Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 3. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 3. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 26 april 2016

D 11-12

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Rykkje Stord Orientering 28:15 17:39

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Andresen Stord Orientering 12:26 8:17
2 Erika Jæger Stord Orientering 17:00 +4:34 11:20

D 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora L. Rykkje Stord Orientering 12:15 8:10

D 15-16

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annie Myhre Stord Orientering 59:31 21:15

D 17-

3 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 51:31 13:12
2 Malene Øen Stord Orientering 51:39 +0:08 13:14
3 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 1:06:55 +15:24 17:09
Irinja Almås Stord Orientering brutt

D 17-C

1 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Hagerup Stord Orientering 28:36 17:52
2 Mette Fitjar Fitjar IL 30:42 +2:06 19:11
3 Brynhild M. Stautland Stord Orientering 30:46 +2:10 19:13
4 Turid Helland Stord Orientering 36:20 +7:44 22:42
5 Kirsti A. Frugård Stord Orientering 44:32 +15:56 27:50

D 40-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Rykkje Stord Orientering 37:42 13:27
2 Gunn Kjersti Røgenes Stord Orientering 46:47 +9:05 16:42
3 Elisabeth S. Berg Stord Orientering 48:47 +11:05 17:25

D 60-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Aasheim Stord Orientering 53:13 19:00

H 13-14

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Stautland Stord Orientering 37:16 13:18
2 Ivan Krutikov Stord Orientering 38:06 +0:50 13:36
3 Jens Kloster Fitjar IL 49:53 +12:37 17:48
4 Jørgen Westerheim Stord Orientering 55:46 +18:30 19:55

H 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Andersen Stord Orientering 30:03 18:46

H 15-16

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Rykkje Stord Orientering 39:32 10:08

H 17-

3 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Westerheim Stord Orientering 32:32 8:20
2 Stian Bratseth Stord Orientering 52:06 +19:34 13:21
Stig Helge Westerheim Stord Orientering brutt

H 40-

3 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung Rykkje Stord Orientering 30:39 7:51
2 Jarle Haugland Stord Orientering 33:53 +3:14 8:41
3 Henrik Ottesen Stord Orientering 36:03 +5:24 9:14
4 Even Rolsnes Stord Orientering 46:24 +15:45 11:53
5 Ove Vedøy Stord Orientering 52:04 +21:25 13:21
6 Øyvind Gaute Berg Stord Orientering 59:47 +29:08 15:19

H 50-

3 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Henrik Hovden Stord Orientering 37:03 9:30
2 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 43:39 +6:36 11:11
3 Lars Harald Frugård Stord Orientering 44:00 +6:57 11:16
4 Magnar Hillesdal Stord Orientering 45:47 +8:44 11:44
5 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 46:12 +9:09 11:50
6 Jarle Halland Stord Orientering 47:57 +10:54 12:17
7 Leif G. Hovden Halsnøy OL 53:58 +16:55 13:50
8 Steinar Røgenes Stord Orientering 59:12 +22:09 15:10
Jan Ove Øen Stord Orientering diskvalifisert

H 60-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Audun Kloster Fitjar IL 43:21 15:28
2 Atle Irgens Stord Orientering 56:15 +12:54 20:05
Lars Helge Westerheim Stord Orientering brutt

H 70-

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Westerheim Fitjar IL 34:34 12:20
2 Jonny Huse Stord Orientering 38:53 +4:19 13:53
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 40:03 +5:29 14:18
4 Ingolf Dybvik Stord Orientering 42:59 +8:25 15:21
5 Gunnar Nysæter Stord Orientering 46:41 +12:07 16:40
6 Reidar Brevik Stord Orientering 47:07 +12:33 16:49
7 Harald Haugen Stord Orientering 56:04 +21:30 20:01

H-Open

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Ingvar Skjolde Onarheim IL 32:51 11:43
2 Øyvind Skålevik Fitjar IL 36:49 +3:58 13:08
3 Geir Torsnes Stord Orientering 37:21 +4:30 13:20
4 Rune Vassenden Halsnøy OL 41:25 +8:34 14:47
5 Frode Fitjar Fitjar IL 44:24 +11:33 15:51
6 Asle Skulstad Stord Orientering 46:43 +13:52 16:41
7 Håvard Grastveit Stord Orientering 51:54 +19:03 18:32

N-Open

1 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sigrid S. Berg Stord Orientering 22:32 15:01
0 Emma Fitjar Hjelle Fitjar IL 32:37 +10:05 21:44
0 Jon Fitjar Hjelle Fitjar IL 31:42 +9:10 21:08
0 Ola Fitjar Hjelle Fitjar IL 32:20 +9:48 21:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor