 15:46
2 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 1:01:01 +4:13 16:56
3 Edel Slettemark Stord Orientering 1:19:08 +22:20 21:58
Irinja Almås Stord Orientering diskvalifisert

D 17-C

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Hagerup Stord Orientering 17:22 9:38
2 Brynhild M. Stautland Stord Orientering 18:23 +1:01 10:12
3 Britt R Theodorsen Stord Orientering 28:40 +11:18 15:55
4 Randi Agnete Nysæter Stord Orientering 48:11 +30:49 26:46

D 40-

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Rykkje Stord Orientering 45:37 25:20
2 Marit Stalheim Grimstad Stord Orientering 1:08:32 +22:55 38:04

D 60-

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Aasheim Stord Orientering 1:09:16 38:28

H 11-12N

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Vad Hella Stord Orientering 31:40 16:40
2 Emil Vad Hella Stord Orientering 31:45 +0:05 16:42
3 Eirik S. Berg Stord Orientering 35:20 +3:40 18:35

H 13-14

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Kloster Fitjar IL 44:42 23:31
2 Ivan Krutikov Stord Orientering 48:25 +3:43 25:28
3 Martin Stautland Stord Orientering 49:51 +5:09 26:14

H 13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Andersen Stord Orientering 23:54 13:16
2 Jørgen Westerheim Stord Orientering 26:19 +2:25 14:37

H 13-16N

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Engevik Stord Orientering 15:37 8:13
2 Håkon S. Berg Stord Orientering 16:30 +0:53 8:41

H 15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Stian Rykkje Stord Orientering diskvalifisert

H 17-

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Westerheim Stord Orientering 35:53 9:58
2 Stig Helge Westerheim Stord Orientering 40:21 +4:28 11:12

H 40-

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jarle Haugland Stord Orientering 41:31 11:31
2 Even Rolsnes Stord Orientering 48:17 +6:46 13:24
3 Henrik Ottesen Stord Orientering 51:27 +9:56 14:17
4 Ove Vedøy Stord Orientering 53:38 +12:07 14:53
5 Øyvind Gaute Berg Stord Orientering 1:00:51 +19:20 16:54

H 50-

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jarle Halland Stord Orientering 45:07 12:31
2 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 46:53 +1:46 13:01
3 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 49:02 +3:55 13:37
4 Magnar Hillesdal Stord Orientering 1:00:57 +15:50 16:55
5 Steinar Røgenes Stord Orientering 1:13:41 +28:34 20:28

H 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilhelm Engelsen Stord Orientering 48:20 13:25
2 Atle Irgens Stord Orientering 48:38 +0:18 13:30
3 Sigmund Sætre Fitjar IL 48:48 +0:28 13:33
4 Per Audun Kloster Fitjar IL 1:07:23 +19:03 18:43

H 70-

3 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Brevik Stord Orientering 45:30 12:38
2 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 47:55 +2:25 13:18
3 Jonny Huse Stord Orientering 49:29 +3:59 13:44
4 Harald Haugen Stord Orientering 58:43 +13:13 16:18
5 Steinar Slettemark Stord Orientering 1:07:32 +22:02 18:45
6 Ingolf Dybvik Stord Orientering 1:07:35 +22:05 18:46
7 Gunnar Nysæter Stord Orientering 1:10:14 +24:44 19:30

D-Open

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malene Øen Stord Orientering 44:53 24:56
2 Kristine Vad Stord Orientering 49:48 +4:55 27:40

H-Open

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Løver Hovden Stord Orientering 41:19 11:28
2 Geir Torsnes Stord Orientering 41:47 +0:28 11:36
3 Øyvind Skålevik Fitjar IL 44:49 +3:30 12:26
4 Anders Sætre Fitjar IL 50:28 +9:09 14:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor