Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 4. rankingløp Sunnhordland - fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 4. rankingløp Sunnhordland - fellesstart
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 10 mai 2016

D 11-12N

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Rykkje Stord Orientering 24:31 11:40
2 Erika Jæger Stord Orientering 39:01 +14:30 18:34
3 Live S. Bergsvåg Stord Orientering 39:02 +14:31 18:35

D 17-

3 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 59:46 15:43
2 Edel Slettemark Stord Orientering 1:22:36 +22:50 21:44

D 17-C

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Hagerup Stord Orientering 33:27 12:51

D 40-

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Rykkje Stord Orientering 32:54 13:42
2 Gunn Kjersti Røgenes Stord Orientering 39:52 +6:58 16:36

D 60-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Aasheim Stord Orientering 1:23:25 34:45

H 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivan Krutikov Stord Orientering 31:55 13:17
2 Martin Stautland Stord Orientering 35:14 +3:19 14:40
3 Jens Kloster Fitjar IL 36:25 +4:30 15:10

H 13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Jørgen Westerheim Stord Orientering diskvalifisert

H 15-16

3 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Rykkje Stord Orientering 52:33 13:49

H 17-

3 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 33:59 8:56

H 40-

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Ottesen Stord Orientering 42:20 11:08
2 Even Rolsnes Stord Orientering 48:08 +5:48 12:40
3 Ove Vedøy Stord Orientering 1:03:54 +21:34 16:48

H 50-

3 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Henrik Hovden Stord Orientering 41:53 11:01
2 Magnar Hillesdal Stord Orientering 45:47 +3:54 12:02
3 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 46:43 +4:50 12:17
4 Jarle Halland Stord Orientering 48:16 +6:23 12:42

H 60-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Irgens Stord Orientering 31:49 13:15
2 Sigmund Sætre Fitjar IL 32:29 +0:40 13:32
3 Per Audun Kloster Fitjar IL 35:49 +4:00 14:55

H 70-

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Westerheim Fitjar IL 33:00 13:45
2 Reidar Brevik Stord Orientering 33:04 +0:04 13:46
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 36:59 +3:59 15:24
4 Harald Haugen Stord Orientering 39:42 +6:42 16:32
5 Jonny Huse Stord Orientering 42:03 +9:03 17:31
6 Steinar Slettemark Stord Orientering 52:18 +19:18 21:47

H-Open

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Skålevik Fitjar IL 32:06 13:22
2 Brage Løver Hovden Stord Orientering 35:20 +3:14 14:43
3 Anders Sætre Fitjar IL 35:32 +3:26 14:48

N-Open

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ingeborg Øen Stord Orientering 1:02:39 29:50
0 Live Øen Stord Orientering 1:02:33 29:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor